.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    джиминухуапуа
    Guest

    За зъбките:)

    Здравейте!Чувала съм че можеш да си избелиш зъбките със сода и искам,които е пробвал този метод, да обясни как точно се процедира?Мерси много,предварително!

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    too far awey
    Мнения
    14
    Слагш си на четката за зъби сода и паста от горе защото вкуса на содата е отвратителен и търкаш, както когато си миеш зъбите. Най добре отиди на зъболекар, те си имат специални пасти или с лазер, има голям ефект. А за содата незнам, сигурно трябва да се прави постоянно.

  3. #3
    Guest

    Re: За зъбките:)

    Цитирай Първоначално написано от джиминухуапуа
    Здравейте!Чувала съм че можеш да си избелиш зъбките със сода и искам,които е пробвал този метод, да обясни как точно се процедира?Мерси много,предварително!
    Породават се избелващи кремове за зъби в аптеките!Just ask!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от Ksenia
    Слагш си на четката за зъби сода и паста от горе защото вкуса на содата е отвратителен и търкаш, както когато си миеш зъбите. Най добре отиди на зъболекар, те си имат специални пасти или с лазер, има голям ефект. А за содата незнам, сигурно трябва да се прави постоянно.
    trqbva radko da se pravi, za6toto se razvalq e maila

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Ходи на зъбар и готово!
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    n0 cBe7a u y HaC
    Мнения
    394
    po dobre idi na zabolekar 6toto hem 6e ti e po sigyrno 4e 6e ima po golqm efekt a pyk i ne riskuva6 da si razvali6 emaila a sas sodata naistina ne trqbva da se prekalqva 6toto uvrejda dosta ama nz koko 4esto i kak da q slaga6 6toto tva ne go prava
    I was lost and I'm still lost...

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    здр значи и аз преди се интересувах за избелването на зъбките..значи със сода наистина не е мн добър вариант,при зъболекар излиза към 300лв,преди седмица питах един зъболекар в Сливен!А ако наистина продават избелващи кремове или нещо такова в аптеките защо пък да не пробваме!!Утре ще питам в някоя аптека за какво става вапрос и ще ви пиша..това за сега!!Ако сте намерили друг вариант пишете!!

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    29
    Това със содата не трябва да се прави по-често от 1-2 пъти в месеца,по възможност и по-рядко.Всички,повтарям ВСИЧКИ препарати за избелване увреждат емайла,за това ако ще купуваш какъвто и да е,поне помоли стоматолога си да ти препоръча някаква марка,или каквото там,защото той/тя има по-реална представа за състоянието на зъбите ти...все пак е учил 5 години за тея неща,ако не и повече
    П.П.Аз ползвам някакво прахче,което вържи почти съжтта работа като содата,но понеже е прахче не дере толкова овърхността на зъбите=>по-малко вреда.но какво е-не знам,кутийката му е чисто бяла и не пише нищо.

  9. #9
    Продават се гелове- към 60 лева да са. Наскоро и аз останових, че не са ми достатъчно, но при мен беше много малък проблема. Купих си една четка за зъби от 80 стотинки и търках яко с паста, разбира се. Сега всичко си е ок. Но виж, ако пушиш...не знам.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    Florimel
    тва прахче от къде го имаш тогава?

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    29
    Ами от аптека,но бяхме на почивка в друг град и няма как да отида да питам за производител и тем подобни...сега съжалявам че опаковката е изхвърлена,защото ми свършва,а е доста полезно.Но вероятно,като ми свърши,ще отида и ще питам в някоя аптека дали имат избелващи прахчета за зъби...Дано да открия някое да ми върши работа...

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    значи за зъбките....скоро си купих едно прахче и аз...в такава бяла кутиика а прахчето вътре е розово...пише tooth powder!!!За същото ли става въпрос?

  13. #13
    Наистина ако пушиш содата може да ти помогне само за болки в корема
    Нищо не може да избели трайно зъбите на пушач
    Както те посъветваха всички-ориентирай се към препарати, ако все пак искаш да си скапеш зъбите- сода колкото щеш

  14. #14
    джиминухуапуа
    Guest
    Ami az ne pu6a, no kafeto mislq 4e su6to si dava otrajenie...6te pogledna v aptekite za tezi prah4eta.Mnogo vi blagodarq,a ina4e se otkazah ot sodata,nqma da q probvam

  15. #15
    Guest
    krisi_sl а каква е цената на прахчето?

