.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Госта :)
    Guest

    Кола маска на краката

    Ако си направя кола маска на краката ще ми се сгъстят ли космите и ще почернеят ли???

  2. #2
    Зависи си от самия човек. Аз си го правя сам с топла коло маска от аптеката. Правя го веднъж на 20-25 дни, което е добре
    2т. забрана за ползване на профил

  3. #3
    Госта :)
    Guest
    Е има ли начин да разбера от кой тип съм без да си я направа щот един фр веднъж си избръсна краката и после му станаха бахти космите...

  4. #4
    Ми то веднъж почнеш ли няма спиране
    2т. забрана за ползване на профил

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    има разлика между кола маска и бръснене,ама по принцип след кола маската трябва да станат по-малко и по-тънки,защото се изкореняват а с бръснача само ги калцаш

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    BlondLandia
    Мнения
    185
    Аз вече от две години си правя кола маска на краката - ефект има 100% Че боли - не може да се отрече, но определено космите стават по-тънки, затова те съветвам да не се чудиш повече
    Видя я царят, че се смее,
    но сам усмивката изгуби.
    Забрави ловните соколи,
    дори забрави да воюва.
    lOvE iS DEliGhT!

  7. #7
    Голям фен Аватара на Xitap
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Vav fitnes zalata
    Мнения
    552
    S epilator i kola maska kosmite namalqvat i iztanqvat. Tova e t.nar. trimming efekt. Edin aver naskoro be6e na fotoepilaciq, i az mislq da ida. Efekt mu garantirat pone 1 godina bez kosam!!!

  8. #8
    Guest
    a kakva e cenata na tazi procedura(fotoepilaciqta)

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Изключено е да ти станат по-гъсти. Даже след честа коло маска космите стават значително по-малко и по-тънки. Разбира се, ако не се бръснеш. А за цвета - да, ще станат по-тъмни. Но е много по-добре да си ги махаш, отколкото да имаш руси!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  10. #10
    Госта:)
    Guest
    Еми то ако си ги махна на краката ша трееа на цялото тяло смисъл крака и ръце на корема и гърдите неам :P

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell
    Изключено е да ти станат по-гъсти. Даже след честа коло маска космите стават значително по-малко и по-тънки. Разбира се, ако не се бръснеш. А за цвета - да, ще станат по-тъмни. Но е много по-добре да си ги махаш, отколкото да имаш руси!
    ahym , taka e
    shte stanat po tamni , ama i po tani4ki
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  12. #12

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    еми боли малко...няма начин да не те боли,все пак косъма се маха от корена!Но с времето се свиква..на мен вече въобше не ми пука....

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Мнения
    538
    po dobre si kupi epilator
    ...Φταίει η καρδιά μου που σου λέει σ' αγαπώ (h)

  15. #15

    Re: Кола маска на краката

    Цитирай Първоначално написано от Госта :)
    Ако си направя кола маска на краката ще ми се сгъстят ли космите и ще почернеят ли???
    КОй ви е казал тая глупост, ако редовно използваш кола маска в продължение на 3 год не само, че ще се намали окосмяването, но има и възможност въобще да изчез не, прави си сметка, дали космите ще станат по черни и по дебели!
    hell is still overburdened

  16. #16
    Имам въпрос който не е много по темата, но ако продължавам да си бръсна краката.... което правя досега след известно време ще ми стане ли твърда кожата и космите да са гадни от толкова много бръснене

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от lamba
    Имам въпрос който не е много по темата, но ако продължавам да си бръсна краката.... което правя досега след известно време ще ми стане ли твърда кожата и космите да са гадни от толкова много бръснене
    Почти сигурно е. Те затова са измислили кола маска.

  18. #18
    Аз сега искам да пробвам с кола маска, обаче малко се притеснявам ..

  19. #19
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от lamba Виж мнението
    Имам въпрос който не е много по темата, но ако продължавам да си бръсна краката.... което правя досега след известно време ще ми стане ли твърда кожата и космите да са гадни от толкова много бръснене
    Напълно възможно е.
    По-добре недей да си правиш експерименти и си използвай кола маска, или епилатор. Има лека болка, но не е болка за умиране, така че спокойно. Иначе ефекта е доста по-дълготраен от този на самобръсначката.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Xitap Виж мнението
    S epilator i kola maska kosmite namalqvat i iztanqvat. Tova e t.nar. trimming efekt. Edin aver naskoro be6e na fotoepilaciq, i az mislq da ida. Efekt mu garantirat pone 1 godina bez kosam!!!
    Пиши на български !

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от lamba Виж мнението
    Имам въпрос който не е много по темата, но ако продължавам да си бръсна краката.... което правя досега след известно време ще ми стане ли твърда кожата и космите да са гадни от толкова много бръснене
    Кожата става по-твърда, понеже самобръсначката премахва хидролипидния слой на кожата. Освен това премахва само крайната част на косъма, оставяйки остър ръб и когато косъмът започне да расте отново след няколко часа има опасност да се врастне подкожно. Космите със сигурност стават по-дебели и по-твърди от бръсненето.

  22. #22
    Бе, тая тема е от 2005

  23. #23
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Не знаех, че през 2005 момчетата са си правили кола маска или са си бръснали краката-поне не съм забелязвал да е имало такава мода

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си