.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1
    Guest

    Incidenta vuv tunela na ndk

    Kum5 4asa edno mom4e padna v dvijenie ot troleq nqkoi da znae dali e stanalo ne6to????Dobre li e mom4eto.za6ito ima6e o6te edin trolei otzad!!!6tesu, blagodaren ako dadete malko info

  2. #2
    znaqt samo tezi, koito sa prisustvali...tuk dali ima takiva?!?
    Everything's gonna be alright...

  3. #3
    Елелеле, как съм изпуснал. Ако съм бил там щях да припадна от смях Да паднеш от тролея в движение само мисълта ме разбива

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от kenny_
    Елелеле, как съм изпуснал. Ако съм бил там щях да припадна от смях Да паднеш от тролея в движение само мисълта ме разбива

    HAHA TI PUK AKO NE SI NQKOI TUP SIIRJIQ PUK NAA AZ 6E SI OTREJA PRUSTITE NA KRAKATA I RUCETE !

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Уф,аз го видях щото бях в тролея Тролей 5.

    Предпоследната врата беше преебана и само се отваряше ,а в тролея беше невъзможна тъпканица...дори не можеш да се обърнеш ебаси Малко след спирката в тунела на НДК,тролея се "изсили" ,а момчето беше облегнато на вратата и тя се отвори и той падна и се наби право в стената в тунела .Другия тролей беше далече,споко!Последното което видях е,че момчето се изправи
    А някои от хората писали в тази тема са пълни кретени защото движението беше натоварено,тролея се движише бързо и е чист късмет,че не пострада сериозно !
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от SliPKnoTT
    HAHA TI PUK AKO NE SI NQKOI TUP SIIRJIQ PUK NAA AZ 6E SI OTREJA PRUSTITE NA KRAKATA I RUCETE !
    Колко съм ви прозрачен и колко лесно ми правите психологичен портрет
    Наистина на косъм съм го изпуснал..и аз се прибирам с 5-ицата днес по това време.. наистина ме е яд как съм изпуснал смеха
    Иначе и да го бяха смачкали ме боли фара, да не съм го бутнал аз в най-препълнения тролей? Аз като видя че няма място чакам следващия.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    kenny_,щом се прибираш с тролей 5 знаеш,че обикновенно се движи доста бързо !?Надали ще ти е толкова смешно ако се нацепиш централно във шибаната стена,не мислиш ли ?
    да не говорим за риска да те блъсне кола
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  8. #8
    Еми просто ще гледам да не го правя
    П.П. Блъскала ме е кола 3 пъти- 2 горе-долу леко, веднъж счупих стъклото с глава и лежах няколко седмици в Пирогов.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Цитирай Първоначално написано от kenny_
    Еми просто ще гледам да не го правя
    П.П. Блъскала ме е кола 3 пъти- 2 горе-долу леко, веднъж счупих стъклото с глава и лежах няколко седмици в Пирогов.
    Как ще гледаш да не го правиш !?Човека от къде може да знае,че вратата е преебана ? И както писах по-горе в тролея беше ненормална тъпканицаааа

    И кво ся гордееш се ,че те е блъснала кола ?Брех ,че герой
    Мен ме блъсна самолет!
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  10. #10
    Кой каза, че се гордея, не ми изопачавай думите. Освен това казах, че като е тъпканица не е трябвало да се качва в циганския тролей просто! Със самото си облягане на вратата, човекът (???) вече поема риска тя да се отвори, все пак е запознат с реалността в милата ни родина.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    И кво да седи да чака до 10-11 часа например ?От 5 до 9 е ад във центъра...всеки иска да се прибере по-бързо щото е гадно и студено.Дори да изчакаш следващия тролей,той пак ще е фраш!Дори ще е по-натъпкан... А в този студ не е кой знае колко приятно да висиш и да чакаш..ю


