.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    20 годишна анархистка арестувана заради листовки

    http://www.change.to/anarchy
    ebi mu maikata..

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    337
    dam,maikata si traka..

    [b][i]Les larmes qu'on s'efforce de cacher sont toujours les plus sinc

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Има ги всякакви

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    eDno maLko gRadcHe
    Мнения
    518
    Да кажем НЕ на Политическите репресии в България!!!


    Аз те обичам.
    За тебе може би съм аз дете,
    но детската обич е чиста
    и тя с детето расте !!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    wow..
    nqma kvo da kaja prosto...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Уха таз ми е почти градска
    То там в Добрич може би щото е по-малък град ми е правило впечатление наличието на Анархисти ама чак до толкова..

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Така, така..

    Аман от болни мозъци в стил Сидеров. Нека видим на какво се основава идеологията и и как ще го постигнат:

    Това можем да постигнем само ние, обикновените хора, чрез революционни действия, чрез унищожение на държавата и заменянето й с федеративни сдружения.
    СМЪРТ НА ДЪРЖАВАТА, ЙЕРАРХИЯТА И КЛАСИТЕ!
    Какво имаме тук? Подтикване към антизаконни действия? Гражданска война, като тази във Франция в момента?

    Аман от утопии. Едвам се измъкнахме от една такава 89-а. Това ми прилича отчасти на комунизмът - една идеологическа утопия, контролираща и промиваща мозъци.
    Подобни хора, вярващи и проповядващи откровени глупости, дори с цената на анти-законни действия са за затвор.
    Сидеров също е за затвор с неговите лагери, които искаше да създава за роми, заради продажността му и други, но това е отделна тема за разговор.

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Бахахаха....довечера ще питам за тая...върможно е да я знам..олее..хахах..ще се счупя от смях...олее..хааахах..бахти кка се хиля не е истина...ади..ся за пропаганда..ади зад решетките 3-ри годинки

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Coki gugutko iskam si podpisa!
    Мнения
    319
    Lol Т'ва вече ме размаза тотално - малко е стара тази вест ама ... жива и здрава да е зад решетките
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимки в подписа, неподходяща снимка/насилие/ и обида към администраторския екип в подписа.
    /забрана за ползване на такъв

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ей така става като слушате депресиращ метъл

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ей така става като слушате депресиращ метъл
    Linkinn4e qsnu mi e kolko razbirash ot metul i anarhiq koi ti kaza 4e anarhistite slushat "depresira6t" metul? i koi ti kaza 4e metula e depresira6t?! ae kato neznaesh ne6tu, po dobre si trai!
    Az Sum Bulgar4e a vas tupite skinari i fashisti ne trqbva da vi zatvorqt, taka li?! Momi4eto e razdavalo listovki, a ne e hodilo da trepe toq onq i da se pravi na velik!
    basi pisna mi ot maloumnici f toq forum.
    ae kat ste trugnali da govorite pone znaite kfo da kajete!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    ъъъъ, тфа не е ли малку старичко
    кофти е , ама кфо се праий... нека арестуват невинни хора, а изнасилвачите, педофилите, изродите, мутрите да си седят на свобода...
    системата е изебана от секъде ...
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  13. #13

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    В квартала
    Мнения
    43
    anarhiqta e maika na reda!

    Ученото си е учено! В кенеф да го затвориш, лавка ще отвори!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Това ми прилича отчасти на комунизмът - една идеологическа утопия, контролираща и промиваща мозъци.
    Анархията, г-не е краен комунизъм, ето защо национал-социализмът е най-доброто решение
    Admin-Coki:
    Намали големината на снимките в подписа ти и не публикувай пречупени кръстове- забранено е!

  15. #15
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    аз лично не смятам, че човечеството е дорасло за живот в анархичен строй,
    Ти го каза.

    Аз пък казах по-рано - анархизмът е утопия. Никъде не е възможно да се живее така:
    анархията е строй, в който няма йеархични връзки между хората, а законите се налагат от съвестта на човека да не нарушава личната свобода на другите индивиди,
    Кажи го на убийците, изнасилвачите, обирджиите, депутатите

    Без контролиращи органи света не би могъл да съществува. Въобще - всевишния мир и разбирателство, хармония между всички хора на планетата - това е една нереална, неосъществима фантазия. Ти казваш - човека е ограничен от полицията.. Не, човека бива ограничен от този репресивен апарат тогава, когато нарушава личната неприкосновеност на друг човек. Без налагането на контрол света просто ще се саморазруши.

  16. #16
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Ако настъпи анархия..Мале-мале..какъв изобщо е смисълът от всичко това!?Честно казано, изобщо не ме интересува това момиче - явно някой даскал по история й е размътил съзнанието или го е направил с друг човек, а той на свой ред е продължил делото му Както и да е започнало всичко това, не ме интересува.По-важното е да не започнат едни безредици.Като тези във Франция например.Да започнат палежи, грабежи, убийства и други такива глупости, само защото на някой му е хрумнал една безсмислена идея.Аз ви казвам
    Ако държавата не овладее положението, има голяма опасност от гражданска война
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си