.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727

    Някакъв рап

    По принцип слушам техно. Но вчера като бях в едно кафе чух някаква българска песен стил хип-хоп или рап. Не съм запомнил текст но беше доста яка и ми заприлича на гласа на Румънеца и Енчев но впоследствие разбрах че май не е на тех. Ако знаете за коя става въпрос ще ви бъда благодарен да ми помогнете

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    аз по принцип гледам ужаси , но вчера по една телевизия гледах някви дет се гърмяха , май беше некаф екшън..ако знаете за ко стаа въпрос ще ви бъда мн благодарна

  3. #3
    nqmam kfo pove4e da kaja osven:aaaaa ne!!!!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Rumyneca i Enchev - San Sanana
    Keep smilin'

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    хубав български рап??хехехееееее и аз съм чувала вицове, ма тоя кърти мивки!
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    аз по принцип гледам ужаси , но вчера по една телевизия гледах някви дет се гърмяха , май беше некаф екшън..ако знаете за ко стаа въпрос ще ви бъда мн благодарна
    Филмът се казва "Слабо ме интересува дали ще си ни благодарна". Надявам се да съм ти помогнал

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Цитирай Първоначално написано от Master_88
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    аз по принцип гледам ужаси , но вчера по една телевизия гледах някви дет се гърмяха , май беше некаф екшън..ако знаете за ко стаа въпрос ще ви бъда мн благодарна
    Филмът се казва "Слабо ме интересува дали ще си ни благодарна". Надявам се да съм ти помогнал
    аааа мерси много
    много съм ти благодарна , ще си го изтегля , да го гледам , мн е як , гледай го и ти :P

  8. #8
    Guest
    "gotin bg rap" pravqt samo UPSURT spored men ako tqhnoto izob6to moje da se nare4e RAP- moje ne6to tqhno da si 4ul! ina4e noviq im album KUATRO e mnoooooooooy qk :P :P :P

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Вероятността да съм чул нещо на тях е голяма. А откъде мога да изтегля новият им албум?

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    в mp3-bg.com или там как беше сайта го има...
    а за тфа ко в бг може да се нарече рап..маже да поспорим

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си