.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    сладкия свят
    Мнения
    16

    Красиви ръце и нокти

    Аиде сега кажете как подържате ноктите и ръцете си.Какви заздравители ползвате,какви кремове....Въобще давайте съвети.Ще ми бъде интересно,защото съм си поставила за цел до коледа и нова година да имам прекрасен маникюр.Моля ви помогнете
    Да бях красивa като роза,сред твоите цветя,бих дните ти дарилa с вълшебна красота ! щом искаш роза ще ти дам!Вземи сърцето мое да разцъфнеш там.

  2. #2
    Guest
    В този студ е трудно да си отгледаш хубав маникюр

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Земния рай
    Мнения
    473
    За заздравител ползвам O.P.I, френски са и са много ефикасни, струват от 25 до 30 лв, но си заслужава. А що се отнася до кремовете за ръце, там не се придържам към точно определена марка, важното е да има наличен такъв и може би с по-висока хидратация.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351
    Еми просто ходя на маникюрист Лесно е ... А зимата особено, и да искам сама не мога.
    Иначе задължително при заздравителя гледам да е с калций

  5. #5
    Уф. И аз искам да ви питам същия въпрос. Вече ми е писнало да ми се чупят и цепят ноктите...

  6. #6
    ами аз имам крем за ръце и нокти и разни заздравители и с тях си ги поддържам
    Sylzite Sa Za Malkite Deca, A Proshkata Za Bog. Ne Sym Dete Da Placha Za Teb, Ne Sym I Bog Da Ti Prostq!!!

  7. #7
    em..hoa na manekiur i si maja rucete s krem za ruce
    CaLL my NaMe,aND SavE me FroM a DarK..!

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    29
    Еми ноктите не ги поддържам и за тва все ми се цепят,но ръцете си мажа с глицеринов крем на AVON,или вазелин (не се смейте,много помага! )
    а,да,ако са много зле си правя баня със зехтин-леко затоплен и след това в ръкавизи за една нщ и после ми стават страшни,но ако не са зле ми се омазняват...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Мнения
    538
    C глицеринов крем на AVON.
    ...Φταίει η καρδιά μου που σου λέει σ' αγαπώ (h)

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Сексът и Градът
    Мнения
    211
    Цитирай Първоначално написано от Lindsey
    ами аз имам крем за ръце и нокти и разни заздравители и с тях си ги поддържам

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    moite nokti bqha super qki .. dulag manikiur si praveh zdravi .. nooo neznam ko stana chesno ad vi kaja i pochnaha da se pukat posredata na prusta sq s nqkvi lekoplasti lepq ujas ...
    т. 2, 9

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    mircmax
    Мнения
    194
    Mi spored men e nai-dobre da hodi6 na manikiur. Puviat put 6te ti oformiat noktite, a posle ti sama 6te gi oformia6 i po tozi na4in 6te spesti6 pari... A rutzete si gi maji s niakoe krm4e, az sum pozvala kakvi li se no s gletzerin sa noi-podhodia6ti za prez zimata
    Всеки ден дарявай поне по една усмивка на хората около теб.

  13. #13
    Несъмнено професионалната помощ е най-доброто решение но не е по джоба на всеки...
    За подхранване си вземи на avon глицериновия крем със силикон, също много помага трика с бадемово масло (продават ги в аптеките и струват стотинки) Процедурата е следната преди лягане (нямаш лак по ноктите) хубаво си намазваш ръцете и слагаш някакви ръкавици и спиш с тях, може и с чорапки, макар че после ръкавичките ти миришат мн приятно дълго време
    Не следвай път- Върви там където няма път и остави следа.

  14. #14
    За ръцете ползвам някакво глицериново кремче, много хубаво, в червена кутийка, незнам как се казва...
    А заздравителят ми за нокти е на Perfect - Strong нещо си...абе един розовичък е и той е много хубав.

  15. #15
    мойте също много се чупят , използвала съм какво ли не и не помага

  16. #16
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    мене много често ме питат как може да са митолкова красиви ноктите и да не се чупят... Даже един ден една съученичка ми каза, че имам мн хубав маникюр, винаги плътно лакиран с декорации (понякога), добре оформен и здрав и да продължавам да бъда с най = хубавия маникюр в класа...което ме накара да се изчервя и да се гордея Поддръжката ми е мн лесна. Просто ноктите ми са здрави, използвам заздравително масло, което се размазва докато попие в ноктите, а не е на осоновата на лака. Като пораснат гледам като пипам да не ги чупя, а когато се раздвояват ги дораздвоявам и мажа с заздравителното маслко, което не е скъпо! Като изляза от банята са по-меки и гледам да не ги счупя някъде. Кремовете за ръце, които използвам не са нищо особено, просто са с голямо pH, за да овлажняват кожата.
    Понякога си мисля, че зависи от ген и при всеки човек е различно. Красивите никти зависят и от храната, която ядем! ..... Олях се вече да издавам тайната си Ще спра да не ви отекчавам
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  17. #17
    za nokti i kosa pia mn vitamin B. a kozmetika vsqkva sum opitvala i da vi kaja 4estno KREm DLQ RUK koito e mn eftin nai mi haresva

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от honey91
    C глицеринов крем на AVON.
    +1
    На мен друго не ми трябва, защото по наследство от майка ми имам хубави нокти, които не изискват много поддръжка!
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от cotton candy
    za nokti i kosa pia mn vitamin B. a kozmetika vsqkva sum opitvala i da vi kaja 4estno KREm DLQ RUK koito e mn eftin nai mi haresva
    Малко инфо за тоя вит В може ли?И сигурна ли си че помага?

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Florimel
    Ебаня със зехтин-леко затоплен и след това в ръкавизи за една нщ и после ми стават страшни..
    Това е много ефикасно. Става и за ходилата - после са мекички като бебешко дупе

  21. #21
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Моите нокти са ужасно чупливи.. Ползвам заздравител на Oriflame, пия и рибено масло (четох че помагало..), а и използвам крем, който увлажнява.. Надявам се да ми се оправят скоро ноктите...
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    По принцип никога не съм имала проблем с ноктите,ползвам заздравителя на Perfect 3 в 1 и крем за ръце.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    аз отскоро ползвам такива неща...зна4и взех си крем4е за ръце и нокти на билка грозде мавруд(мн е добър),заздравителя ми е на перфект 3 в 1 и...тва е....и масло на икаров веднъж седми4но втривам...засега е добре..пък да видим като станат дълги
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  24. #24
    Oh , tolkova li ne mojesh da se setish kak se poddurjat ruce i nokti ? Ta chak tema puskash ! Vseki shte ti kaje neshto razlichno i , ako trqbva da slushash vseki ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си