.

Виж резултатите на анкетата: Момчета с бръснати крака?

Гласували
40. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • МНОГО ЯСНО, ЧЕ ДА!

    14 35,00%
  • Ами...няма значение ...

    17 42,50%
  • Нее - мразя бръснати крака...

    9 22,50%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803

    Moderated by W.I.M:Харесвате ли момчета с бръснати крака?

    Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
    АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие

    Tochka 1 ot prawilnika !
    Moderated by I don't know who I am!
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    365
    Ами Sextreme, аз съм момче, за това няма да глсувам, ма все пак да кажа - мисля, че е готино да си бръснеш краката и аз от време-на време го правя, но нямам нищо против и небръснатите...всеки сам си избира как да изглежда!Но много ме дразни това, че някои мислят, че щом си брснеш краката, значи си гей...тъпо е.
    It's not the age that matters - it's the life in your years...

  3. #3
    Guest
    Мноооо кеф тва обезкосмяването на крачката ! Аз се събирам с приятели, наричани още дружки и си правим козметичен салон.... голям кеф ! Още малко и ше си заговорим на "ма" хгагхагхахг Говорим си за епилация, за козметика, затова какви хубави гладки крака има Алекс ! Но да не си помислите, че педерастеем ей ! Ние сме мъже 101%!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Brusnati krasa

    nqma golqmo zna4enie ama vse pak taka si me kefi!!!

  5. #5
    Velvet
    Guest
    Nikoga ne bih si izbrasnal krakata(i vse pak ne mislq 4e e geisko).
    poneje sam mom4e ne glasuvam
    p.p. priqtelkata mi se kefi na kosmatite mi kraka(otkrovenno ne samo za6toto mi e gadje). no qvno ima i momi4eta koito ne se kefqt(stranno no fakt)kakto momi4eto koeto e pusnalo temata ,vapros na vkus. no vse imam 4uvstvoto 4e tq e dori pod 15 i nqma realen pogled varhu ne6tata
    Peace i pak kazvam ne mislq 4e e geisko(naposledak e mn moderno osobeno sred 4algarite golqma 4ast ot koito ne sa geiove)

  6. #6
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Аз не бих си обръснал краката. За мен космите на краката са символ на мъжественост. Или мустакът /разбира се истинският гъст - на възрастен мъж, не девствения мъх/.
    Разбира се, не е 'гейско' Моделите са длъжни да се бръснат, ок. Но иначе - не бих. И разбира се космите да са само и единствено в/у тази част от тялото

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    По-яко е да си има някви косми..нали затва е мъж ?
    Въпреки,че в някои случаи е по-добре да ги махат
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Columbia
    Мнения
    86
    [color=violet]Na myjete/mom4etata im e priqtno da dokosvat jeni s gladka koja nali?I zashto pyk na jenite/momi4etata da ne im e prqtno ..Ima takiva ,koito ne gi byrka dali ima kosmi i vse pak e po priqtno da nqma :P :P
    .....have a problem,have a point-take it easy,have a joint.......

  9. #9
    Зависи от краката на момчето. Ако са някакви слаби, определено е по-добре да са космати, за да изглеждат по-мъжествени.
    Но разбира се, ако имат добре изразени мускули, е хубаво да са епилирани.

  10. #10

    Re: САМО за момичета!Харесвате ли момчета с бръснати крака?

    Цитирай Първоначално написано от SEXtreme
    Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
    АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие
    xHAyahxyahXyaxayahXyhya е тва вече не съм го очаквал Нещо искаш да ми кажеш ли?

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803

    Re: САМО за момичета!Харесвате ли момчета с бръснати крака?

    Цитирай Първоначално написано от ^y0`y0`mAN^
    Цитирай Първоначално написано от SEXtreme
    Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
    АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие
    xHAyahxyahXyaxayahXyhya е тва вече не съм го очаквал Нещо искаш да ми кажеш ли?
    ахахахахахаха.....ех, мило, мило - защо мислиш, че света се върти около теб? Аз на теб вече ти го казах, ама това е за всички останали - няма на всеки по ЛС я..
    хахаххахахаа
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    po princip ... zna4iiiiiiii kogato mom4eto ne e s izbrasnati kraka oba4e e mn kosmato takoz mi e gadnu .. ama ima nqkoi kade ne e tolkoz nalojitelno se brasnat.. ot druga strana e qko takoz mom4eto da e s brasnati kraka [; no kato cqlo nqma tolkova golqmo zna4enie.. [;
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  13. #13

    Re: САМО за момичета!Харесвате ли момчета с бръснати крака?

    Цитирай Първоначално написано от SEXtreme
    Цитирай Първоначално написано от ^y0`y0`mAN^
    Цитирай Първоначално написано от SEXtreme
    Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
    АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие
    xHAyahxyahXyaxayahXyhya е тва вече не съм го очаквал Нещо искаш да ми кажеш ли?
    ахахахахахаха.....ех, мило, мило - защо мислиш, че света се върти около теб? Аз на теб вече ти го казах, ама това е за всички останали - няма на всеки по ЛС я..
    хахаххахахаа
    Имам въпрос, "мъжете си по краката ли ги избираш?"
    Кой са бръсне и кой не... ами негова си работа Аз ти казах на ЛС , че още не намирам смисъл да го правя.

