.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    zamunda.net
    Guest

    Veshtestvo za pripadak

    Znaete li kakvo mojete da izkonsumirate i da pripadnete sled konsumaciqta mu? V smisal taka da podeistva? Trqbva mi speshno i ne e shega. Znam,che amonqka mai praveshe taka,che da se savzemesh,a koe e tova,koeto te kara da ti priloshee(ili neshto takova)? Nadqvam se himicite da otgovarqt I tezi,koito sa kompetentni. Lek den,ochakvam barz otgovor.

  2. #2
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Мачока как ше я нацани тая тема..като оная,дето искала да изглежда болна..идиотчета
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  3. #3
    Голям фен Аватара на n1ght_shadow
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    там някъде
    Мнения
    840
    hah dae
    Do the impossible.
    See the invisible.
    Fight the power.

  4. #4
    експлойтед...
    Guest
    гаечен ключ 24-и номер зад ухото..

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009

    Re: Veshtestvo za pripadak

    Цитирай Първоначално написано от zamunda.net
    Znaete li kakvo mojete da izkonsumirate i da pripadnete sled konsumaciqta mu? V smisal taka da podeistva? Trqbva mi speshno i ne e shega. Znam,che amonqka mai praveshe taka,che da se savzemesh,a koe e tova,koeto te kara da ti priloshee(ili neshto takova)? Nadqvam se himicite da otgovarqt I tezi,koito sa kompetentni. Lek den,ochakvam barz otgovor.
    Всяка загуба на съзнание не е никак полезна за тялото, тъй че колкото и да е сериозна причината се насочи към нещо друго. Да ти прилошее може от доста неща, ако обясниш по-подробно защо ти трябва ще ти напиша нещо по-безвредно...
    За теб ли става въпрос или за някой друг?

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    С5Н2ОН

  7. #7
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    C2H5OH май искаше да кажеш, Българче
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  8. #8
    Guest
    По-безопасно е да се НАПРАВИШ, че припадаш. Говориш си с някой там, в един момент накланяш много леко глава в страни, втренчваш се в една точка, с полуотворени устни, разфокусираш поглед, "обръщаш" очите /завърташ ги максимално нагоре и после ги затваряш/, като точно в този момент се свличаш на пода. За да е качествено го отрепетирай на леглото и да знаеш че може и да се удариш, ама нали трябва да е истинско... После не бързаш да ставаш, изчакваш да се засуетят около тебе, трябва да дишаш равномерно и да не мърдаш, когато ти шляпнат един шамар или те намокрят, тогава вече отваряш очи, постараваш се да изглеждаш объркано, бааавно се изправяш, сядаш някъде, подпираш глава и се "съвземаш" леко леко. Ще ти спечели ходене до сестрата и отсъствие от час, приятелка или гаджето ти ще си изкара акъла, но пред ваще едва ли ще мине.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    C2H5OH май искаше да кажеш, Българче
    Ммм... Етанол... Ракияяяяяяяяяяяя

    Хаххахах, това ми напомни, че една приятелка припадна от алкохолно натравяне 7 вида алкохол: бяло вино, бира, водка, ликьор, ром, ракия, уиски Жестока комбинация

    Ама ни наплаши до смърт тогава... Абе недей да го правиш. Ние си мислихме, че ще умре.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  10. #10
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    вдишай малко хлороформ и си готов/а

    и дано е фатална дозата
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си