.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    grr
    Guest

    Имали ли сте проблем с акне?Кожния лекар помогна ли ви?

    Значи на 16 съм и страдам от акне вече 3та година.Испробвал съм много медикаменти от които само Зинерит имаше малък ефект - пъпките намаляват ,но лицето се изсушава много и изобщо.. най много да си изтощя кожата за някаква .. така да се каже глупост.Писна ми да се оспокоявам с това че скоро ще ми отминат .. Кофти е и това ме комплексира малко.От 5-6 месеца не използвам никакви лусиони пъпки продалжават да си излизат.Ако бяха 2-3 изобщо нямаше да пиша тази тема , защото са доста и много често остава леко белегче след като изчезне пъпката и белегчето се маха малко по бавно Та помогна ли ви на вас кожния лекър??Също така тук много съм чел че козметиците помагали най-много , но момче на козметик май много не върви а ?

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ъъъъ.............У нас
    Мнения
    8
    zna4i na men tva predi vreme mi pomogna "Skinoren" probvai s nego no trqbva da si postoqnen za6toto nqma da ima efekt!!no mai e nai dobre da otide6 na kojen, a da i da otide6 na kozmetik nqma da ima golqm efekt na dve moi priqtelki sega licata sa im sasipani za6toto otidoha na kozmetik zatova po dobre na kojen

  3. #3
    000
    Guest
    mi da ti kaja 4estno az su6to bqh taka- isega imam adski mnogo pupki ama ve4e sa po-malko.Mom4e na kozmetik i az si msielh 4e ne vurvi no tova mnogo mi pomogna -su6to taka pozlvah i tva deto go reklamirat lepten -za 1-2 meseca i ima strahoten efekt

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Скинорен

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Acne Out Acive mi pomogna-sega licetu si mi e perf 4isti4ko, oba4e si prodyljavam est s negu 4e katu izleze nqkoq nova da q ubie

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    aknerin-po dva pati na den
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  7. #7
    Guest
    az sum na 17 i imam problem s akneto ot 12 godi6na. Mnogo e gadno. Dala sum dosega nad 3000lv. za razli4ni lekarstva i proceduri. Vkarvali sa mi tok v liceto, hodila sum na kozmetici i t.n. Nikakuv efekt. Suvetite mi kum teb:
    1. Ne si vzimai Lepten - pri men nikakuv efekt.
    2. Ne hodi na kozmetik - pri po4istvaneto(kogato ti stiskat liceto) ostavat raz6ireni pori i mnogo lesno sled tva se napulvat i taka se polu4ava edin omagiosan krug i kato razultat - BELEZI.
    Polzvala sum Skinoren - ima nqkuv efekt ama v nego ima nqkakva izbelva6ta sustavka i liceto mi stana nqkvo bqlo(tva ne e mnogo hubavo)
    Na men li4no mi pomogna po4istva6tiq gel na VICHY. Vzeh si go i sprqh vsi4ki lekarstva za akne. Naistina pomaga. Moje6 da si vzeme6 cqlata seriq. Kazva se Normaderm(zelenata seriq). Verno malko skupi4ka e ama na men mi pomogna(kato ima6 vpredvid 4e sum izkupila po4ti cqlata apteka i sum hodila na kakvi li ne lekari).
    Ako iska6 moje6 da mi pi6e6 - mimy_sf@abv.bg. Ima dosta ne6ta, koito moga da ti kaja za razli4nite produkti za akne, imam i nqkolko recepti , taka 4e spoko. Uspeh!!!!!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Кой ли го интересува!?
    Мнения
    357
    На мен ми помогна много серията ,,Top Age''-много е ефективна,мисля че скоро видях в няколко аптеки.
    Get me,
    Roll me,
    Light me,
    Smoke me!

  9. #9
    grr
    Guest
    благодаря за хубавите отговори Ще видя какво ще правя

  10. #10
    Guest

    Писна ми от т'ва акне!!!

    Кажете някакво средство против т'ва смотано акне.Имам го от много години и ми писна!

