.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: :(((

  1. #1
    аничка
    Guest

    :(((

    Значи менструацията ми е обилна(9 месеца изминаха от първата),нямам никакви болки,но постоянно се цапам и искам да питам за най-добрите превръзки,някакви съвети и може и хапчета стига да са безвредни

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    337
    Еми за мен най-добри превразки са олейс ултра,акот и те4е обилно използваи едни от най-големите.А за болките не мога да ти кажа ни6то но те савтвам да иде6 рпи маика си и да го обсадите и да иде6 на генеколог.

  3. #3
    аничка
    Guest
    Проблемът ми е,че менструацията ми е обилна,а не че имам болки,ако може да посочите точният вид и колко струват превръзките,защото ги има доста видове,пък ако може и хапчета или и аз не знам.Просто не е нормално да издържа в училище цял ден като съм неразположена,почти сигурно е,че ще се нацапам и ми е много гадно,използвам Always nicht 7(317 mm),ако може по-добри от тея да ми препоръчате,за други марки не знам

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Ми аз лично съм с Everbel...харесват ми много повече от памперсите на Always!
    Цената-ми до 2 лева


    Най-вероятно ти е по-обилна защото ти е дошла скоро...и на мен ми беше така в началото,но после си стана нормално
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  5. #5
    cTpaX`Me`E
    Guest
    Когато ти тече по-обилно пий по 2-3-4 витаминчета C, а за превръзките аз също предпочитам Always и мисля че са най-добрите

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    tamponi be...nemoa da povqrvam 4e oshte ima
    momicheta det da gi nosqt oniq podmetki f
    gashtite si...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    163
    Аз също ти препоръчвам тампони. А и щом ти е толкова обилна, ми сменяй я тази превръзка по-често бе момиче! Недей да чакаш да се изцапотиш и тогава..
    Метална нежност в плътта ми се впива, без кръв, без болка, но убива!!

  8. #8
    аничка
    Guest
    Но нормално ли е за половин,един час да е препълнена ,не мога да стоя постоянно в тоалетната,все пак в училище нямам тази възможност

  9. #9
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    tamponi O.B. ili prevruzki always ultra
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    tamponi be...nemoa da povqrvam 4e oshte ima
    momicheta det da gi nosqt oniq podmetki f
    gashtite si...
    ТОЧНО
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    In the shadows
    Мнения
    16
    А тази аничка на колко години е..не мисля че върви на едно 11 или 12 годишно момиче да си слага тампони...е естествено това е момчешко мнение...така че може и да не ми обръшате внимание
    Айде Инжой от мене
    Respect!

    Последната промяна е направена от LycanthropE на Mon Feb 31, 2009 25:47 pm; мнението е било променяно общо 99 път

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    тампони.
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  13. #13
    сесаната
    Guest
    Тампоните далеч не са по - хигиенични тъй като задържат кръвта и другите и примеси вътре в организма. Да не говорим, че понякога се появява температура при ползването им. А и не е за 12 годишни.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    а па превръзката ти задържа кръвта в гащите ти. сигурно намирисва, а?
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    i az bih ti prepora4ala vitamin c zashtoto namalqva te4enieto..no ne po mn smisal da ne prekalish!a za prevrazki tiq kade gi izpozvash sa nai dbeleite povqrvai!

  16. #16
    Не мисля, че тампони са подходящи за момиче на такава възраст. Още повече, че вероятно е девствена. И при толкова обилен кръвоизлив... като се напои тампона, как ще го извади? А и е добре кръвта да изтича бързо от влагалището, в противен случай има опасност от съсиреци, инфекции и прочие...
    Най-добре е да кажеш на майка си, тя ще прецени доколко е обилно течението и евентуално ще те заведе на лекар. Има медикаменти, които намаляват или спират кръвотечението, но трябва да се прилагат по предписание на лекар. Освен това, ако наистина ти е толкова обилен мензиса, може да ти даде бележка и да не ходиш на училище в тези дни!
    Имай предвид, че ако си в цикъл и пиеш някои лекарства, то те могат да предизвикат кръвоизлив - аспирин, аналгин и др. Алкохолът също разширява кръвоносните съдове! (Това последното го казвам за останалите...)

  17. #17
    TheArtist
    Guest
    'mi da probva tamponi, da probva s prevrazki. na koi kakvoto mu e udobno, tova da si nosi. Znam, 4e nqkoi pravqt kombinaciqta tampon s normalna prevrazka.

  18. #18

    Re: :(((

    тампон и превръзка ........

  19. #19
    vZEmi SI everbel nai debeliTe!!!
    ..

  20. #20
    Темата вече не е актуална, така че ще бъде заключена!
    Благодаря!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си