.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217

    Още една жертва...

    http://novini.dir.bg/LISTS/new_news_...ews_848018.php

    Момичето е било само и единствено на 13 години... Кажете ми .. може ли да има толкова ненормални хора.. да я отвлекат, да я убият и на следващия ден да я захвърлят... Може ли да има толкова болни мозъци... и как им дава сърце да извършат нещо толкова брутално с едно малко момиченце... Аз съм от Ямбол и когато разбрах бях потресена... това момиче учеше със сестра ми в един клас.. Още не мога да повярвам че може да има толкова ненормални хора...
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  2. #2
    Guest
    "Тялото на 13-годишно момиче от Ямбол беше намерено днес следобед в мазето на жилищния блок, в който живее, в квартал “...... ...”, съобщиха от РДВР.Днес момичето беше обявено за общодържавно издирване, след като вчера не се прибрало от училище.
    Hmmm?"
    Mi stranno,ma kvo moje da se izkomentira,ni6to po-konkretno ne se kazva!

  3. #3
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

    ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ?????????
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

    ИСКАМ ДА ПОПИТАМ... ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ????????????????????
    "ПО ДЯВОЛИТЕ",ТА ТИ ВЕРНО ЛИ ПОМИСЛИ,чЕ НЯКОИ шЕ ТРЪГНЕ ДА ТЕ ОБЕЙДАВА,чЕ ИМА

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

    ИСКАМ ДА ПОПИТАМ... ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ????????????????????

    Ne...


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  6. #6
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

    ИСКАМ ДА ПОПИТАМ... ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ????????????????????
    Много странно..молиш за Господ, а в същото време призоваваш силите на пъкъла..Това твое изказване беше напълно противоречиво!Постави Господ от една страна и Дявола от друга и виж какво се получава::
    1=-1
    Нека ти кажа моето вярване - има една Съдба, която е определила във всеки момент, независимо по коя пътека ще поеме човек, какво ще му се случи.Защо, да ме земат мътните, търсиш някой друг, който да решава проблемите вместо самите хора!?? Всеки сам трябва да се справи с поставените си задачи!Това е!
    Момичето е било само, нямало е как да се спаси!Тя пада на бойното поле в битката на живота да оцелее, но друг продължава!Приемете, че живота не е вечен Нищо не можем да направим за това момиче и точка.
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Има всякакви хора. Те просто са психично болни и не им пука дали ще убият и изнасилят дете дори то да е на 13. При положение че го вършат значи им доставя удоволствие. За такива трябва или много дълга присъда или направо доживотен затвор защото не е гаранция че като излезнат няма да направят пак същото. Да ги затварат по лудниците за да не се случват такива трагедии

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    kofti gadno no navsqkude po dveta ima takiva ne6ta

  9. #9
    R.I.P.
    Everything's gonna be alright...

  10. #10

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Columbia
    Мнения
    86
    tova naistina e gadno makar i info-to da e e malko..
    prosto tova e vremeto,v koeto jiveem i takiva ne6ta se slu4vat 4esto..
    na vseki moje da se slu4i za jalost
    moite syboleznovaniq za momi4eto..
    .....have a problem,have a point-take it easy,have a joint.......

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    http://news.bg/article.php?cid=10&ai...4&pid=0&from=0

    Tuk syshto ima info za sluchaq..Naistina e mnogo tyjno
    Keep smilin'

  12. #12
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Ох Муцинка Муцинка....нямаш си идея, нито пък аз, колко много жестокост и насилие има на тоя свят! Повярвай ми обаче човешкия мозък не се ограничава до 13 години! Жалко наистина за момиченцето...много жалко...определно като имаш нещо общо със случая е още по-шокиращо....хора колкото искаш и каквито искаш но човеци малко има!
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  13. #13
    morsmordre, съгласна съм с всичко, което написа, много точно се изказа Ала малко грубичко Разбира се че нищо не можем да направим, но какво толкова досадно има в това момичето да изкаже своето възмущение, да ни каже за станалото...и съответно ние да напишем нещо по темата ако желаем Даже мисля, че е хубаво да разбираме за тези неща от живота, за да знаем какви хора има и за да бъдем по-нащрек Ясно е, че друго освен да се възмущаваме и да съжаляваме за станалото не ни остава R.I.P.
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    Смърт за Педофилите
    Guest
    Мама им мрасна на тея педофили!!!дано Господ ги накаже!!после нямало нужда от пистолет!!!ужас!!!!

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Varna
    Мнения
    237
    Maika im nE6tasna Pedofilska.Maikavi DA IBa na vsi4ki pedofili Mrazq va v 4ervata va mrazq Mar6i.naite li kakvo zaslujava tozi ne6tastnik

    da go hvane ba6tata na tova dete i da go ubie ot boi
    ne s pistolet ne s bohalki ili kakvoto i da e
    a ot BOI
    da Umre ne6tastnika
    MAikati Mrasna NE6tastna da Eba Mizernik Da Eba !!!!

