.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 93
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188

    Смяна на форумното поколение

    има ли такава мания според вас ?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    MOLIA
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  3. #3
    Има, има... И аз туй си мислех наскоро...
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Е определено има...забелязали ли сте че вече по-старите (ако мога да ни нарека така) вече непишем толкова често и "новото поколение" определено ни измесва

  5. #5
    ..и 'новото' население е предимно от 13 годишни пиклички като miss_mary_jane

  6. #6
    Guest
    Всички тук са рецидивисти, параненормални и извънземни ! И с колегите ще ви изобличим

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    163
    Има да. Само незнам ако ни изместят 13 годишните пиклички в какво ще се превърне този форум..
    Метална нежност в плътта ми се впива, без кръв, без болка, но убива!!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    ..и 'новото' население е предимно от 13 годишни пиклички като miss_mary_jane
    ti go kaza
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  9. #9
    Guest
    За това с колегите сме тук. За да държим под контрол новото поколение престъпници, серийни изнасилвачи и извънземни. Гарантирам, че ще въведем ред

  10. #10
    [img]da ima i vie go kazax te [/img]
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    ДА определено!Във форума спряха да пишат изключително важни,ценни и копетентни потребители,които са заменени с 13 годишни дечица(не бих искала да обида никой,но за мен лично са именно такива),които рядко могат да дадат правилен и копетентен отговор,а предимно целта им е трупането на мнение независимо съдържанието му Форума се напълни с игри,безсмислени и повтарящи се теми...Рядко вече успявам да намеря тема,на която да отговаря и все по-рядко имам желание да разглеждам форума...А той беше наистина много добър!!!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  12. #12
    Голям фен Аватара на S_L_A_D_U_R_K_A
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    714
    Дам май има и аз това го забелязах...
    Жената цъфти, ако някой вехне по нея!

  13. #13
    LiNkiN4eTo-no reg
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    ДА определено!Във форума спряха да пишат изключително важни,ценни и копетентни потребители,които са заменени с 13 годишни дечица(не бих искала да обида никой,но за мен лично са именно такива),които рядко могат да дадат правилен и копетентен отговор,а предимно целта им е трупането на мнение независимо съдържанието му Форума се напълни с игри,безсмислени и повтарящи се теми...Рядко вече успявам да намеря тема,на която да отговаря и все по-рядко имам желание да разглеждам форума...А той беше наистина много добър!!!
    Защо тогава е имало важни , ценни и компетентни потребители , а сега няма такива ( без никой да се обижда , агентите тука са важни )

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Аз отдавна не бях влизала тук и сега като виждам много малко хора от така наречените стари все още пишат толкова активно, а и са се появили някакви смешно тъпи теми в раздел секс, постнати от някой, който си няма и хабер от секс, не че няма право да научи, ама е малко ненормално на по 13 години...
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  15. #15
    Глупаво е да твърдите, че старите кучета тук се заменят с новаци! Никой не се заменя и никой не застава на мястото на друг! Просто някои хора порастват и малко по малко форума става скучен за тях...други неща ги вълнуват, променяме се, което си е нормално Не може всички, които сме сега потребители на този форум да стоим тук с години, всеки един ден ще престане да посещава форума, не може и на 30 гидини да го вълнуват проблемите, засягани тук... Алекс е пример за това - той сам си призна че е на 25 и този форум не го вълнува толкова И спокойно - няма да останем без "колеги" :P Жалко е, че някои напускат, но никой не ги в вързал, аз лично се надявам поне тези, които остават за бъдат полезни за форума и да не правят обратното
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Глупаво е да твърдите, че старите кучета тук се заменят с новаци! Никой не се заменя и никой не застава на мястото на друг! Просто някои хора порастват и малко по малко форума става скучен за тях...други неща ги вълнуват, променяме се, което си е нормално Не може всички, които сме сега потребители на този форум да стоим тук с години, всеки един ден ще престане да посещава форума, не може и на 30 гидини да го вълнуват проблемите, засягани тук... Алекс е пример за това - той сам си призна че е на 25 и този форум не го вълнува толкова И спокойно - няма да останем без "колеги" :P Жалко е, че някои напускат, но никой не ги в вързал, аз лично се надявам поне тези, които остават за бъдат полезни за форума и да не правят обратното
    чай ся
    никой не е казал че еди си кой новак замества еди си кой мега фен.... нещо си се объркала...
    става дума за това че едни си отиват а други идват и сичко се върти.....
    а тва за Алекс го знаем , той бил на 25 и вече му била тъпо тука , и кво ? аз съм на 15 и пак ми е тъпо тука

