.

Виж резултатите на анкетата: На колко години за пръв път сте се напили ?

Гласували
454. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • 14

    85 18,72%
  • 13

    109 24,01%
  • 12

    95 20,93%
  • Не съм се напивал/напивала до сега.

    69 15,20%
  • 16

    25 5,51%
  • Нямам идея.

    35 7,71%
  • 15

    36 7,93%
Отговор в тема
Страница 4 от 12 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 280
  1. #76
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Просто един Аспаруховки противен тип! ;]
    Мнения
    428
    Бях на 11-12 на брадчетка ми на рождения ден с каките и батковците. Малко водчица и повечко бира



    it's like a kiss; it's like a joke; it's like a miss to feel the smoke; it's like a dream but it is green; it's like the missing point and this is JOINT

  2. #77
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Става ми лошо от алкохол

  3. #78
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    метоживуркане ли? Ми под облаците...
    Мнения
    139
    Не пия. Рядко близвам алкохол и нямам намерение да се напивам! Според мен е грозно и няма нищо "cool" в това!

  4. #79
    BeHuTo_91
    Guest

    .........

    Амииии първото ми напиване беше в 5ти клас или иначе казано бях на 11 и половина- ама батка напих се от 2 бири като прасе! Бех на мотика а последното ми напиване беше на рождения ми ден на 7ми януари 2006 или иначе казано на 15

  5. #80
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    не помна е мама му стара.. ;(
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  6. #81
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    320
    Не съм се напивала до сега, тъй като за целта трябва да съм на село, компанията тук не пие нищо и просто им се чудя на акъла

  7. #82
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    abe v toq forum samo alkoholici se subrali be do sega imam 3 napivaniq ... nai lo6oto za momenta mi be6e sus 1 botilka 4erveno vino ... kak sum spal posle ne e istina ina4e za pruv put mai se napih na 16 govorime za seriozni napivane ... nqkak si ... ne mi e kef da se napivam po dobre da ispiq 150-200 grama wiski i da si trugna kat pi4 ot kolkoto da produlja da se nalivam

  8. #83
    На 4 у скута на мама!

  9. #84
    Za patvi put zverskata se napix taq Nova Godina.Ot togava ne iskam i da 4uvam dumata vermut.

  10. #85
    Guest
    ouu moito purvo napivane be6e na edin lager v 7mi klas s nqkva vodka katoo se nasmukah i posleee ne znaeh kude mi e glavata ama ve4e ne pravq taka

  11. #86
    ami bqh na 11. ne be6e osobeno priqtno. posledno se napih na 25.12 i ot togava ne prekalqvam s pieneto.
    nikoi ne umira devstven. jivotat preebava vseki!!!

  12. #87
    Абе не бях много малка, на 15, е май не съм била и толкова голяма. Няма значение. Аз като цяло обичам да си пийвам, ама не и да се напивам.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  13. #88
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    горе горе горе на 4ере6ата ... както и да е ..не помня то4но да сам била н 12 ...а парвото ми сериозно напиване ...на 13

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  14. #89
    В седми клас е една моя приятелка и един съученик преди даскало се събрахме, купихме си текила, ама от най-долнопробната щот нямахме много пари и седнахме да се правим на големи .... резултатът беше - аз изпих една чашка и ми се замая главата, приятелката ми се напи и заспа,а момчето изпи 50 грама и понеже му беше за 1-ви път се усмърти и се наложи да го водим в токсикологията ... голям ужас
    Angel, such a beauty, fallen from the heavens garden,
    I watched her soul escape in the little tears,
    to see her there, so deadly wounded, it was burden,
    she was lost, fallen, dying..

  15. #90
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    mi mai ne beshe mn skoro

  16. #91

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    ...In Your Heart...
    Мнения
    51
    15 ,но не се гордея с това...бях със счупен крак и почти надрусана с обезболяващи пих една-две водки и се омотах после не можех да погледна приятеля си ,който ме изпрати до нас ,в очите
    If you marry me,
    would you bury me?
    Would you carry me to the end?

    So say goodbye to the vows you take.
    And say goodbye to the life you make.
    And say goodbye to the heart you break.
    And all the cyanide you drank.

  17. #92
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Emi... Na taq Nova Godina o.0 Na 13 zna4i...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  18. #93

    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Под морето, над небето
    Мнения
    49
    Първия ми път беше на 14 или 13, ама гласувах за 13 защото май 2 пъти съм се напивала..Не бях пила много, нито бях мн пияна, просто от време на време залитах..1-вия празнувахме именния ден на майка ми и бях пила 2 чаши водка и 1 вино и после ядох бонбони с пияни вишни почти цяла котия хем алкохол хем шоколад...мррр 2-рия беше на нова година ама не ми личеше че съм пияна, въпреки че доста си бях попийнала, всички мислеха че аз и най-добрия ми приятел не сме се напили..Ама всъщност само той не се напи и от нова година вече не пия, както и най-добрия ми приятел, I hope..

  19. #94
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    490
    Трябва да разгранича напиване от пийване.
    Пийване - 150-200 грама концентрат (текила, водка или уиски, никога повече от 2 вида алкохол). За първи път на 17.
    Напиване - на 20, пих водка(200гр.), ром(50гр.), мастика(30гр.), текила(200+грама - 4 шота на екс), 15 минути по-късно се бях размазал на едното канапе, седях като зомбиран още 15 мин, и след това се събудих на сутринта, разглеждах снимки и ми разказваха какво съм правил
    На последния купон 2-ма колеги изпиха по 900 грама водка всеки, но не бяха много зле !!!!?!!!? направо се шашнах!

  20. #95
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    The spiritual black dimensions
    Мнения
    136
    На 14 години на първия ми July Morning Много яко си изкарах, никога няма да го забравя \/
    I am da gangsta necr0 kvlt Santa Claus!

    www.thecursedpentagram.tk METAL FORUM

  21. #96

    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    7
    Ами на 12,по коледа се събрахме с две приятелки и всяка от нас изпи около 3 бутилки шампанско Ама иначе не съм пиячка,пия по малко,то просто заради празника

  22. #97
    na 12...
    kaka napravi kupon vk16ti i dai dr1j...
    vodka s limonada, bira s rakiq, kompot s kiselo zele, asvalt s1s z1bi... \/
    ebati kupona deto be6e. a za posl. napivane...nepitai
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  23. #98
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    емии миналата година на Нова Година беше, т.е на 14 години пих супер малко - половин чаша розова Пина Колада , ама нали ми беше за първи път
    спомням си само, че си виках "тва много яко да си пиян, тряа секи ден да го прая" :P
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  24. #99
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    емии миналата година на Нова Година беше, т.е на 14 години пих супер малко - половин чаша розова Пина Колада , ама нали ми беше за първи път
    спомням си само, че си виках "тва много яко да си пиян, тряа секи ден да го прая" :P
    Такива неща не се забравят!

  25. #100
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    и аз не съм се напивала!!
    2 т. от правилника. Бан на профил

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си