.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    идея за книга

    Много ще съм благодарна ако ми споделите някои идеи за книга . Книгата трябва да е фентази , приключеска несщо от този род и да е необикновенна и да не е писана и издавана такава преди ....


    Благодаря предварително !!!!

  2. #2
    ще ти предложа да се наядеш с гъби и сядаш да пишеш ако можеш хахаха ще стане добра книга
    phah

  3. #3
    Голям фен Аватара на bonbon_
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    752
    Хах.. не се обиждай ама очакваш от нас да ти кажем какво да напишеш .. !? Не трябва ли ти сама да решиш, щом искаш да пишеш .. Предполагам си се запалила по фен фиковете и ти е хрумнало и ти да твориш ама .. не на всеки се отдава. Също така си мисля, че ако някой ти предложи идея примерно .. и ти трябва да я разтягаш кво се случва, пък пейзаж, пък не знам си какво, а не ти хрумне нищо - кво става Абе шантава работа .. Моето мнение е, че ако наистина искаш да пишеш трябва сама да решиш

  4. #4

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    на плажа =)
    Мнения
    1 053
    Ако ти кажа кво да напишеш ще получа ли авторките права ?

  5. #5
    ;dd не трябва да искаш някой да ти дава идеи, но все пак може да прочетеш няколко книги от същия жанр и от там да ти дойде музата
    .. Love is not to find someone that you can live with. It is to find someone that you can't live without !!! {{ h }}

  6. #6
    Чела съм много книги от този жанр , ама никаква муза не ми идва...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си