.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Zubkite

  1. #1
    Guest

    Zubkite

    Ta kolko 4esto si miete zubite i polagate li nujnite griji za tqh?
    Hodite li na zubolekar ili ne vi puka kvot 6te da stava?
    Interesuva li vi tova 4e ot cigarite i kafeto zubite pojultqvat?
    Izpolzvate li nqkakvi raztvori za usta i tem podobni? Razkajete kak se grijite za svoite zubki

  2. #2
    Guest
    Ами мия ги редовно. Не пуша иначе. А на зъболекар хода на всеки 6 месеца на профилактичен и ако има нещо малко кариесче веднага се оправа. Така че мога да кажа че полагам нужните грижи за зъбите ми

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ами мия ги редовно. Не пуша иначе. А на зъболекар хода на всеки 6 месеца на профилактичен и ако има нещо малко кариесче веднага се оправа. Така че мога да кажа че полагам нужните грижи за зъбите ми
    Имах малко проблеми с логването заради летящия супермен.

  4. #4
    Мия ги всеки ден след става и всяка вечер преди лягане...
    проблеми със зъбите досега не съм имал..само 1 пломба имам и така..

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    Mi naposleduk si gi miq dosta 4esto -osven sutrin i ve4er, su6to predi da izlqza nqkude,ili kato se setq sled qdene..Obi4am stra6no belite "zubki" i zatova si gi izbelvam otvreme navreme sus soda.Ne izpolzvam raztvori,ne hodq mnogo 4esto na zubolekar, a samo kogato imam nujda.Ne pu6a ,a kafe piq rqdko!

  6. #6
    zabkite zabkite te sa ni 4ara ako ne se grijim za tqx 4ara otiva na kino
    moia vis6 ideal-sviat bez pu6a4i

  7. #7
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    osven sutrin i vecher gi miq i predi da izlezna :} hodila sym da mi gi izbelvat a inache nqmam nikakfi kariesi i plombi

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    Цитирай Първоначално написано от Master_88
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ами мия ги редовно. Не пуша иначе. А на зъболекар хода на всеки 6 месеца на профилактичен и ако има нещо малко кариесче веднага се оправа. Така че мога да кажа че полагам нужните грижи за зъбите ми
    Имах малко проблеми с логването заради летящия супермен.
    + Пия кафе, замислям се за ефекта му, но не съм го спряла Мия си ги всеки ден, минимум сутрин и вечер, но и не повече от 3-4 пъти. Не използвам нищо освен паста за зъби, която в момента е с избелващо действие (и за нея знам, че е вредно, но и май не помага) и четка за зъби, която сменям редовно. Случва ми се да дъвча дъвки за избелване, но това не е специално заради зъбите, просто ми харесва вкуса. Имам ужасно много плобми като повечето са от тъмните (не се сещам думичката сега), но в последните 3 години не са ми правили нито една

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    мия ги сутрин и вечер някой път сутрин изпускам ама щото "сутрин" за мене е 6 часа

  10. #10

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Bqla Slatina
    Мнения
    12
    Purvoto ne6to koeto gledam v edin 4ovek tova za zubite! Miq gi po 2 puti na den,ponqkoga i 3 puti Tova spored men e edno ot nai-vajnite ne6ta ot vun6niq vid! Razbira se ponqkoga tova da ima6 pravi i zdravi zubi ne zavisi ot samiq 4ovek, no li4nata higiena si zavisi samo ot teb

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    Цитирай Първоначално написано от kudri4kata
    Purvoto ne6to koeto gledam v edin 4ovek tova za zubite! Miq gi po 2 puti na den,ponqkoga i 3 puti Tova spored men e edno ot nai-vajnite ne6ta ot vun6niq vid! Razbira se ponqkoga tova da ima6 pravi i zdravi zubi ne zavisi ot samiq 4ovek, no li4nata higiena si zavisi samo ot teb
    зарад тебе ся си измих зъбите пак обаче с пастите на мама избелващите и с няква гадна вода дето е много ментова и напрао ми се доплака колко е люта въпреки че зъбите са ми здрави и бели

  12. #12

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Bqla Slatina
    Мнения
    12
    хахаха радвам се че съм била причина

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си