.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    kolko 4esto se napivate

    kolko 4esto se napivate s kakvo i kak sami s priqteli rodnini i tn

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    e s priqteli estestfeno...
    da en sym bolna da se napivam sama ebati
    to ne e interesno..ina4e...ne sym se napivala nekfo
    mega hiper qko ot dosta vreme daje mu4no mi stana
    kato se setih ina4e prez den prez 2 si piivam
    ma s mqrka kolkot da ne me vla4at posle do nas
    a setih se..toq 4etvurtuk leko bqh poprekalila hahah
    i po princip seki 4etvurtuk sum na vurtolet dali ot piene dali ot pushene...ma to ne e za hvalene tfa de
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    p.s. ni6to ni6to to mi idva rojdeniq den....
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Ами миналата година се напивах през ден и то доста Ама ми омръзна още преди лятото,а и мноо проблеми си създадох кат се напивах...та сега си пия,ама мноо рядко се напивам наистина...може би последно преди месец и половина съм се напивала мноо.
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    ami ne dostata4no 4esto ... 6oto ne6to pi4eto mi fr nqmat vazmojnost seki den ...ne 4e ne iskat ... i kato e primerno na 3 sedmici 1 pat ili ne6to takoa ... gubq trening i ot super malko staam zle ..

  6. #6
    Guest
    Не се напивам колкото и смешмо да звучи от 12 годишен ходя по купони (сега сам на 17 ) и нито венаж не сам се напивал

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    И Тфа Ли ТряЯ дА ПомНя Е?!
    Мнения
    345
    Почти секи ден пия обаче се напивам ...орез ден така последно беше вчера на РД-то на една приятелка изпих почти половин литър водка, 2 бири малко ракия и дръпнах 1 масур след тфа бях в безсъзнание до към 9 часа сутринта хахаха сега страшно ме цепи канчето не съм ходила на даскало защото умирам просто ама ми е много кеф така...
    ".... so ... can we move on?!!!"
    Click

  8. #8
    ами чесно казано нямам точно определено време,примерно всяка събота или неделя!
    Когато ми се допие си купувам нещо и си пия сам!
    А иначе ако има някакъв повод някой да почере....

  9. #9
    абе за съжаление доста честичко се случва.. ама с приятели пия винаги де.. и напоследак постоянно смесваме различни видове алкхол и се получават доста неприятни ситуации.. ама кво да напрая ся.. никой не е безгрешен апък и мисля, че тва ми е един от малкото пороци
    Sylzite Sa Za Malkite Deca, A Proshkata Za Bog. Ne Sym Dete Da Placha Za Teb, Ne Sym I Bog Da Ti Prostq!!!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    anywhere but here
    Мнения
    142
    napivam se incidentno po princip, samo kato ima nqkakuv povod ili sme na disko i sam v nastoenie. no taka se poluchava mnogo kofti,shtoto ot malko alkohol me hvashta qko i... ima emocii :P
    "Любовта е по-мъдра от философията, при все,че философията е мъдра, и по-могъща от властта, при все, че властта е могъща" - Оскар Уайлд

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    petrich
    Мнения
    42
    При всеки одобен случаи
    Dobrite mom4eta Orivat V raq,
    A Loshite Kydeto Si POISKAT!!!!

  12. #12
    Повече от фен Аватара на air_wisp
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    381

    auuaoauu

    Малееее Ако сам някаде с приятели и знам че ще се прибера примерно в 5-6 сутринта и ако сам в настроение пия на воля после идва забавното,после идва не толкова приятна част, но аз винаги помня като се напия(така мисля) така че остават приятни спомени.
    маа фака

