.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    Em dammm, ama e better outside

    Emi kvo da vi kaja - mislqh si, 4e tuka 6te mi e po-kofti, ama ne e. Tui 4e, ako si mislite, 4e izvun BG e po-kofti tolkoz, 6te vi kaja, 4e e po-kofti samo 1 mesec, posle si e mnogo mnogo po-dobre. Ama 4ovek si svikva sus vsi4ko.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Не съм съгласен с теб. Това, което го казваш,че се свиквало за месец е пълна глупост....знам го от опит! Ти въобще чувал ли си за...'Носталгия' му викат!?!
    Много хора казват,че в чужбина ще си по-добре материално и е така, не го отричам, но пък за сметка на това ще живееш сред напълно роботизирани и бездушни хора. Може да не е много богата държавата ни, но пък за сметка на това все още пазим много човешки ценности у себе си!
    Един ден ще видиш какво е да си извън БГ...освен ако не си от онези, които забравят от къде са тръгнали!!!

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Не съм съгласен с теб. Това, което го казваш,че се свиквало за месец е пълна глупост....знам го от опит! Ти въобще чувал ли си за...'Носталгия' му викат!?!
    Много хора казват,че в чужбина ще си по-добре материално и е така, не го отричам, но пък за сметка на това ще живееш сред напълно роботизирани и бездушни хора. Може да не е много богата държавата ни, но пък за сметка на това все още пазим много човешки ценности у себе си!
    Един ден ще видиш какво е да си извън БГ...освен ако не си от онези, които забравят от къде са тръгнали!!!
    ЕВАЛА, СЕНСЕЙ

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Абе, да не се познаваме от някъде ?

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Не съм съгласен с теб. Това, което го казваш,че се свиквало за месец е пълна глупост....знам го от опит! Ти въобще чувал ли си за...'Носталгия' му викат!?!
    Много хора казват,че в чужбина ще си по-добре материално и е така, не го отричам, но пък за сметка на това ще живееш сред напълно роботизирани и бездушни хора. Може да не е много богата държавата ни, но пък за сметка на това все още пазим много човешки ценности у себе си!
    Един ден ще видиш какво е да си извън БГ...освен ако не си от онези, които забравят от къде са тръгнали!!!
    Abe kakvoto i da si govorite az sam si na mnenie che izvan bg v momenta e 100 puti po dobre! Edno che v momenta v bg vsichki ceni skachat no zaplatite na horata NE i shte im haresva samo na onezi teen-cheta na koito mama i tati imat da davat! Ami stoite si tam nqkoi da vi e kazal da se iurkate po chujbina!!!
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от NastyG
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Не съм съгласен с теб. Това, което го казваш,че се свиквало за месец е пълна глупост....знам го от опит! Ти въобще чувал ли си за...'Носталгия' му викат!?!
    Много хора казват,че в чужбина ще си по-добре материално и е така, не го отричам, но пък за сметка на това ще живееш сред напълно роботизирани и бездушни хора. Може да не е много богата държавата ни, но пък за сметка на това все още пазим много човешки ценности у себе си!
    Един ден ще видиш какво е да си извън БГ...освен ако не си от онези, които забравят от къде са тръгнали!!!
    Abe kakvoto i da si govorite az sam si na mnenie che izvan bg v momenta e 100 puti po dobre! Edno che v momenta v bg vsichki ceni skachat no zaplatite na horata NE i shte im haresva samo na onezi teen-cheta na koito mama i tati imat da davat! Ami stoite si tam nqkoi da vi e kazal da se iurkate po chujbina!!!
    Ми ще стоим, защо не?

    ...не казвам, че сега в НЯКОИ чужди страни живота е по-добър, но е направен така от самите хора То ако всеки е песимист какво ни остава...

    ...SPOKO PEOPLE....СЛЕД ВРЕМЕ СИЧКО ЩЕ НА 6 (..по шестобалната система преди някой да каже нещо ! )

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Под обекта
    Мнения
    5
    За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти!
    Яз немам материал он ми вика да одим да работим!!!

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от _Indianeco_
    За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти!

    Еее чак пък толкова да се нервиш на тея, които ще напускат БГ няма смисъл!

    Важно е тея,които сме оптимисти и мислим да оставане, какво ще направим....

    П.С. ...преди някой да каже 'Абе кво' ще променяш..никога няма да се оправи' - ..НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА !! !

