.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Kakvo da pravq

  1. #1
    glypa4ka
    Guest

    Kakvo da pravq

    Zdraveite moiat problem e malko po-razli4en moje da vi se stori,4e ne e koi znae kakvo,no az ne mislia taka.Vseki petak i sabota sam na disko ot nqkolko sedmici vseki petak se napivam(((A za6to i az neznam,grada e malak i po4ti vsi4ki se poznavat ili pone tezi koito hodqt na disko(decko)V4era me izgoniha ot diskoto(Po minalia petak be6e po4ti sa6toto,sega vsi4ki mi se podigravat,a ne iskam da e taka,pove4e nqma da pia no sled dajd ka4ulka.Kak da se darja i kak da postapia s tezi koito mi se podigravat.Az ne sam takava za kakvato me misliat,ne iskam da sam propadnala ne iskam da me misliat za takavaKak da postapia?

  2. #2
    Аватара на NASA
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Кюстендил
    Мнения
    44

    pLioK !

    XEX.. "Expoitedteen".. според мен тя държи на тези хора, които и се подиграват и не иска да е така! Но пък както и да е.. начинът за мен е само един! Момичето трябва да им покаже, че не е такава единствено като се промени. Думите няма да оправят нещата... Знам от личен опит, че нещата може МНОГо време да продължат така, но като им каже, че я дразни това им отношение и че ще се промени ( и същевременно го прави ) , ще се оправи всичко! Съветвам също момичето да си намери приятел, който да е с нея (тялом и духом), така тя няма да има нужда от алкохол, а и няма да я подигрват дълго.
    Успех!
    vvf GOD Bless Bulgaria !!!
    AlWaYs ExPecT ThE UnExPecTeD !

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Дръж се сериозно и на ниво

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ако тези хора са й истински приятели няма да и се подиграват...
    а на мен никога не ми е пукало за мнението на другите, пък си имам доста приятели и не ми се подиграват...
    Точно! Нормално е да те погаврят, но чак да ти се подиграват...да не ти дреме!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    хххх подиграват ти се щот пиеш?
    ми явно или си тъпа кофа и като се
    напиеш праиш глупости или приятелите
    ти са на по 12 години.
    а най-вероятно и двете
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  6. #6

    Re: Kakvo da pravq

    Цитирай Първоначално написано от glypa4ka
    Zdraveite moiat problem e malko po-razli4en moje da vi se stori,4e ne e koi znae kakvo,no az ne mislia taka.Vseki petak i sabota sam na disko ot nqkolko sedmici vseki petak se napivam(((A za6to i az neznam,grada e malak i po4ti vsi4ki se poznavat ili pone tezi koito hodqt na disko(decko)V4era me izgoniha ot diskoto(Po minalia petak be6e po4ti sa6toto,sega vsi4ki mi se podigravat,a ne iskam da e taka,pove4e nqma da pia no sled dajd ka4ulka.Kak da se darja i kak da postapia s tezi koito mi se podigravat.Az ne sam takava za kakvato me misliat,ne iskam da sam propadnala ne iskam da me misliat za takavaKak da postapia?

    Mi ni sa 6a6kai tolkkov amnogo idi na disko s kompaniq mopaniq druj se na nivo ne se napivai ne obru6tai vnimaniwe na tez det se podigravat i leka poleka 6te seoprai malko trudnos e orpaq tva koeto si suzdal ama ne imobru6tai vnimanie na podigrava4ite :P taka da se kaje nameri si aver4eta ednod rugo puk na tez det ti se pdoigravat mi gi prati na mene da se razberems tqh :P

  7. #7
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    КОфти ситуация наистина... Ако обаче приятелите ти се подиграват, помисли си дали наистина държат на теб, опитай се да им обясниш, че ти е кофти
    И гледай оптимистично на нещата Аз съм вършила доста големи простотии в дискотеки пияна, после ме е било срам от хората с които съм била, но всичко ще се забрави рано или късно
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  8. #8
    glypa4ka
    Guest
    Mersi za savatite,po princip ne mi puka koi kakvo misli za men,no naistina ne mi e priatno kato mina i vsi4ki da kazvat a edto e onaia sas seirite.Lo6oto e 4e pravih stra6ni seiri,a ne prosto se napih I za tova mi e gadno,zashtoto mi kazvat 4e sam propadnala,a ima kade-kade po-propadnali ot men,no nikoi ni6ty ne im kazva ne gi bazikat.Nikoi ne haresva propadnali momi4eta,i mom4eto koeto si haresah ve4e me mislia za takava.Znam,4e "vsqko 4udo za 3 dni" no ne iskam da me misliat za kakvato ne sam.Pone tezi za koito mi puka po edin ili drug na4in.
    Murderdoll purvoto e

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си