.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Goth??

  1. #1
    Guest

    Goth??

    Zadaljitelno li e kato si gotik da si i satanist?
    Ne moje li da si hristiqnin i pak da si slu6a6 goth?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Zle li si? Mn qsno, 4e ne e zaduljitelno da si satanist kato si goth. 6to da ne si vidql goth na snimka


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    сУпЕр сМоТаНо
    Мнения
    158
    Цитирай Първоначално написано от Sinister_Doll
    Zle li si? Mn qsno, 4e ne e zaduljitelno da si satanist kato si goth. 6to da ne si vidql goth na snimka
    Дам,дам ...
    I Don't Like The Drugs,But The Drugs Like Me!

    Abuse me..use me..pierce me..cut me..kill me..fuck me!Do what do u want,but stay with me!

  4. #4
    Не мисля, че музиката и облеклото трябва да влияят по някакъв сериозен начин на религията, която изповядваш. Това си е въпрос на избор, който сам правиш и който не бива да е повлиян от чужди убеждения.
    Поне аз съм на това мнение.
    А и не смятам, че даден стил музика трябва да налага някаква религия, за да го слушаш.

    "Hominem te esse memento"

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    Цитирай Първоначално написано от SkAtE^FeNkA
    Не мисля, че музиката и облеклото трябва да влияят по някакъв сериозен начин на религията, която изповядваш. Това си е въпрос на избор, който сам правиш и който не бива да е повлиян от чужди убеждения.
    Поне аз съм на това мнение.
    А и не смятам, че даден стил музика трябва да налага някаква религия, за да го слушаш.
    absolutno verno ! i as taka si slu6am metal ... si si vqrvam v moito si ! nqma da kazvam kakvo e to ... da ne nqma mqkvi skandali 4e mi pisna ot maloumni hora !no muzikata si e religiq i na4in na jivot su6to ...seki sam izbira tva det mu se struva nai pravilno de ...

  6. #6
    Религията е право на избор на всяка личност! Никой не може да ти налага в какво да вярваш. Не си длъжен на никого да казваш каква религия изповядваш.

    Прочети указа на ООН за правата на човека за повече инф.
    Иначе е тъпо тва за сатанизма

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    PleVeN
    Мнения
    135
    SkAtE^FeNkA написа:
    Не мисля, че музиката и облеклото трябва да влияят по някакъв сериозен начин на религията, която изповядваш. Това си е въпрос на избор, който сам правиш и който не бива да е повлиян от чужди убеждения.
    Поне аз съм на това мнение.
    А и не смятам, че даден стил музика трябва да налага някаква религия, за да го слушаш.
    taka si e,vseki 4ovek ima pravoto sam da re6i v kakvo da vqrva i na kakvo da se pod4inqva.Dali 6te e nqkoq to4no opredelena religiq ili prosto v nqkakvi li4ni obejdeniq si zavisi ot samiq 4ovek.No tezi ne6ta sa vajni za6toto sa edna golqma stupka kum sformiraneto na cqlostniq xarakter na edin individ
    So I cry,when angels deserve to die!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    HELL
    Мнения
    471
    ХъХъХъХ тФа беше много ама много глупав въпрос
    На него ще отговоря с - не , не съм сатанистка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си