.

Виж резултатите на анкетата: Е?...

Гласували
19. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Зависи от нещото. Правя много неща за нея, но не чак всичко.

    10 52,63%
  • Готов/а съм на абсолютно всичко, заради маниата ми

    6 31,58%
  • Маниата за мен е нещо, което запълва свободното време на човека. Но не трябва да изпълва цялото. Не съм готов/а на почти нищо за такива глупости.

    2 10,53%
  • Нямам мании! Загуба на време

    1 5,26%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Какви са последиците от маниите ви?

    Сега... Предполагам, че много хора ще решат, че тази тема се повтаря, а всъщност не е така. Аз говоря за това, което првите под влияние на маниите си, а не това, което е обект на манията ви.
    Става въпрос за това дали сте правили някакви лудости, заради вманиачаване в нещо. Примерно караници, купуване на нещо много скъпо, но свързано с обекта, истерични прояви и т.н.
    Щото напоследък аз имам всичките признаци на болестта пълно вманиачаване и даже малко се плаша от себе си. Та... Искам да се уверя, че не съм единствената луда, която е готова дори да се фърли отнякъде заради нещо (тва в преносен смисъл естествено).

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София
    Мнения
    39
    Az qm vsqka zima po 1 kilogram portokali na den ,otdelno piq sok ot portokal vseki den,ako tova moje da se nare4e maniq)))

  3. #3
    Готов съм на всичко за тях!
    Neo Metal RulZzZ!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    lelei ponqkoga taka se vmaniq4avam 4e stava opasno
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  5. #5
    мноого ..
    се пак за баскет става дума


  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    nqkade tam...
    Мнения
    181
    oh.Ami az kato se vmania4a pla6a horata..Do skoro se bqh vmania4ila po biv6iq si-i 6toto si misleh 4e nqma me pogledne 4 dena gladuvah i dori ne po4uvstvah glad.A pak se okaza 4e toi me haresal i kato 4uh tva vsi4kiq mi apetit se vyzvyrna.Sega zaradi edin drug ne qm i 4rez negovi priqteli i biv6i sau4enici si sabiram snimki i informaciq za nego.No ako ne6tata s nego potrygnat pak 6te mi stane sku4no.Izvodyt e 4e hora kato men se vmania4avat ot skuka i pravqt si4ko za da postignat celite si.
    za vseki ima lubov...no nai-4esto nie sre6tame tazi lubov v nai-nepodhodq6tiq 4ovek..Tova ne biva da ni spira.Lubovta ne pita nito koi,nito koga,nito kade.nie prosto trqbva da i se pod4inim....]]

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    софия
    Мнения
    865
    Трябва да поогранича компютъра но незнам как
    Хода на даскало , уча , излизам с приятели по кръчми , на фитнес хода , футбол ритам , и пак ми остава много време за пред компа мин по 5-6 часа на ден -> което никак не е добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си