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Florimel
    Това със содата не трябва да се прави по-често от 1-2 пъти в месеца,по възможност и по-рядко.Всички,повтарям ВСИЧКИ препарати за избелване увреждат емайла,за това ако ще купуваш какъвто и да е,поне помоли стоматолога си да ти препоръча някаква марка,или каквото там,защото той/тя има по-реална представа за състоянието на зъбите ти...все пак е учил 5 години за тея неща,ако не и повече
    П.П.Аз ползвам някакво прахче,което вържи почти съжтта работа като содата,но понеже е прахче не дере толкова овърхността на зъбите=>по-малко вреда.но какво е-не знам,кутийката му е чисто бяла и не пише нищо.

    Епа има абсолютно същото, майче струваше 1,50 лв по аптеките го има, праха е бял ама като го намокриш става розов, но се чудя по колко пъти на седмица трябва да се мия с него, на опаковката пише при достигане на желан ефект е добре да се мият събите един път на седмица....,но по колко пъти трябва да ги мия за да достигна желания ефект

  17. #17

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    29
    Mi maj e sy6toto,ako ne se luja...A,ne trqbva mnogo 4esto max vednyj sedmi4no,daje i po rqdko,6toto skapva emaila...No pyk mi pomaga mnogo!A kolko dylgo li?Ami znam li,zavisi ot "jelaniq efekt"
    Az ot godina go polzvam,no vse po-rqdko...

  18. #18
    abeeeee
    Guest
    Абе аз пробвах със сода, начи веднъж на седмица тей ли?МОже ли пак името на прахчето, като че ли със содата помага ма ддз

  19. #19
    Guest
    Аз си купих паста Holiwood Smile се казва и пише,че след 3 седмици има ефект и зъбите се избелват с две-три нива.Има си и скала за мерене на белотата.Още не съм я използвала и една седмица и за това не мога да ви кажа,ама като минат трите седмици ще пиша пак...надявам се да има ефект
    А и струва до 7лв,50мл

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V kluba na Bros fenovete
    Мнения
    687
    Samo moga da vi kaja-izbelvaneto s razni tam ma6inki e adski vredno za zaba i pri 2-3 pati emaila se razru6ava nacqlo i za ednoto izbelvane moje da ostanete bez zabi...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Наистина този метод помага Опитай
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  22. #22
    Guest
    Искам да ви кажа,че избелването на зъбите с химически в-ва,дори извършено от зъболекар,е ужасно вредно.Нарушава се емайла и зъбите стават много податливи на "разваляне".Освен това никой няма чисто бели зъби,цвета им зависи от вътрешната тъкан(дентин),която няма как да бъде променена.По-добре е като идете на зъболекар да ви полира зъбите-прави се с една паста,която само почиства наслояванията,без да уврежда нищо...Ако искате абсолютно бели зъби и не си знаете парите-слагайте металокерамика Ще извинявате ама това си е чиста лиготия-да даваш 300 и кусур лева за подобно нещо...После само плюете зъболекарите,че взимат много пари,щото една пломба била 15 лева...

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofiq LOL!!
    Мнения
    117

    Re: За зъбките:)

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от джиминухуапуа
    Здравейте!Чувала съм че можеш да си избелиш зъбките със сода и искам,които е пробвал този метод, да обясни как точно се процедира?Мерси много,предварително!
    Породават се избелващи кремове за зъби в аптеките!Just ask!
    da ama nikak ne bili dobri-maika mi e zubolekar i az q pitax edinstveniq istinski i nadejden i est nai-rezultaten na4in da si izbeli6 zubite e pri zubolekar sus spezialnite mu tam gluposti ama za celta trqbva da si nad 18 godinki
    знАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлнА.. прЕцАкЪъш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА: акО оБичАм оБичАм дОкрАй.:. нЕ мЕ поЗнАъЪш пО хУу сИ трАй:жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е

  24. #24
    miserable_f
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от krisi_sl
    значи за зъбките....скоро си купих едно прахче и аз...в такава бяла кутиика а прахчето вътре е розово...пише tooth powder!!!За същото ли става въпрос?
    мн ми е интересно какво точно каза в аптеката?и колко струваше?

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от miserable_f
    Цитирай Първоначално написано от krisi_sl
    значи за зъбките....скоро си купих едно прахче и аз...в такава бяла кутиика а прахчето вътре е розово...пише tooth powder!!!За същото ли става въпрос?
    мн ми е интересно какво точно каза в аптеката?и колко струваше?
    i na mene

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си