  11. #11
    ami, kogato az hodih v germaniq si vzeh edno lekarstvo na rossmann-synergen anti pickel gel
    malko e no efekta mu e PORAZQVA6T.tolkova mnogo si go pestq a roditelite mi(koito si padat skryndzi) sega 6te mi pory4vat ottam
    qsno mi e 4e nikoi nqma da trygne da si pory4va no
    vse pak da kaja za6toto nikak ne e malka rabota za 1 no6t da te iz4isti kato s aglo6laif
    premature optimisation is the root of all evil
    D.Knuth
    stel4eto e vyrha!!!
    p4elata_brumze e vyrha!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    аз до са проблеми с кожата ми или акне съм нямала защото редомно си почиствам лицето.
    а наистина ако имаш сериозни проблеми по-добре се обърни към кожен лекар

  13. #13
    Zdrasti pro4etoh tova koeto be6e napisala iskam da ti kaja da ne se kompleksira6 ot tova 4e ima6 pupki tova e ne6to suvsem normalno v taq vuzrast ne se pritesnqvai ot tozi fakt.Tova 6te ti iz4ezne edva li ima hora koito gi zabelqzvat tezi pupki,spoko vsi4ko 6te se opravi.Edin suvet nedei da se maje6 s mnogo mazila a po dobre e da otide6 na kozmetik kojen lekar nqma da ti pomogne moqta sestra hodi i nqma nikva promqna.Az su6to sum na tvoqta vuzrast i na men su6to mi izlizat pupki SPOKO!NE SE OT4AIVAI!ako iksa6 moje da mi pi6e6 na po6tata stasi_16@abv.bg

  14. #14
    според вас няма ли да се махне акнето ако се ходи редовно на козметик, редовно през 1-2 месеца, и всеки ден да се почиства кожата с гел...Какво ще кажете за този метод

  15. #15

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    too far awey
    Мнения
    14
    Аз нямам подобен проблем, излиза ми от време на време по някоя преди да ми дойде месечния, но не отдавам голямо значение на това. Смятам, че е най важно да се мие лицето редовно и много старателно сутрин и вечер за да не се запушват порите и от там да не се образуват черните точки. Ако се допуснат трябва да се почисти лицето на козметик, но внимателно с тея процедури защото от това знам, че се разширяват още повече порите. Разбира се важно е и с какво се храниш. Най доброто решение според мен е да се отиде на дерматолог за да определи правилно лечение ако трябва и с антибиотик.

  16. #16
    ходих на един от най-добрите дерматолози в страната, но това, което ми изписа не ми помогна и вече сигурно 3-ти месец редовно си мия лицето сутрин и вечер...и си мисля, че това помага, ходенето редовно на козметик също е важно...мисля, че вкрайна сметка това са начините, а не да пълна джобовете на фирми като лептен

  17. #17
    vi6te sia as sam na 13 i predi 1 godina mi po4naha da izlizat papki i gledah v neta tarsih nogo i namerih "ACNE OUT ACTIV" ot aptekite, bialo 6i6ence 11cm sas biala kapa4ka, 7-8 leva. za 2-3 sedmici si4ko is4ezna malko kojata mi isahna no 2 dena po edin pat si slojih krem obiknoven sin NIVEIA. i si4ko stana OK.
    I ve4e papki niama samo ako izleze ne6to slagam ve4erta ot ACNE OUT ACTIV i sutrinta niam ni6to 4isto lice i koja . Oba4e ostanaha 4ernite to4ki tova e problema. Kajete ne6to do 15 leva PLS .[/b]

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Плевен
    Мнения
    193
    ей не го слушайте тоя пич
    наистина "Acne active out" е мн добро за акне ама супер мн изсушава лицето аз имам едн приятел дето толкова са оплакваше от това че ...
    "Young derm tonic" е мн добро !
    Веднъж нямам нищо,а друг път ми е прекалено много.

    sdw@abv.bg

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Аз вече направо съм вдигнал ръце от това акне. Какво ли не опитвах и не става. Нямам много но се забелязва ако се загледаш. Успокоявам се с факта че след няколко години ще изчезне. Не съм пробвал досега само АКТИВ АУТ но ще видя може да помогне

