.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: spirala?

  1. #1
    Guest

    spirala?

    awe momi4eta q mi kajete zna4i kato si slagam spirala za na miglite i te se slepvat edna za dryga napravo yjasno se zalepvat i nz za6to taka!ne e ot spiralata za6toto syper 4esto q smenqvam i vinagi mi stava taka!moje bi za6toto si slagam mnogo ili de da znam!pls kajete mi kvo da praa (ina4e na miglite mi im nqma ni6to)

  2. #2
    Guest
    На мен като ми се слепнат ги разресвам с гребенче и става идеално .. Поне на мен си ми харесват

  3. #3
    ami...to i na men mi se slepvat mn e kofti taka!no probvai s greben4e za migli!
    Най-доброто качество на парите е тяхното количество...

  4. #4
    Guest
    Tiq koito davat saveta za grebencheto - ZABRAVI GO! Tva grebenche gi slepva poveche zashtoto pomisli kolko e debela 1 migla, kolko e mqsotot m/u zabcite na grebencheto! Tiq koit ti dadoha savet da go polzvash ili samo sa go vijdali v magazinite ili nikoga ne sa go polzvali.

    Nai dobre si vzemi spirala na L`Oreal tqhnite sa nai dobri i slagai plastovete 1 po edin. V semisal sloji 1vo mn malko spirala kolkto da ti se izviqt i da tragnat nagore...posle poveche...vajnoto e spiralata da ne e mn techna, zashtoto tva e glavnata prichina miglite da slepvat!

  5. #5
    em da i na men 4at pak mi e slepvat ama i az taka s greben4e :P~
    Аз НЕ съм Би сексуална, Аз Съм Просто КУЧКА бРуТаЛнА ....

  6. #6
    неподходящ раздел!
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си