    Da Po4iva v Mir Deteto
    [Admin-Coki:
    системно използване на няколко снимки с неподходящи размер.
    /забрана за ползване на такъв - 2ра
    / 3-то нарушение с неподходящ размер на аватар
    / забрана на ползване на такъв

  16. #16
    neMec``
    Guest
    ave ko da prikazvam ve ebahti bolnite peda`` ve da gi e`` v ne6tastnicite prosto nemoga da si obqsnq kak moje da ima takiva gnuski kope```` eb`` sam im maikata ve dano na seki shub`` iznasilvach da mu stane neshto na h`` ve da izmrat ot nai gadnata bolest ve cql jivot da ne sa ottarvat ot zlo ve kak moje da prechinqvat takiva neshta na 13 godishni momichenca ve dori i na po malki MIR NA PRAHAIM NA SICHKI IZNASILENI MOMICHENCA mir na prahaim

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Coki gugutko iskam si podpisa!
    Мнения
    319
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ?????????
    Gospod navqrno ima no toi e chista - ENERGIQ.(pak vkarvam nqkakvi logiki )
    ne mislq che shte moje da pomogne - syzdadeni sme za da jiveem - ostaveni na proizvola na sydbata -vsqka nasha greshka se zaplashta ... no nqkoi uspqvat da se izmuknat.Neznam kakvo tolkova e stanalo no tova momichence ne go e zaslujavala - otvrashtavat me takiva urodi...
    RESTINPEACE
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимки в подписа, неподходяща снимка/насилие/ и обида към администраторския екип в подписа.
    /забрана за ползване на такъв

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ААА СТИГА Е
    ЕБАСИ ВЕЧЕ НЕ ЗНАЕШ ДАЛИ ЩЕ МОЖЕШ ПАК ДА СЕ ПРИБЕРЕШ ВКЪЩИ...

  19. #19
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Днес разбрах кой го е направил и когато разбрах не можех да повярвам... С това момче съм стояла на една маса... Един път бях излязла с една моя приятелка и тя го познаваше и той ни срещна и се запознахме и след това той каза че ще дойде с нас на кафе.. изглеждаше напълно нормално... като изключим това че той е наркоман но е напълно безобиден.. Казжа се Мирослав, на 18 години е... Напоследък е започнал да се дрогирва с по силни наркотици... Преди е пушил само трева...
    След училище Ели се е прибирала от училище и е имала уговорка с някаква нейна приятелка и той я е придърпал... изнасилил я... и причината поради която я е убила е.. за да не може тя да каже че той я е изнасилил... А преди да направи той я е преследвал защото я е харесвал... Представяте ли си.. той и е бил приятел... А е направил такова нещо с нея...
    Все още не мога да повярвам че Ели вече я няма... Нито беше лоша ученичка нито нищо...
    Наистина не заслужаваше...
    МИР НА ПРАХТА Й!!!
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от morsmordre
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

    ИСКАМ ДА ПОПИТАМ... ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ????????????????????
    Много странно..молиш за Господ, а в същото време призоваваш силите на пъкъла..Това твое изказване беше напълно противоречиво!Постави Господ от една страна и Дявола от друга и виж какво се получава::
    1=-1
    Нека ти кажа моето вярване - има една Съдба, която е определила във всеки момент, независимо по коя пътека ще поеме човек, какво ще му се случи.Защо, да ме земат мътните, търсиш някой друг, който да решава проблемите вместо самите хора!?? Всеки сам трябва да се справи с поставените си задачи!Това е!
    Момичето е било само, нямало е как да се спаси!Тя пада на бойното поле в битката на живота да оцелее, но друг продължава!Приемете, че живота не е вечен Нищо не можем да направим за това момиче и точка.

    ПО-точно не мога да го кажа !
    Не искам да казвам нищо по темата...
    Да почива в мир,момието!

  21. #21
    Guest
    Abe toz Miroslav v Dimcho Debelianov li e hodil, i ako da v koia paralelka e bil?
    Mir na praha na Eli.

  22. #22
    Горкото момиче....Като си помисля че и аз сам на нейната възраст и че може да ми се случи и на мен ме дострашава да изляза и до магазина....

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Лека и пръст и царство и небесно!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    Днес разбрах кой го е направил и когато разбрах не можех да повярвам... С това момче съм стояла на една маса... Един път бях излязла с една моя приятелка и тя го познаваше и той ни срещна и се запознахме и след това той каза че ще дойде с нас на кафе.. изглеждаше напълно нормално... като изключим това че той е наркоман но е напълно безобиден.. Казжа се Мирослав, на 18 години е... Напоследък е започнал да се дрогирва с по силни наркотици... Преди е пушил само трева...
    След училище Ели се е прибирала от училище и е имала уговорка с някаква нейна приятелка и той я е придърпал... изнасилил я... и причината поради която я е убила е.. за да не може тя да каже че той я е изнасилил... А преди да направи той я е преследвал защото я е харесвал... Представяте ли си.. той и е бил приятел... А е направил такова нещо с нея...
    Все още не мога да повярвам че Ели вече я няма... Нито беше лоша ученичка нито нищо...
    Наистина не заслужаваше...
    МИР НА ПРАХТА Й!!!
    Е**х му копелето...тва не е човек...кат си помосля колко наркомани има в моито у-ще ми иде да се груман...как може такова нещо да го стори човек и то на 18...ех тез наркотици...
    Немам Подпис...

  25. #25
    И аз много се дразна за това, като се има в предвид колко още хубави неща е имало да види и усети

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си