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Death_F
    Почти секи ден пия обаче се напивам ...орез ден така последно беше вчера на РД-то на една приятелка изпих почти половин литър водка, 2 бири малко ракия и дръпнах 1 масур след тфа бях в безсъзнание до към 9 часа сутринта хахаха сега страшно ме цепи канчето не съм ходила на даскало защото умирам просто ама ми е много кеф така...
    Хвалиш се, а? Колко сте ми смешни, мислите се за голямата работа, като се напиете, правите го от позьорщина, а не защото ви харесва, не лъжете, че ви доставя удоволствие. Аз лично не съм се напивала, нямам и намерение. Изобщо не ме влече алкохолът, мога да се забавлявам страхотно и без да пия. Не ми трябват стимуланти, за да имам добро настроение и да ми е весело.
    Ти можеш да избягаш от селото, но селото от теб - не.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на air_wisp
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    381
    Цитирай Първоначално написано от покахонтас
    Цитирай Първоначално написано от Death_F
    Почти секи ден пия обаче се напивам ...орез ден така последно беше вчера на РД-то на една приятелка изпих почти половин литър водка, 2 бири малко ракия и дръпнах 1 масур след тфа бях в безсъзнание до към 9 часа сутринта хахаха сега страшно ме цепи канчето не съм ходила на даскало защото умирам просто ама ми е много кеф така...
    Хвалиш се, а? Колко сте ми смешни, мислите се за голямата работа, като се напиете, правите го от позьорщина, а не защото ви харесва, не лъжете, че ви доставя удоволствие. Аз лично не съм се напивала, нямам и намерение. Изобщо не ме влече алкохолът, мога да се забавлявам страхотно и без да пия. Не ми трябват стимуланти, за да имам добро настроение и да ми е весело.
    Оооо и това е много вярно!Подкрепям те ся сериозно!не ме влече "чашката" ама за да се поотпусна и да ми е по-весело(не че иначе няма да си го направя весело)се понапивам от понякога като съм по купоните и по екскурзиите(не се хваля...то това даже не е за хвалене!)ама поне вече знам какво е да си пиян
    маа фака

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от ^SpideR^
    ама поне вече знам какво е да си пиян
    И какво, като знаеш? Да не би да се радваш, че си научил? И нужно ли е да знаеш всичко? Защо не пробваш да си счупиш главата, за да видиш какво е? А знаеш ли какво е да имаш СПИН? Аз също знам какво е да си пиян, защото съм виждала доста "подпийнали" и не съм възхитена. И после съм им слушала оплакванията, как ги цепи главата, как им е гадно и т.н. За какво да пробвам, като другите са го направили преди мен и знам какви са последствията, уча се от чуждия опит, не само от своя.
    А иначе няма лошо да пийнеш малко, една чаша най-много, аз не мога повече от 50 гр, даже и това ми е много.
    Ти можеш да избягаш от селото, но селото от теб - не.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    ch.city
    Мнения
    141
    хаххх много ясно ,че с приятели
    тръгнал съм да се напивам с баща ми
    ми...случва се 1-2 в месеца предимно с водка..и рядко с бира.../това нещо не хваща въобще/

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    С приятели..Всеки път с различно се напивам но най-често с водка..Първо някъде на домашно после отиваме на диско да се разбием..Но не съм пила от април месец

  18. #18
    Guest
    Напивала съм се 2-3 пъти много жестоко,бе6е резил и от тогава не пия много..рядко пия по 1-2 бири с приятели

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    на мен пък ми е срамно да се напивам брутално пред приятели.. вярно е, че сме си супер близки нали..случвало се, обаче ми е АДСКИ унизително да ме носят до вкъщи или пъ да се скъсвам от драйфане пред тях.
    не знам що на някои хора им е голяма гордост да разправяш как си поркал и си се НАпоркал като свиня... ама то някои хора имат с кфо да се хвалят.. другите се чудят как да си намерят с кфо да се хвалят.
    много често пийвам биричка, но определено винаги мога да си направя купона и без пиене.
    то зависи и от интелектуалното ниво /или не точно../ дали можеш да купонясваш без алкохол или не....
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  20. #20
    Никаква полза няма от напиването! Само те цепи канчето и се получава като в една известна песен на Слави Трифонов: нищо ми не е, здрав съм, а болен Аз съм се напивал 4-5 пъти през живота си, ама видях, че чувството не е от най-приятните, затова сега, като отида на купон с приятели, обръщам 1-2, най-много 3 бирички за цялата вечер, просто за повдигане на настроението. И се чувствам много добре така.

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Напивам се с френдове... като има настроение и/или повод!

    ..иначе водки и тн. най-много ме кефят.

  22. #22

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    В ме4тите Си
    Мнения
    8
    Ми нормално!1-2 пъти в месеца(освен лятото тогава има много рожденни дни а и все пак не върви да съм на минерална вода,НАЛИ?)

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Vednuj na mesec- dva- tri se otrqzvame kato praseta s friendovete mi... Subirame se v nas ili v nqkoy drug s alkohol kolkoto za celiq kitayski narod... Ina4e sum si bitov alkoholoik. Sa imame exkurziq i se zardvah, 4e 6te se otreja zdravo, oba4e sa sum na antibiotici Life Suxxx!


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Е,па случва се
    Обикновенно става като има някъв купон или съм някъде с компанията
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  25. #25
    emi nqma petak i sabota,kadeto da ne sam piana i taka mi e super qko ako ima i neshto drugo kam pieneto stava oshte po-gotino. piite,za da vi e qkooooo kazvam az

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си