  17. #17
    Guest
    Ние от FBI знаем всичко за напускането на някои юзъри, но информацията застрашава форумната сигурност и е строго секретна !!!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    ДА определено!Във форума спряха да пишат изключително важни,ценни и копетентни потребители,които са заменени с 13 годишни дечица(не бих искала да обида никой,но за мен лично са именно такива),които рядко могат да дадат правилен и копетентен отговор,а предимно целта им е трупането на мнение независимо съдържанието му Форума се напълни с игри,безсмислени и повтарящи се теми...Рядко вече успявам да намеря тема,на която да отговаря и все по-рядко имам желание да разглеждам форума...А той беше наистина много добър!!!
    Е тва е мнението ми! Ти го каза, мацка!

    Мога само да добавя, че като малко по-стар юзър форума много се промени, а с него и хората тук. И ето топ 3 нещата, които изгониха най-важните юзъри:

    1. Цоки ( )
    2. Годините
    3. Флууда

    П.П. Май и мен няма да ме има още много. Дерзайте, мили ми админи и мили ми пикли и калъфи
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    212
    [quote="devil4e"]
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    ДА определено!Във форума спряха да пишат изключително важни,ценни и копетентни потребители,които са заменени с 13 годишни дечица(не бих искала да обида никой,но за мен лично са именно такива),които рядко могат да дадат правилен и копетентен отговор,а предимно целта им е трупането на мнение независимо съдържанието му Форума се напълни с игри,безсмислени и повтарящи се теми...Рядко вече успявам да намеря тема,на която да отговаря и все по-рядко имам желание да разглеждам форума...А той беше наистина много добър!!!
    И моето мнение е такова, въпреки че съм от скоро в този форум.
    Усмихвай се дори когато ти е много мъчно, защото никога не знаеш, кой ще се влюби в усмивката ти.

  20. #20
    ейми лий
    Guest
    девилчето е права
    вече се чудя и аз кога ще взема да се къширам. ама... навик братче

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от BAD_GIRL_
    [img]da ima i vie go kazax te [/img]
    tova tehnologi4no i gramati4no izdurjano ne6to obqsnqva ne6tata
    So never mind the darkness, we still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever even cold November rain...

  22. #22
    Guest
    Батко ви няма да ви напусне .

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Глупаво е да твърдите, че старите кучета тук се заменят с новаци! Никой не се заменя и никой не застава на мястото на друг! Просто някои хора порастват и малко по малко форума става скучен за тях...други неща ги вълнуват, променяме се, което си е нормално Не може всички, които сме сега потребители на този форум да стоим тук с години, всеки един ден ще престане да посещава форума, не може и на 30 гидини да го вълнуват проблемите, засягани тук... Алекс е пример за това - той сам си призна че е на 25 и този форум не го вълнува толкова И спокойно - няма да останем без "колеги" :P Жалко е, че някои напускат, но никой не ги в вързал, аз лично се надявам поне тези, които остават за бъдат полезни за форума и да не правят обратното
    Точно това си помислих. И на мене преди 6 месеца ми беше интересен форума, на ден по 4-5 часа прекарвах пред РС-то, но в последно време се задържам много малко и това не се дължи само на факта, че нямам време.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  24. #24
    че се сменя поколението-сменя се ,но и ние сме били на по 13 години и т.н.така че няма значение на колко си,а какви мнения пишеш

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от пипс
    че се сменя поколението-сменя се ,но и ние сме били на по 13 години и т.н.така че няма значение на колко си,а какви мнения пишеш
    Това беше най-точното до сега! С две ръце подкрепям и нямам какво повече да кажа.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си