  9. #9

    Re: Em dammm, ama e better outside

    Цитирай Първоначално написано от Felinus Catus
    Emi kvo da vi kaja - mislqh si, 4e tuka 6te mi e po-kofti, ama ne e. Tui 4e, ako si mislite, 4e izvun BG e po-kofti tolkoz, 6te vi kaja, 4e e po-kofti samo 1 mesec, posle si e mnogo mnogo po-dobre. Ama 4ovek si svikva sus vsi4ko.
    това не е така,аз съм живяла 2 години в чужбина и винаги ми е било поне малко мъчно за всичко тук
    [img][/img]
    Admin-Coki:
    Снимката в подписа е прекалено голяма!
    При системно неспазване на размерите за големина на снимката в подписа, ще бъда принуден да ти дам бан.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от _Indianeco_
    За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти!
    Евала
    Аз бачкам, като електротехник
    Уча в Техническия Университет
    Давам уроци по математика
    и когато ми остане малко свободно време - бачкам частно в строителството
    Защото мама и тате не дават, а аз чат-пат им давам
    ТАКА ЧЕ - ЛАБАВИТЕ ДА БЕГАТ

  11. #11
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Хмммм ако си нямал нищо в България няма за какво да ти е жал...и ако хората там са с приблизително твойте интереси там щи е по добре да
    Аз съм извън България вече...година и 4 месеца и ми е също толкова гадно както и първия месец...а даже и по зле...с една дума много ми е гадно :P нито съм по добре социално, нито финансово. нито духовно...никак....може би ако се замисля ше намеря няколко положителни страни но ако слагаме на кантара гадната страна ще натежи! Има една малка подробнсот...за момента няма избор трябва да остана тука...знам едно със сигурност...ще се върна в България просто е въпрос на време Тук не бих свикнал да живея...хората не ме кефат манталитета им не ме кефи...трябва да стана като тях за да ми харесва...а аз не искам категорично..така че ще си стоя ще си стискам зъби и някой хубав прекрасен майски ден ще си се върна в България :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  12. #12
    Guest
    От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

    Поздрави

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

    Поздрави
    хахахаха...това,което го казваш 'където и да живееш в момента е по добре отколкото в България' е ЛЕКО нереално и тъпо! К'во искаш да ми кажеш,че е по-добре да живееш в Гана или някоя друга изостанала държава,където царят глад и епидемии !?!?!?

    Не твърдя, че живота в БГ е лесен и няма големи трудности, ама където и да отидеш няма перфектен живот...

  14. #14

    Re: Em dammm, ama e better outside

    Цитирай Първоначално написано от Lena
    Цитирай Първоначално написано от Felinus Catus
    Emi kvo da vi kaja - mislqh si, 4e tuka 6te mi e po-kofti, ama ne e. Tui 4e, ako si mislite, 4e izvun BG e po-kofti tolkoz, 6te vi kaja, 4e e po-kofti samo 1 mesec, posle si e mnogo mnogo po-dobre. Ama 4ovek si svikva sus vsi4ko.
    това не е така,аз съм живяла 2 години в чужбина и винаги ми е било поне малко мъчно за всичко тук
    Abe az 6tom go kazvam, na4i e ot opit. Verno, ponqkoga ve4er samo pu6a i reva, dokato si gledam snimkite ot ku6ti, oba4e kato sum v ku6ti kvo praq? Pu6a, reva i si gledam snimkite ot tuka Tui 4e hi4 ne mi govorete, 4e bilo po-dobre v bg. Az ako imam vazmojnostta, 6te ostana tuka zavinagi, hi4 ne mi se 6te da se vru6tam v toq bardak deto e v momenta v bg. A na patriot4etata, deto ska4at i nalitat na boi daje kum horata, koito mislqt kato mene, 6te im kaja, 4e v momenta Bulgaria ne e bg - tva e durjava na ciganite, turcite i tam drugite malcinstva. Ve4e daje si mislq, 4e tuka sre6nah pove4e istinski bulgari, otkolkoto sre6tam vuv Varna. Prosto v bg bulgarite sa ozlobeni i gadni hora, koito gledat da te precakat vse. A tva za parite - verno, 4e tuka gi ima pove4e, oba4e nai-sladko se har4at s priqteli v bg. Tui 4e poslednoto mi mnenie po taq tema 6te e, 4e v BG ne 6ta da jiveq ve4e.
    PS: tuka sum bez semeistvoto si, taka 4e znam, povqrvaite znam kakvo e nostalgiq. I da mul4at tiq ligaveta deto sa bili navunka s mama i tate i mi govorqt za nostalgia.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

    Поздрави
    хахахаха...това,което го казваш 'където и да живееш в момента е по добре отколкото в България' е ЛЕКО нереално и тъпо! К'во искаш да ми кажеш,че е по-добре да живееш в Гана или някоя друга изостанала държава,където царят глад и епидемии !?!?!?

    Не твърдя, че живота в БГ е лесен и няма големи трудности, ама където и да отидеш няма перфектен живот...
    Не знам как е в Гана но в държава като Танзания (която също е в Африка) пътищата са по добри от тези в БГ...Имам познат който е бил ветеринарен лекар там.

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

    Поздрави


    хахахаха...това,което го казваш 'където и да живееш в момента е по добре отколкото в България' е ЛЕКО нереално и тъпо! К'во искаш да ми кажеш,че е по-добре да живееш в Гана или някоя друга изостанала държава,където царят глад и епидемии !?!?!?

    Не твърдя, че живота в БГ е лесен и няма големи трудности, ама където и да отидеш няма перфектен живот...
    Не знам как е в Гана но в държава като Танзания (която също е в Африка) пътищата са по добри от тези в БГ...Имам познат който е бил ветеринарен лекар там.
    Ми защо е станало така според теб!?!? ...щото цял свят влива пари в много от държавите в Африка...оставаше и да не са по-добре някои от тях!

