.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: Halucinacii

  1. #1
    Guest

    Halucinacii

    S kakvo mogat da se prichinqt halucinacii?
    Chuval sum za nqkakvo LSD?Ima li neshto drugo molq vi pomognete mi
    A i nqma li nqkakvo neshto koeto sam moga da si prigotvq

  2. #2
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Общо взето с всякакви наркотици,а за вкъщи свари си 2-3 индийски орехчета и пий.

    П.П. Няма вредни неща има вредни количества.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    nai-golqmoto selo-SOFIQ
    Мнения
    284
    tva za indiiskite oreh4eta e vqrno
    ama az znam 4e trebva da gi s4uka6 i da gi pusne6 v topla voda?
    q dai info?
    Гадно е да намериш червей в ябълката, но още по гадно е да намериш половин!

  4. #4
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Да така се прави след това се прецежда и се пие отварата.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    nqkade tam...
    Мнения
    181
    e.ahti farmacevtite.A toq deto pusna temata za6to pak mu e na nqkoi da halucinira.Ako misli6 da pravi6 mrysno na nqkogo,vnimavai da ne prekali6 i da go utrepe6,ei!
    za vseki ima lubov...no nai-4esto nie sre6tame tazi lubov v nai-nepodhodq6tiq 4ovek..Tova ne biva da ni spira.Lubovta ne pita nito koi,nito koga,nito kade.nie prosto trqbva da i se pod4inim....]]

  6. #6
    Хофман
    Guest
    Tova za indiiskite oreh4eta e vqrno no da znaesh TE SA OTROVNI obiknovennata doza e 2 do 5.Gledai da ne prekalqvash.Ina4e ima nai razli4ni halucki samo kaji kakvo iskash da po4uvstvash i kakvo si predstavqsh.Moito mnenie e zami si nai obiknovenni Gubi "vul4i zubki" se kazvat i hapvai (10 20) ako ne te hvane powe4e
    A za LSD-o ne zimai ne e zatebe, kato uzreesh v tazi oblast ako ti e interesno shte precenish sam.

  7. #7
    Guest
    e dobre q kajete za teq indiiski orehcheta v kolko ml voda da gi svarq i kolko da sloja i da gi striq na prah li
    Ami kakvo iskam da postigna..prosoto me interesuva kak moje da se postignat halucinacii i molq nqkoi ako ima informaciq za temata da pishe podrobno blagodarq

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    za kvo sa ti tiq halicionacii
    ina4e ima nqkvi veseli gubki, ot koito qko se polu4avat

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    haha Mi osven "niakvo lsd" kakto ti kazvash,moje da halucinarsh ot gubi,akinetoni,parkizani/ma po-do dobre ne/lexotan napr. sushto v po-goliamo koli4estfo az ot koz sum halucinirala cifra,ot amfeti i bonboni sushto mi se e slu4falo....

  10. #10
    [wan`a`doo]
    Guest
    Ами неам ако искаш халюцки най-добре според мене да си земеш Акинетон,шот най-нормално. Хаха не че е мноо нормално,ама карай

  11. #11
    Guest
    акинтона , също както и паркизана е лекарство срещу паркинсонова болест.

    води се ДЕЛИРИАНТ а не халюциноген ,което зна4и 4е за разлика от халюциногените, при които психонавта през цялото време осъзнава промененото си състояние и малко или много съобразява поведението си с него, то при делириантите през цялото време си мислиш , 4е вси4ко, което ти се привижда е съвсем реално..

    един приятел навремето ЗАГИНА на една гара, защото не видял влака, докато бил наяден с акинтон.


    за индийското орех4е мога да кажа, 4е дозата е от 3 до 5, но ако орех4етата са съвсем пресни дори само едно може да се окаже смъртоносно. ако пък са изветрели не хващат изобщо.

    страни4ни ефекти от орех4ето- държи 36 4аса
    много пресъхва устата, да отидеш до тоалетната отнема поне 15 минути , а оная ти работа стър4и с 4асове..
    на другия ден си уморен, не..разбит направо

    ако искаш хал'цинации ти трябват 5-6 мксикански гъби или 30-40 гъбки от българските и да си някъде на хижа или на палатка, 4е в града ще психясаш, щото ще можещ да усещащ какво 4увства всеки наоколо, а хората в градовете са доста мра4ни и обременени с проблеми и НИКАК не е приятно да им надни4аш в биополетата, щото 4аст от мръсотията им полепва по теб.

  12. #12
    Guest
    Halucinacii moje da se poluchat i ot hubava treva ili hashish no ne znam kyde v bulgaria moje da si namerish

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    сУпЕр сМоТаНо
    Мнения
    158
    Да бе,аз халюцинирам по принцип,без да съм приемала нищо
    I Don't Like The Drugs,But The Drugs Like Me!

    Abuse me..use me..pierce me..cut me..kill me..fuck me!Do what do u want,but stay with me!

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    А при халюцинации можеш да решиш, че си портокал и да започнеш да се белиш с нож...или да решиш, че си на бойното поле и да се хвърлиш под някоя кола, защото бягаш от враговете...

