.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300

    cosmopolitan i elle grazia

    четете ли тези списания?кое повече ви харесва?
    какво не одобрявате и какво искате да има в тях?
    харесвате ли подаръците в грация?
    аз нямам нъзможноста да си купувам тези списания само 2 пъти съм си взимала грация....
    може ли някой да сканира статийки от тези списания?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Аз харесвам Сosmopolitan и често си го купувам,но не винаги Grazia си бях взела само първия брой,но не ми хареса особено и повече не съм си го взимала...Доколкото до подаръците,които предлага не ми паресват определено (особено чантичките)...ЕLLE все още не съм имала възможността да го разгледам и затова нямам мнение Заповядай сайта на Сosmopolitan,където винаги има някоя статия от новия брой: http://cosmopolitan.bg/

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София
    Мнения
    39
    Мен пък Космополитън не ми харесва особено,повечето неща които пише в него ги знам -безмислено е ,а колкото до Грация нито списанието ми харесва ,нито подаръците..

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    Аз харесвам Сosmopolitan и често си го купувам,но не винаги Grazia си бях взела само първия брой,но не ми хареса особено и повече не съм си го взимала...Доколкото до подаръците,които предлага не ми паресват определено (особено чантичките)...ЕLLE все още не съм имала възможността да го разгледам и затова нямам мнение Заповядай сайта на Сosmopolitan,където винаги има някоя статия от новия брой: http://cosmopolitan.bg/
    i spored men cosmopolitana e po-qk ot graziata.elle su6to ne e lo6

  5. #5
    Ami az si kupuvam ot vreme na vreme cosmopolitun i mi e interesen,ama pove4etyo neshta ne sa za moqta vuzrast,az sum na 14 ina4e ne sum 4ela nito elle nito graziq,no po dumite na moi fr. elle bilo mnoo qko!oba4e kato znam 4e shte ima suveti i shte budat preedlojeni drehi ot vitoshka za okolo 200-300lv ne namiram smisul da si go kupuvam to4no zaradi tova!
    Za men vurha za drugite ostanaloto.V surceto kapka milost nqmam vzemam vsi4ko i si zaminavam.

  6. #6
    Guest
    Cosmopolitan най-много ми харесва а за подаръците на Грация.. не ми харесват нещо..

  7. #7
    Това отгоре бях аз

    UsmiHvai Se DoRi k0gaTo Ti e TyJno, ZasHtoTo Nik0gA nE zNaeSh k0i sHte Se VliUbi v uSmivKaTa Ti!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    az si kupuvam redovno Cosmopolitan. mn mi haresva (: Grazia ne sam si kupuvala, a podaracite ne mi haresvat. Elle sa6to ne sam si vzemala, no mi kazaha, 4e ne opravdavalo o4akvaniqta i ne bilo po-dobro ot Cosmopolitan.
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    никак не са лоши.


  10. #10
    Cosmopolitan rullezzz!!!
    Everything's gonna be alright...

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Columbia
    Мнения
    86
    Samo Cosmopolitan!
    .....have a problem,have a point-take it easy,have a joint.......

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    аз си ги купувам и трите.
    "космополитън "е хубаво списание но вече ми проави впечатление че пишат едно и също във всеки брой
    от тея списания "елле"е най-доброто."грация" и "космополитън"страшн много си приличат така че не мога да си сравняя.

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    Cosmopolitan си купувам редовно..много е готино.а иначе грация ми изглежда някво тъпо.в Ел има само хубави дрехи иначе статиите не са особено интересни.Наистина много скъпи дрехи слагат там то в Космо е същото и най-странното че косметиките им са някви ефтини...

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Cosmopolitan

  15. #15
    COSMOPOLITAN най ми харесва и сестра ми го взима всеки месец. :P Grazia не съм си купувала никога, а ELLE имам само първия брой, но никак не ми харесва честно казано.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    nowhere
    Мнения
    132
    cosmopolitan rulzzzzzzzz :P

  17. #17
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    За мене и двете списаниица са доста елементарни и повърхности, Космополитън даже понякога е вулгарен. Няма тръпка в тия списания, и това е. Прекалено комерсиални, прекалено еднообразни. Уж пишат различни статии а всъщност всичките са еднакви. Днеска хвърлих поглед на едно "Ел", ми с нищо не ме привлече, за Космополитън няма дори да си направя труда да обяснявам колко е зле.

    Give me your best shot motherfucker!

  18. #18
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Сosmopolitan чета от началото на лятото и си го взимам секи месец ... кефи ме като цяло има интересни неща... a Грацията съм си я взимала веднъж само защото имаше шал ( а тогава бях луднала по шаловете ) и като списание хич и не ми хареса нищо интересно не намерих в него

  19. #19

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    In^The^Hell
    Мнения
    80
    Цитирай Първоначално написано от Nicy
    Samo Cosmopolitan!
    Rodix se bez da iskam,
    6te umra bez da iskam,
    no 6te jiveq kakto si iskam!!!

  20. #20
    cosmopolitan
    Sylzite Sa Za Malkite Deca, A Proshkata Za Bog. Ne Sym Dete Da Placha Za Teb, Ne Sym I Bog Da Ti Prostq!!!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661
    оффф майками си ги купува тия простотии.У нас е пълно с такиз списания/колко ли пари 6те изкарам от тях ако ги предам за хартия?! /От Гразия имаме 3 4анти една блуза и ръкавици.Ина4е аз не се инт от тях затова нямам претенции кво да има и кво не в тях.Тъй 4е ми е все тая

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    м начи аз и от трите съм си зимала...и май ел е най-доброто,нз аз по принцип си са кефя на такива списания....а и държа да има колкото се може повече снимки такива от тея големите на цяла страница да са,зех си миналия брой на ел и там определено имаше доста и наистина се е яко....кофтито на тея списания им е че повечето статии са за по възрастни хора,особено в космополитан

  23. #23
    Аз си взимам Космо всеки месец.Кефи ме списанието.ПОнякога има и безинтересни теми, но няма начин.И всеки път има подаръче, а в последния брой цели 3.Тва мн ме кефи

  24. #24
    b0o
    Guest
    az si kupuvam wseki mesec Cosmopolitan i glavno zaradi drehite...staitiite im za Sex veche pochnaha da se povtarqt...ili puk nqkvi debilshtniti ot sorta na poza palav face kontrol

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    разбрах че в следващия бр на грация ще има за 14 февруари 2 вида часовници дамски естествено

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си