.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Sting

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332

    Sting

    ...Драсте!
    Напоследък много съм се зарибил по Стинг и реших да пусна една темичка...така...да изкажа мнение,да чуя вашето...
    Твааа...е мноого добра музика за мен...повечето му песни са спокойни,вабни,мелодични... ного добри за релакс и почивка...просто не усещаш как вървят една след друга...но отпускат...А ако се заслушаш в текста на някой наистина може да прекараш доста време зяпайки и мислейки...
    Тааа...ако някой иска да пробва някоя друга негова песен нека си дръпне някоа от тези:
    Let Your Soul be Your Pilot
    Fragile
    Fields Of Gold
    Mad About You
    It`s Probably Me
    Love Is The Seventh Wave
    All For Love
    Shape Of My Heart
    Азз съм просто размаз като го слушам...
    \/

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146

    Re: Sting

    Цитирай Първоначално написано от tra^la^la
    ...Драсте!
    Напоследък много съм се зарибил по Стинг и реших да пусна една темичка...така...да изкажа мнение,да чуя вашето...
    Твааа...е мноого добра музика за мен...повечето му песни са спокойни,вабни,мелодични... ного добри за релакс и почивка...просто не усещаш как вървят една след друга...но отпускат...А ако се заслушаш в текста на някой наистина може да прекараш доста време зяпайки и мислейки...
    Тааа...ако някой иска да пробва някоя друга негова песен нека си дръпне някоа от тези:
    Let Your Soul be Your Pilot
    Fragile
    Fields Of Gold
    Mad About You
    It`s Probably Me
    Love Is The Seventh Wave
    All For Love
    Shape Of My Heart
    Азз съм просто размаз като го слушам...
    \/

    Sting And The Police...
    Tva mi haresva. I album4eto taka se vika i ima dobri pesni...
    Tva trqbva6e da go napi6a kat gost za da ne mi se smeete (:
    E, kvo! Az ne sum kon s kapaci! Koy e kazal, 4e ne moga da haresvam i malko po- razli4ni ne6tica... ot Metul...


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332

    Re: Sting

    Цитирай Първоначално написано от Sinister_Doll
    E, kvo! Az ne sum kon s kapaci! Koy e kazal, 4e ne moga da haresvam i malko po- razli4ni ne6tica... ot Metul...[/i][/b]
    Никой не е казвал такова нещо...особенно когато музиката си е наистина хубава и стойностна Very Happy
    Защо да се лишаваме от нея...
    хареса ми това,браво...някак си...наистина
    Фенове...???

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    Не мога да дам много компетентно мнение за Стинг,но знам,че прави страхотна музика.Песните му са много нежни и приятни за слушане Няма на 100% отлична продукция,но кой ли има де.Tra^la^la песните които си изредил са наистина много добри(имам ги всичките )Което си е хубаво - си е хубаво.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си