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    А при халюцинации можеш да решиш, че си портокал и да започнеш да се белиш с нож...или да решиш, че си на бойното поле и да се хвърлиш под някоя кола, защото бягаш от враговете...



    ti probwal(a) li si ta da znae6?

    takiwa haliucinOZi samo ot delirianti( alkohol, kale, bronz) moje6 da si dokara6.

    ot "klasi4eskite" haliucinogeni (LSD, DMT, psilocibin, meskalin)
    efektite se systoqt w towa 4e realnostta se "razsloqwa" prostranstwoto i wremeto pridobiwat "kwantowa" struktura po4wa6 da wyzpriema6 cwetowete i zwucite po now na4in,
    po4wa6 da izpitwa6 4uwstwata, koito izpitwat okolnite, po4wa6 da zabelqzwa6 fraktalni modeli wyw wsi4ko, koeto pogledne6, a ako si zatwori6 o4ite moje6 da widi6 edin tunel ot bqla swetlina,ili dyvd it skypocenni kamyni ili da si spomni6 nqkoj otdawna zabrawen syn ili jiwot, no pri wsqko polojenie OSYZNAWA{, 4e towa, deto se slu4wa s teb e zaradi gybite, i samo se moli6 da ne te pusnat mnogo byrzo(ili da te puisnat po- byrzo, ako use]aneto ne ti e haresalo)

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Явно водите много скучен живот.

  17. #17
    доста неща причиняват халюсинации. Ако искаш, обаче, нещо наистина вълшебно трябва да избереш едно от тези три.
    Класически халюсиногени: http://www.promena.org/view.asp?cat=9&show=69#t

    Дисоциативни анестетици: http://www.promena.org/view.asp?cat=9&show=66#t

    Делирианти: http://www.promena.org/view.asp?cat=9&show=65#t

    Има и Салвия Дивинорум, която по своята природа е нещо уникално, нямащо нищом, което да наподобява ефектите му (причинени от частично активиране на Капа опоидните рецептори - да същите, които се блокират от хероина).

    Имам доста голям опит с представители и от трите вида (най-малко с делирианти). Ако някой има въпроси, да пита.
    Drugs must be a food for the soul, not for the ego!

  18. #18
    Guest
    позволи да отбележа, 4е усещането от делириантите е като от 4ерна магия,
    а усещането от дисоциативните анестетици си е направо кошмарно!
    единствено класи4еските халюциногени са "бяла магия" ако питаш мен.. дори салвията може да се окаже твърде брутална за някой дето го е страх от смъртта.

  19. #19
    etnies
    Guest

    halucinacii

    emi halucinacii lesno.....moje kato izpushish edin koz SAM,da vidish kak she halucinirash........vednuj mi se vijdadshe 4e moniyora mi ska4a ili pak 4e ystata na edin fr e ot strani go yhoto.....

  20. #20
    Guest
    Тука гледай
    малко бавно се зарежда и наси4а, ама е лудница icon_eek.gif
    http://webzone.k3.mah.se/kit01051/flashback.html

    в ролята на психиатъра- Алберт Хофман, откривателя на ЛСД
    музи4ката от саундтрака се казва Д. М. Т.,
    а клип4ето е захалюцинации и халюциногенни гъби...
    само дето истинските са по- реални и по- красиви.

  21. #21
    Guest
    male sigurno ne mojete da smetnete 7 po 8 a za narkoticite vsichko znaete .... maminite narkomancheta shto ne se grymnete znaite li kak hubavo se izostrqt vyzpriqtiqta i kolko ROZOV stava jivota a

  22. #22
    Guest
    Дреме ми на кура!Незная!

  23. #23

    MENOJELI DA E SMLQNO INDIISKOTO OTEH4E

    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Общо взето с всякакви наркотици,а за вкъщи свари си 2-3 индийски орехчета и пий.

    П.П. Няма вредни неща има вредни количества.
    MOJELI DA E SMLQNO I DA SI GO SVARQ I DA GO ISPIQ 8)

  24. #24

    MENOJELI DA E SMLQNO INDIISKOTO OTEH4E

    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Общо взето с всякакви наркотици,а за вкъщи свари си 2-3 индийски орехчета и пий.

    П.П. Няма вредни неща има вредни количества.
    MOJELI DA E SMLQNO I DA SI GO SVARQ I DA GO ISPIQ 8)

  25. #25

    INDIIKSO OREH4E

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    акинтона , също както и паркизана е лекарство срещу паркинсонова болест.

    води се ДЕЛИРИАНТ а не халюциноген ,което зна4и 4е за разлика от халюциногените, при които психонавта през цялото време осъзнава промененото си състояние и малко или много съобразява поведението си с него, то при делириантите през цялото време си мислиш , 4е вси4ко, което ти се привижда е съвсем реално..

    един приятел навремето ЗАГИНА на една гара, защото не видял влака, докато бил наяден с акинтон.ZNA4I ISKAM DA TE PITAM KOLKO SE VARI TOVA 4UDO


    за индийското орех4е мога да кажа, 4е дозата е от 3 до 5, но ако орех4етата са съвсем пресни дори само едно може да се окаже смъртоносно. ако пък са изветрели не хващат изобщо.

    страни4ни ефекти от орех4ето- държи 36 4аса
    много пресъхва устата, да отидеш до тоалетната отнема поне 15 минути , а оная ти работа стър4и с 4асове..
    на другия ден си уморен, не..разбит направо

    ако искаш хал'цинации ти трябват 5-6 мксикански гъби или 30-40 гъбки от българските и да си някъде на хижа или на палатка, 4е в града ще психясаш, щото ще можещ да усещащ какво 4увства всеки наоколо, а хората в градовете са доста мра4ни и обременени с проблеми и НИКАК не е приятно да им надни4аш в биополетата, щото 4аст от мръсотията им полепва по теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си