.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337

    статистикa за телефона

    Такам вчера случаино по радиото чух някаква статистика за говоренето по телефона. 5 години от живота на жените минава по телефона, а на мъжете 3 години. Не мислите ли, че телефоните са губене на време и пари?
    И чрез телефоните ние намаляжаме диалога очи в очи.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  2. #2

    Re: статистикa за телефона

    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Такам вчера случаино по радиото чух някаква статистика за говоренето по телефона. 5 години от живота на жените минава по телефона, а на мъжете 3 години. Не мислите ли, че телефоните са губене на време и пари?
    И чрез телефоните ние намаляжаме диалога очи в очи.
    napulno sum suglasen s tebe nqma 6iga nqma izmama telefonite sa golqma nabutvaciq to su6toto e i s 4ata !

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    hah ne mislq, za vsqko ne6to 4ovek si ima opredeleno zadeleno vreme ,
    to zna4i po taq logika da ne spim da ne qdem, da ne piem, da ne se grimirame i motkame pred ogledaloto i da izbirame kvo 6te si oble4em dnes, i nz si o6te kakvo

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Жените прекарват почти 5 години от живота си в телефонни разговори, установило е проучване на британска телекомуникационна компания. Това е почти с половин година повече от времето, което отделят за целта мъжете. Нежните създания хабят 4 години и 9 месеца или 42 хиляди часа над телефонната слушалка, а силните им половинки - 3 години и 3 месеца или 28 хиляди часа. В същото време броят на разговорите е почти еднакъв за двата пола - 288 хиляди при жените и 277 хиляди при мъжете, което свидетелства, че дамските телефонни излияния са значително по-дълги





    Доста си права.Мразя да говоря дълго време по телефона!
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  5. #5
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Телефона не служи само за "Здрасти, къде пи кафе днес", а в много случаи спасява човешки животи

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Телефона не служи само за "Здрасти, къде пи кафе днес", а в много случаи спасява човешки животи
    opredeleno

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    da be .... na den ne govorq pove4e ot 2-3 minuti sa 6te go smetna .... smetnato ... za 1 godina izliza 4e sedq na telefona 12 4asa .... da kajem 4e 6te jiveq do 70 godini izliza 4e sum sedql 35 dni na telefona ... kvi sa teq 3 godini da te pitam .... sme6no e ako 6te da sedq i na den po 3 puti pove4e vreme to pak izliza ne pove4e ot 3 meseca ....

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803

    Re: статистикa за телефона

    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Такам вчера случаино по радиото чух някаква статистика за говоренето по телефона. 5 години от живота на жените минава по телефона, а на мъжете 3 години. Не мислите ли, че телефоните са губене на време и пари?
    И чрез телефоните ние намаляжаме диалога очи в очи.
    Ти си против телефоните???Май вече не сме в Канзас, Тото!Объркала си копчетата и си избрала 2005г, а май си за 1395!...
    Ти луда ли си ве??Как без телефони??Аз ко ше праа без телефон?!Тела си е нужен при тва МНОГО!
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    леле аз страшно много говоря не се бях замисляяла това колко години ще са ми от живота
    но телефоните са нещо супер необходимо-и наистина в много лучай спасява човешки животи.
    пък и предино говоря докато чакам рейса или маршрутка защото иначе умирам от скука.много рядко ще сезна вкъщи да си говоря по мобилния.

  10. #10
    за мен телефона е едно от най - важните неща в живота ми... без него немога...
    Продавам Нокиа 8800 Сироко. Цена 475 лева. Вижте ми сайта!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    е не ме разбрахте маи! Говоря за ония празните приказки които понякога говорим с чаове, а не за това да се обадиш в бърза помош примерно има разлика.
    И не съм против телефоните, а просто мисля, че трябва да се употребяват само при нужди.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  12. #12
    az li4noda vi kaja doma6niq mnogo mnogo ne go izpolzvam ma vi6te gsm-a po 4esti4ko mi se nalaga

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си