    П.С. David Guetta-The World Is Mine светът се върти около всички, но има някой хора който се въртят около него(не космонафтите)

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    PleVeN
    Мнения
    135
    По-яко е да си има някви косми..нали затва е мъж ?
    Въпреки,че в някои случаи е по-добре да ги махат
    i az mislq taka
    So I cry,when angels deserve to die!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803

    Re: САМО за момичета!Харесвате ли момчета с бръснати крака?

    Цитирай Първоначално написано от ^y0`y0`mAN^
    Цитирай Първоначално написано от SEXtreme
    Цитирай Първоначално написано от ^y0`y0`mAN^
    Цитирай Първоначално написано от SEXtreme
    Хайде момичета, да видим!Кое ви кефи повече - бръснати крака или космати? Пускам темата по повод на някои момчета, които ебават други момчета, че са педали щот се бръснат!
    АЗ обожавам бръснати крака и мразя космати...ами вие
    xHAyahxyahXyaxayahXyhya е тва вече не съм го очаквал Нещо искаш да ми кажеш ли?
    ахахахахахаха.....ех, мило, мило - защо мислиш, че света се върти около теб? Аз на теб вече ти го казах, ама това е за всички останали - няма на всеки по ЛС я..
    хахаххахахаа

    Имам въпрос, "мъжете си по краката ли ги избираш?"
    Кой са бръсне и кой не... ами негова си работа Аз ти казах на ЛС , че още не намирам смисъл да го правя.

    П.С. David Guetta-The World Is Mine светът се върти около всички, но има някой хора който се въртят около него(не космонафтите)
    Ахахахахаа....неее, не си избирам мъжете по краката въпреки, че доста МЪЖЕ си избират жените по краката....хаха. ЗА мен е важно как изглежда гаджето ми - хващала съм си и небръснати, но в последствие не издържаха на тормоза от моя страна и се обръснаха...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  16. #16
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Честно казано ,няма кой знае какво значение за мен, но предпочитам бръснати крака... Нищо гейско няма в тва човек да се грижи за външния си вид... Пък и изглеждат по- добре без косми...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  17. #17
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Честно казано ,няма кой знае какво значение за мен, но предпочитам бръснати крака... Нищо гейско няма в тва човек да се грижи за външния си вид... Пък и изглеждат по- добре без косми...
    Така мислиш, защото още не си ме видяла

  18. #18
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Честно казано ,няма кой знае какво значение за мен, но предпочитам бръснати крака... Нищо гейско няма в тва човек да се грижи за външния си вид... Пък и изглеждат по- добре без косми...
    Така мислиш, защото още не си ме видяла
    Ами аде покажи се де...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  19. #19

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Nqkude v sveta na me4tite..
    Мнения
    34
    Не мисля, че е гейско мъжете/момчетата да си бръснат(обезкосмяват) краката!Аз например много се кефя на момчета който го правят, макарче още не съм навила приятеля ми Ама има време де...

    Lesno e da kaje6 kolko si slab, mnogo po-trudno e da dokaje6 kolko si silen vsu6tnost!

  20. #20

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Trapped in my mind
    Мнения
    3
    След някоя и друга годинка...
    "History abhors a paradox"

    "But suppose you throw a coin enought times,suppose that one day it lands on it's edge."

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SlabakBG
    След някоя и друга годинка...
    Е милинкоооооо....не се знае

  22. #22

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Nqkude v sveta na me4tite..
    Мнения
    34
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от SlabakBG
    След някоя и друга годинка...
    Е милинкоооооо....не се знае
    Това бях аз....

    Lesno e da kaje6 kolko si slab, mnogo po-trudno e da dokaje6 kolko si silen vsu6tnost!

  23. #23
    Guest
    Да ги махаа...За мен момче,което си маха космите на краката показва донякъде колко държи на външния си вид, хигиената и т.н. Такива хора са разбрали,че не трябва само ние момичетата да се мъчим за техен кеф да махаме всичко що има за махане ами и те малко в наше положение да се поставят.Това е много яко и тотално подкрепям.Естествено ако много държа на човека не би ми пукало чак толкова ама си е препоръчително.Бас хващам,че повечето момчета мислят така и за махането на космите на РЪЦЕТЕ при момичетата :P

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    да колко ще е хубаво краката на гаджето ти да са гладки и чак да лъщат.може да ходите заедно на козметик!

    отврат тва е ненормално.който вика че се грижат за външния си вид е шмиргел и бичкия

  25. #25
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Аз не бих си обръснал краката. За мен космите на краката са символ на мъжественост. Или мустакът /разбира се истинският гъст - на възрастен мъж, не девствения мъх/.
    Разбира се, не е 'гейско' Моделите са длъжни да се бръснат, ок. Но иначе - не бих. И разбира се космите да са само и единствено в/у тази част от тялото
    Не само моделите, но и баскетболистите, плувците и още мн спортисти
    Аз също не си ги бръсна и мисля, че, ако не спортуваш нещо, което го изисква, е глупаво Както каза мачока, това е символ на мъжественост, а и мъжете са създадени да имат косми, какъв е смисълът да ги махаме
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си