  20. #20
    niki17
    Guest
    Добре,виждам,че предлагате разни продукти,но дайте повече информация за предлаганото,дали има странични ефекти,колко бързо е действието,и в каква степен. И аз имам този проблем с кожата,но вече червените пъпчици са поизчезнали,и само при заглеждане се забелязват,вече няколко месеца използвам Акнедерм на Нихви АД,синю-бяла продълговата кутийка с тубичка вътре,този крем всъщност е Ретиноид с някои съставки,и смело бих казал,че има голям ефект,като разбира се зависи от човека и кожата му. На мен ми беше предписано от кожен лекар,като с крема трябваше да приемам Доксициклин,което е антибиотик против някаква бактерия-причинител(името и забравих,беше доста дълго). Доксициклина не съм приемал много дълго,защото реших,че не е здравословно прекалено дълго да приемам антибиотик,и така в момента съм само с крема Акнедерм,но кожата ми свикна с него,и търся нещо добро и тествано до 30лв. Предложете нещо,но ако може дайте повечко информация за това как сте го използвали,ефект,странични ефекти и мнение като цяло за това,което предлагате. Мерси предварително

  21. #21
    ами аз имам един приятел който има акне и ходи на кожен лекар и там му дадоха да се маже с някви антибиотици...и сега горе-долу се е пооправил

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от lp_krasi
    ами аз имам един приятел който има акне и ходи на кожен лекар и там му дадоха да се маже с някви антибиотици...и сега горе-долу се е пооправил
    Аз съм niki17. lp_krasi-аз нямам информация за антибиотици,които се мажат,а за такива на хапчета-Макропен и Доксициклин,използвал съм ги за няколко седмици с Акндерм крем,и смея да твърдя,че имах чувството,че от антибиотиците,които приемам няма ефект. крема е добър и ефтин 5,най много 5.50лв,а е 30g и стига за 1 месец и отгоре. Хидратирането на кожата е изключително важно,аз се къпя всеки ден,понякога и по 2пъти,лицето повече,и разликата се осеща. Средата около нас по принцип е мръсна,и това е една от причините за възпаляванията. В момента съм се насочил към garnier Anti Blemish Pen с надеждата да доисчисти малкото останали пъпки,които вече свикнаха с Акнедерм. Ако някой има идеи за някой тестван продукт,да разкажа повечко за него. Мерси предварително
    Подавяй ръка когато можеш,за да ти подадат и на теб когато се нуждаеш.

  23. #23
    zdraveite vsi4ki s podobni na mote problemi .az se poupravih otkakto pravq edna mn lesna,efikasna i pezplatna procedura.da znaete 4e 6te vi pomogne i porite se svivat i pypki ne vi izlizat prez vremeto kogato go pravite.A imenno;sutrin i ve4er predi lqgane izmiite liceto si s urinata si moje i da se popie s pamu4en tampo tampon i izmiite sled 20-30 min sled tova pak mojete da si dlojite krem,a osven urinata az si maja liceto i s krem za kraka,mn hubavo omekotqva i hidratira.ako ima skeptici sred vas 6te vi kaja 4e probvah vsi4ko, kupivah si skypi kozmeti4ni i lekarstveni preparati i edinstveno tova mi pomogna. v na3aloto i az se pitah kak taka s "urina?" ne znaeh...no go probvah i sum dovolna,ne syjalqvam...i vie nqma da syjalqvate
    много приказки за нищо,суетене излишно,в обществото пищно всеки някого наржда скришно...

  24. #24
    nikavo ACNE OUT ot tva ti s ebeli kojata i stava po zle,ako kojata ti s eizsushava lesnoz abravi z anego ako emnogo mazna mpje i da pomogne...no pri men stanah na riba cqlata v luspi a za zinerita-da,pomaga oba4e trqbva da si mnogo postoqnen,loshoto e 4e v nego ima izvestna doza antibiotik i koata ti privikva kam nego i nqkak si se pristrastqva i spresh li da go polzvash malkite gadini pak atakuvat..
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  25. #25
    Повече от фен Аватара на VampireGirl666
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    355
    Аз имам същия проблем.От 2 години съм така и все се успокоявах,че ще минат.Мазах се с всякакви кремове,маски за лице,всичко пробвах.Миналия месец реших да отида на лекар.На мен ми предписаха Acne Out и Финацеа Гел (Finacea Gel).Acne Out наистина прави кожата суха,но като сложиш малко крем,нямаш никакъв проблем.Финацеа Гел го слагам само вечер и наистина има ефект.Пробвай,но ако не стане,отиди на лекар,защото твоето акне може да е по-различно от това на другите включително и от моето.Успех!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си