.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
  1. #26
    Аз си взех Имекс, но ми се струва много мазен. Кожата ми лъщи след като си го сложа. Това нормално ли е?

  2. #27
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    под масата ;)
    Мнения
    272
    на мен хич не ми подейства. не съм доволна от него..

  3. #28
    awe hora sa si go kupih i smqtam da go probam samo 4e upla6i koli4estvoto mu...mn malko we... a e 6.30 tctct dano si zaslujava i ima efekt...ina4e ..
    Щурей на воля - сега те има [!]...Направи всиЧко онова,което някога ти е минавало преЗ главата--сега те Има!Води се от Чувствата и емоциите,не се подвеждай от разУма.НАслади се на Всяка капЧица живоТ!

  4. #29
    Здравейте. Вчера бях на кожен лекар, понеже в началото на лятото започнаха да ми излизат пъпчици по лицето. Пробвах с гела на Гарниер 3в1, с друг измиващ гел на Авон, но нямаше особен резултат. Реших да проверя тези неща, които ми изписа доктора и видях, че тук има тема. Изписа ми следните продукти: крем Имекс, сапун Имекс, хапчета Селен(пият се на 24ч. по 1) и шампоан за измиване на кожата Кетозал. Всичко ми излезе около 28 лв. За по-големи места примерно за гърба ако имате пъпки ми препоръча, да се смесят 1 към 1 Салицилов спирт и Розова вода и с това да се почиства 1-2 пъти дневно проблемното място. Също ми каза че този продукт Имекс(крема) се използва най-много 20 дни, защото после започва да разрушава повърхността на кожата. След 10 дни ще ходя пак, а тук ще пиша през определен период за ви информирам дали има ефект. Чао от мен за сега

  5. #30
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    Абе не е чак толкова скъпо при положение че фреснките продукти са по 20лвл крема + 20лвл лосиона ама те пак са по 20-30грама така че маи става същото на мен ми помогна аме след време кожата привикна и трябваше да го сменя иначе има един такъв цвят че "маскира"пъпките.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си