.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Подаръции:)))

    Едва ли Коледното настроение ме е обхванало, но поне знам, че този празник е сапътстван с едни малки терзания - какво да подаря на любимите хора. Е, какво бихте искали вие да получите? Може да споделяте подходящи подаръци за приятели, за гадже.. Защото аз си нямам и представа. Ясно е че за всеки случай ще питам какво биха искали да получат, но е добре да съществува и елемент на изненада.
    ---------
    Аз от нашите ще искам главно нов ДжиЕсЕм..


    П.П.Сори, ако темата се повтаря (защото е доста вероятно), но потърсих и не намерих подобна.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Аз бих се радвала на парфюм,на някаква козметика,на дреха или аксесоарче,не обичам сувенири,бих се радвала на нещо за външния си вид или пък нещо,което е направил любимия ми човек...Може дори да няма подарък,а просто някаква изненада...За приятели...На една приятелка ще и подарявам неща за дома понеже вече живее самичка и трябва да си направи апартаментчето уютно На другите не знам...Най-добрите си приятелки ги познавам толкова добре,че не бих имала затруднения за това какво да им купя....Едната част от подаръка на моя мъж е фотосесийка ама специална само той да си я гледка А другото не съм го измислила още...

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  3. #3
    wetgjhwshw
    Guest
    аз мисля да подаря на няколко приятелки подарък,може би на едната ще е пръстен с голям камък ,на другата портмоне,а на 3тата обички или нещо такова(не говоря за сребърни) от китайските магазинчета ги има тези неща за по 2-3-4лева
    някой ако даде добра идея мога да взаимствам от нея)

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    MoHTaHa
    Мнения
    26
    дрехи дрехи дрехи ио ио ио и само дрехи може и по некое парфюмче

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си