.
Затворена тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Сам

  1. #1
    sam_na_disko
    Guest

    Сам

    Здравейте.Имам голям проблем и се интересувам от няколко неща свързани с него. От около 1 година излизам по дискотеки и ми харесва и може да се каже че съм редовен всеки петък. Хората с които излизах не бяха малко и се скарах с всички по едни или други причини и в никакъв случай немога да се сдобрявам с тях.Ще кажете: намери някой и отидете.Въпроса е че няма кой.Обмислял съм го хиляди пъти но просто няма.Въпросът ми е мога ли да отида сам на диско(за мен самия не е проблем) но ми е интересно как ще изглеждам отстрани.Колкото и пъти да съм ходил си има хора които си ходят сами.Момичета, питането ми е насочено изцяло към вас:Какво впечатление ще ви направи момче което е отишло само на дискотека.Интересувам се просто как ще изглеждам отстрани.Благодаря за отговорите

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Плевен
    Мнения
    193
    Първо не знам сам дали ще си изкараш добре .. Момче съм но ще ти кажа кво ще си помислят момичетата за теб!Определено няма да помислят че си гъзар или връзкар а повечето точно към такива се насочват .. може дори да те помислят за особняк сори че ти го казвам но съм реалист...
    Веднъж нямам нищо,а друг път ми е прекалено много.

    sdw@abv.bg

  3. #3
    Guest
    ti veche pisa takava tema...ako ne si bil ti, sorry....no e sashtata
    kakto i da e....
    kakvo tolkova ima da otidesh sam??? Kato si s priqteli, za tqh li si se lepnal prez tzqloto vreme??? Diskotekata e idealnoot mqsto da se zapoznaesh s novi hora. Daje sas sigurnost shte znaesh, che sa po-otvoreni i obichat da se zabavlqvat. Nali tova iskash??? Spokoino si otidi i se zabavlqvai. Az sam momiche i nqma da te pomislq za zadrastenqk, ako razbera, che si sam...Naprotiv, shte te pokanq v nashata kompaniq.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ton1
    Първо не знам сам дали ще си изкараш добре .. Момче съм но ще ти кажа кво ще си помислят момичетата за теб!Определено няма да помислят че си гъзар или връзкар а повечето точно към такива се насочват .. може дори да те помислят за особняк сори че ти го казвам но съм реалист...
    Ami az sum mnogo suglasna s negovoto mnenie. Samo deto ne me interesuva dali izglejda na gazar ili ne! No prosto shte mi se stori mnogo stranen ako nqkakuv nad 25 godishen se vurti na lqvo i dqsno v diskotekata, vse edno tursi kade da se nastani, I DA E sam! No inache ako si sedeshe krotko nqkade ne bi mi napravilo vpechatlenie i ako e simpatichno momcheto i ako e samo, moje bi bih go zagovorila Taka che sum suglasna i s dvete mneniq Ti vurvi, vij kak e da otidesh sam...ako si namerish novi priqteli ..SUPER! Uspeh
    Btw... oshte kato kaza che si se skaral s vsichkite ti poznati...mi se stori stranen no neznam moje da e imalo nqkakva prichina...za vsichko si ima prichini :P abe Uspeh nai-veche ti jelaq!
    Don't ever leave the one you love for the one you like, because the one you like will leave you for the one they love!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    nai-golqmoto selo-SOFIQ
    Мнения
    284
    pi4 glei sq:
    1.ne mislq 4e nekoi 6te zabeleje 4e si sam-tam e bahti i bluskanicata

    2.hva6ta6 se s nekva macka i si se natiskate(taka puk absulutno nikoi nema da razbere)

    3.ne se zaqjdai s NIKOI!!!-mogat da ne napravqt na gu6i pastet

    4.temata verno e tupa
    Гадно е да намериш червей в ябълката, но още по гадно е да намериш половин!

  6. #6
    Guest
    Какво ти пука че отиваш сам. Щом не те притеснява.. Няма да те помислят за задръстен или особен. И аз като ходя има хора които ходят сами и момичетата ги заглеждат много повече а там хората не са отишли да гледат сам ли си или не си а да се забавляват така че не се притеснявай. Няма нищо лошо и страшно да отидеш сам. Даже може да намериш и нови приятели. Действай смело и успех

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...E4%E8%F1%EA%EE

    има вече такава тема
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Ще ти дам 1 пример дано те успокои. В нашия град има едно момче което е да кажеме на около 20 може и 1-2 години повече и очевидно доста си го бива. Откакто го помня винаги ходи сам на дискотека. И неможе да се отърве от момичета. Не седи много но ходи редовно. Почти всеки път го засичам. Никой не си мисли за него че е задръстен или нещо подобно. така че отивай и не се притеснявай

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    А това че много си го бива е цитат от момичета които познавам.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Ами няма значение.Аз съм момиче например и си ходя самичка ама аэ се поэнавам със адски мноол хора в диското и прехвърчам насам-натам
    Ама иначе нищо лошо

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...E4%E8%F1%EA%EE

    Вече съществува такава тема,мола пишете в нея.

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си