.

Виж резултатите на анкетата: На колко години за пръв път сте се напили ?

Гласували
454. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • 14

    85 18,72%
  • 13

    109 24,01%
  • 12

    95 20,93%
  • Не съм се напивал/напивала до сега.

    69 15,20%
  • 16

    25 5,51%
  • Нямам идея.

    35 7,71%
  • 15

    36 7,93%
Отговор в тема
Страница 3 от 12 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 280
  1. #51
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Ми аз се напих за 1 път като бях на 18, ама не щото не пия, ами щото трудно ме хваща и тогава пих поне 7-8 водки, колко вино не знам, също и до колкото помня няква Сангрия имаше... Но общо взето до сега 4 пъти зверски съм се напивала. И двата пъти беше през последните 3 месеца... Последно лекичко се напих, ама ми стана кофти, понеже постех и се сещате кво стана. И цяла нощ гаджето милия седи до мене, аз рева, две не виждам, а той само ме успокоява и се мъчи да ме преспи. И накрая не издържах и срещнах отблизо тоалентната чиния. И след тва той пак беше в леглото и ме чакаше... Айде сега кажете, че това не е точен мъж!

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #52
    Ми когато бях на 12 на един много здрав купон!


    Искам те, но нямам право да докосвам твойто тяло,
    гледам как целуваш - нея вярвай ми ще полудея.

    http://phpbb.fhhost.com/index.php?mforum=jessicaalba

  3. #53

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Там,където някой ще ме обича.
    Мнения
    90
    За първи път се напих на една екскурзия,сега-ноември.Помня до половината,защото омешах много алкохол. Бира,водка,джин и бренди. На другата сутрин се чувствах като парцал.
    Един човек ми липсва и всичко ми е безразлично.
    Един човек, а всъщност всичко..


  4. #54
    Фен Аватара на Poulet
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    205
    Бях на 12,с водка-класика в жанра,нищо особено.
    Две хубави очи,
    Душата на дете.
    В две хубави очи
    Музика лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  5. #55
    Guest
    на 8!

  6. #56
    Досега не съм се напивала някак сериозно - просто леко замайване. Това стана през 2005-та. По принцип много грозно ми изглежда пияна жена и ще се постарая да не стигам до там.

    "Hominem te esse memento"

  7. #57
    az puk vse o6te ne sym se napivala dori i do zamaivane makar mnogo pyti da mi se e iskalo da obyrna 6i6eto

  8. #58
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Sexy_sexy_sexy
    az puk vse o6te ne sym se napivala dori i do zamaivane makar mnogo pyti da mi se e iskalo da obyrna 6i6eto
    Еми обърни го.

  9. #59
    am bqh na 13 mnooo qka vazrast

  10. #60
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Mi na 13 s tekila i bira beshe mega zabavnu
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  11. #61
    Guest
    аз много пъти съм се напивал,но до такава степен,че да се замая.Но на 14 се напих за първи път така че да повръщам.Беше много забавно да повръщаш кренвирши в обществената чешма ... бях на лагер,хубави години...

  12. #62
    napix se to4no za 1-vi put to4no na nova godina 6toto bqx v lo6o nastroenie i za da mi se povdigne dyxa sled tva za ni6to ne mi pyka6e kakto i se 4yvstvax idealno

  13. #63
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Добрич
    Мнения
    267
    Ami mislq,4e bqh na 12 togava,nqkude tam.Ne iskam da kazvam kak to4no stana,no se slu4i i ottogava seriozno ne sum se napivala.Ubojavam da piq bira i nqkoi put kato se suberem priqteli i si piivame dosta.No vodka i drugi tem podobni ne gi ponasqm.

  14. #64

    ...

    Не съм и нямам намерение докато съм на тая земя.. Т'ва е неуважение към себе си...някой да се напие и да не знае къде се намира..к'во прави..Що се правите на идиоти бе?

    Su6testvenoto e nevidimo za o4ite..

  15. #65

    Re: ...

    Цитирай Първоначално написано от Britney`laDy
    Не съм и нямам намерение докато съм на тая земя.. Т'ва е неуважение към себе си...някой да се напие и да не знае къде се намира..к'во прави..Що се правите на идиоти бе?
    Добре де, все пак не ти ли е интересно да разбереш как е? Дори от чисто любоипитство,да узнаеш що е то чувството да бъдеш пияна свиня?
    Мисли глобално, действай локално!

  16. #66
    Повече от фен Аватара на Danielle
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    ~*i got my hair spiked.. ~*sprayed in orange.. ~*i got my teeth fixed.. ~*pressed by stylish green..
    Мнения
    336
    na 15
    Обичам те

    до дъното на небето,
    до дъното на морето
    и до дъното на сърцето.
    _________________

  17. #67
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Plovidv
    Мнения
    152
    ahaha...as puk taka i ne pomnq koga se napih za purvi put markirah 16 shtoto moje bi e bilo togava zanimaval sum se dosta aktivno sus sport i predi tva moje da sum bocval po 1-2 biri ama da sum se napival ...ne mislq

  18. #68
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    само веднъж съм сенапивал тази пролет..и то не беше много сериозно...бях на 14...попринцип много алкохол не пия,защото има по добър начин да си прекарваш добре...освен всичко друго не искам да почина 30-40 от цироза на черния дроб
    11 tochka deaktiven profil.

  19. #69
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    на 15
    "Целувка за лека нощ"

  20. #70

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от chestra_lp
    http://uncrusader.hit.bg/daad_group_1280av.JPG
    Какво да разбираме от това?!

  22. #72
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    796
    na 13-14 .. vodka+djin+tequila ..

  23. #73
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от chestra_lp
    http://uncrusader.hit.bg/daad_group_1280av.JPG
    Какво да разбираме от това?!
    i az tva pitam

  24. #74
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    na 16 na rojdeniq den na gadjeto mi bqhme na vilata mu :P napiha me s vodka samo nazdrave nazdrave, i bez da oseta qko sum se natreskala i zaspala na edna peika v dvora mu i sum povru6tala , posle se subudih i otidoh da spq Kak sum spala na taq silna muzika i blicove koito ima6e i az nz

  25. #75
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Хаха бях в четвърти клас. И през голямото междучасие отидохме до един приятел, който живее наблизко. И кво да правим кво да правим..айде ще пиеме !
    Там смесвахме бира, водка, някакъв натурален сок имаше...абе голям боламач. То колко ли ни е бил акъла тогава де
    И от половин чаша от тая течност как ми се замая главата. после цял ден ме цепеше глава
    Това ми беше първото напиване...а най-бруталното ми напиване логично да не го помня

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си