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

    Поздрави
    хахахаха...това,което го казваш 'където и да живееш в момента е по добре отколкото в България' е ЛЕКО нереално и тъпо! К'во искаш да ми кажеш,че е по-добре да живееш в Гана или някоя друга изостанала държава,където царят глад и епидемии !?!?!?

    Не твърдя, че живота в БГ е лесен и няма големи трудности, ама където и да отидеш няма перфектен живот...
    Не знам как е в Гана но в държава като Танзания (която също е в Африка) пътищата са по добри от тези в БГ...Имам познат който е бил ветеринарен лекар там.
    И КАКЪВ Е ИЗВОДА!?
    Едно по едно!
    Паркове, пътища,....., всичко ще си оправим

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Така е, стига да има пари и някой кадърен да ги управлява!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    със сигурност е бетър аутсайд...
    е да де зависи и от аутсайда, ама
    и аз съм излизала от Бг...и определено
    ми харесва повече
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    със сигурност е бетър аутсайд...
    е да де зависи и от аутсайда, ама
    и аз съм излизала от Бг...и определено
    ми харесва повече
    Всеки има право да избира къде да ходи и какво да прави...т'ва е!

  21. #21
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Абе кюфтета тъпи...вие сте вече нагли! Кат не ви кефи България кфо прайте в тоя форум...той е част от България малко или много.....Кфа е целта на темата да кажете колко ви е кеф там! Ок радвам се за вас....тфа може само да означава че в България не сте имали нищо за което да съжалявате сега...на пример добри приятели...може би винаги сте били лицемери и сега там където сте ви кефи че всички са такива! Ок прекрасно, чудесно...стойте си там ама не си позволявайте наглоста да говорите така, не забравяйте от къде идвате и не забравяйте че някой хора ценят малкото истински неща в живота...а според мен те са именно в България! За тъпя автор на български му викаме "по-добре на вънка" бетър аутсайда можеш да си го завреш нежно и дълбоко с въртеливи движения и скормна доза ментолов вазелин сещаш се къде? Много ме дразнят такива тъпи тарамбуки като вас дето ми се правят на интересни! Играете си с търпението и добрите чувства на някой хора!!
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Абе кюфтета тъпи...вие сте вече нагли! Кат не ви кефи България кфо прайте в тоя форум...той е част от България малко или много.....Кфа е целта на темата да кажете колко ви е кеф там! Ок радвам се за вас....тфа може само да означава че в България не сте имали нищо за което да съжалявате сега...на пример добри приятели...може би винаги сте били лицемери и сега там където сте ви кефи че всички са такива! Ок прекрасно, чудесно...стойте си там ама не си позволявайте наглоста да говорите така, не забравяйте от къде идвате и не забравяйте че някой хора ценят малкото истински неща в живота...а според мен те са именно в България! За тъпя автор на български му викаме "по-добре на вънка" бетър аутсайда можеш да си го завреш нежно и дълбоко с въртеливи движения и скормна доза ментолов вазелин сещаш се къде? Много ме дразнят такива тъпи тарамбуки като вас дето ми се правят на интересни! Играете си с търпението и добрите чувства на някой хора!!
    napulno, absolutno i 100% podkrepqm s dve ruce i dva kraka!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    На Гъзъ На Курабията
    Мнения
    447
    Цитирай Първоначално написано от _Indianeco_
    За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти!
    ae pomak..zamislql li si sa nqkoga 4e moje da ne e na6a vinata 4e sme v 4ujbina a?!
    Koito e nasran materialist bez vsqkav interes v tva da gradi priqtelski vrazki i da se griji za du6evnostta si.. better outside
    Za teq kato men... Best Bulgaria!

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Pe666o
    Цитирай Първоначално написано от _Indianeco_
    За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти!
    ae pomak..zamislql li si sa nqkoga 4e moje da ne e na6a vinata 4e sme v 4ujbina a?!
    Koito e nasran materialist bez vsqkav interes v tva da gradi priqtelski vrazki i da se griji za du6evnostta si.. better outside
    Za teq kato men... Best Bulgaria!
    Best Bulgaria! :P

  25. #25
    bongomanas
    Guest

    shit

    hora nema smisla da obsujdate kade e po iako
    po celia sviat e shit nasekade,kvo si mislite ?
    sveta v momenta e edno goliamo laino
    a inache na chovek mu e po iako pri priatelite i semeistvoto...ot tova zavisi veche kade
    she ti e po iako
    veche koi sa ti priatelite i kade sa nali
    ako sa ti v BG mn iasno che tuka she ti e iako,
    shtoto kadeto i da otidesh i v nai iakta i bogata strana,kato si sam kvo ,kurec
    a tva deto vikate che bili licemerni v chujbina,da ima super mnogo takiva hora,ma kvo se edno tuka niama?ili se edno tam niama i dobri i chestni hora ,tva sa gluposti...nasekade e edno...i suhsto

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си