.
Затворена тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Daite predlojenie!

  1. #1
    Guest

    Daite predlojenie!

    Ne znam kvo da kaja prostooooo.....predi malko gledah takava tema morsmordre i e prav....az predlagam da namerim na4in gostite da ne pi6at...smisal ako ne si regestriran da ne pi6e6 vuv foruma.....6toto taka osven 4e puskat tupi i bezsmisleni temi....zadrusvat foruma!A i ima edin test deto i pisan sigurno 100 puti, taka e i s temite za sexa i t.n.!Mi tva are 4ekam predlojeniq i otg. Ako mislite ne6to da se ebavate po-dobre ne pi6ete!!!!Emi ve4e naistina e tva...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144

    Re: Daite predlojenie!

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ne znam kvo da kaja prostooooo.....predi malko gledah takava tema morsmordre i e prav....az predlagam da namerim na4in gostite da ne pi6at...smisal ako ne si regestriran da ne pi6e6 vuv foruma.....6toto taka osven 4e puskat tupi i bezsmisleni temi....zadrusvat foruma!A i ima edin test deto i pisan sigurno 100 puti, taka e i s temite za sexa i t.n.!Mi tva are 4ekam predlojeniq i otg. Ako mislite ne6to da se ebavate po-dobre ne pi6ete!!!!Emi ve4e naistina e tva...
    Sam0 ne razbrah 6t0 ti si g0sti si pr0tif drugite g0sti .... dimek tf0ite h0ra ...

  3. #3
    Guest
    Murzi me da si pi6a parolata i poterebitelskoto ime kato vlizam i izlizam non-stop za radi tva e taka!

  4. #4
    Guest
    Nqma ni6to da napravite .....prosto nqma da uspeete...6te vi zadrustim foruma ako me nervite...HIHIHIHIHI....

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Nqma ni6to da napravite .....prosto nqma da uspeete...6te vi zadrustim foruma ako me nervite...HIHIHIHIHI....
    Baxti zleeto i az vlizam v foruma i 4eta temite i sum puskala samo 2-3 temi, kato sa bili smisleni...a puk se probvax da se regestriram ama ne uspqx...za tva pi6a kato gost!!!

  6. #6
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Опа, тука май ме намесихте и мен Честно казано, не си спомням за коя тема говориш Но не съм на мнение, че трябва да се спре достъпът на гостите до форума.Все пак има хора, които искат за десет минути да си напишат проблема и да си продължат работата, а тя се удължава, ако е задължително регването.Аз искам да се намери някакъв начин да се спре флууденето Има хора, които флуудят, но има и такива, които САМО ФЛУУДЯТ и не правят нищо стойностно Искам това да се промени, но какво искам май не е от значение за никой тук
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  7. #7
    Предложението се отхвърля!
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си