    Със самото си облягане на вратата, човекът (???) вече поема риска тя да се отвори, все пак е запознат с реалността в милата ни родина.
    С това ще се съглася ,но това не значи да се смееш на човека..
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от kenny_
    Кой каза, че се гордея, не ми изопачавай думите. Освен това казах, че като е тъпканица не е трябвало да се качва в циганския тролей просто! Със самото си облягане на вратата, човекът (???) вече поема риска тя да се отвори, все пак е запознат с реалността в милата ни родина.
    А ти си толкова тъп! Хич даже не се гордееш с тва! Ебаси тъпият чикиджия! Да не говорим, че си позьор и лъжец! Аз пък бях на 11 септември в близнаците. Скочих от 374ия етаж и оживях! хахХХАххХАхХАХх! Смешно ли е, а? Тогава много ли се смя? То да се чуди човек глупав ли си, позьор ли си... Много сме важни!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  13. #13
    Еми не, нужно е да се смееш на глупавите, все пак те са създадени за това, това им е смисълът на живота, така да се каже
    Пък и петицата е през десетина минути, т'ва оправдание е тъпо. Като има лоши задръствания от попа до орльвката разстоянието се зима за 10-15 минути, колко би го взел и с тролея..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell
    А ти си толкова тъп! Хич даже не се гордееш с тва! Ебаси тъпият чикиджия! Да не говорим, че си позьор и лъжец! Аз пък бях на 11 септември в близнаците. Скочих от 374ия етаж и оживях! хахХХАххХАхХАХх! Смешно ли е, а? Тогава много ли се смя? То да се чуди човек глупав ли си, позьор ли си... Много сме важни!
    Симпатичен си :kiss:
    Aa, на 11 септември ми стана едно такова хуу на душата, американчетата се видяха в чудо

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    според мен само се прави на интересен и ако го види наживо няма да се смее...
    Ами не, и други подобни неща съм виждал, винаги ми става смях

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Еми не, нужно е да се смееш на глупавите, все пак те са създадени за това, това им е смисълът на живота, така да се каже

    Значи и ти си тъп щом 2 пъти те е блъскала кола,а?

    Пък и петицата е през десетина минути, т'ва оправдание е тъпо .Като има лоши задръствания от попа до орльвката разстоянието се зима за 10-15 минути, колко би го взел и с тролея

    Това го пробутай на друг,моля те!3 години всеки ден пътувам със петицата и идва на 15-20 минути ,понякога и доста повече ! А задръстването е нечовешко просто...
    И не става въпрос за попа а за спирката на НДК,има известна разлика
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck.^
    Значи и ти си тъп щом 2 пъти те е блъскала кола,а?
    Еми не, бях 4-5 клас и бях по-скоро разсеян :)
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck.^

    Това го пробутай на друг,моля те!3 години всеки ден пътувам със петицата и идва на 15-20 минути ,понякога и доста повече ! :x А задръстването е нечовешко просто... :?
    И не става въпрос за попа а за спирката на НДК,има известна разлика :?
    Ок, тук вече вариантите са много, пък и 15 минути не са толкова много.., ама никога не тръгвам да се тъпча като видя че вратите едвам се затварят...

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Ми ако въпросното момче е имало спешна работа например ?И 15 минути са адски много в студеното време

    Аз всеки ден се прибирам с адски претъпкани тролеи и рейсове...ако не се кача по-добре да тръгна пеша ебаси...От красно село до младост 4 не е оферта обаче.И ми се налага да съм в такива превозни средства...Тъй че ?На всеки му се налага да се качи,човека няма вина А изчакам ли следващия тролей/рейс,то по -добре да се забия на някоя пейка и да чакам да стане 10 -11 часа за да са по-празнички
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  19. #19
    Ако е имало толкова спешна работа- еми има си таксита за това, маршрутки.
    Иначе браво на теб, глей да не изпаднеш

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Аха,забравих,че парите растЪт по дърветата...
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  21. #21
    Т'ва тук в IRC ли се преобрази

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Ми вината е твоя
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  23. #23
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    Цитирай Първоначално написано от kenny_
    Елелеле, как съм изпуснал. Ако съм бил там щях да припадна от смях Да паднеш от тролея в движение само мисълта ме разбива
    i tva ti e sme6no

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от lina15
    i tva ti e sme6no
    You've got to be the freak of the week...
    П.П. В нета имаше едно клипче, където двама измушляци скачат от моста на НДК върху един рейс който го има може да го пусне

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    ХАХХАХАХАХАА......ебаси якото!Жалко, че не съм била и аз там - щеше да е бати кефа!Да се изръси от тролея мале, и аз щях да се задуша от смях!
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си