.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875

    Един по-малко

    Айде изнасям се оттук,то не може да се диша на това шибано място,ако се чудите защо-ето.Обичам ви!

    Айде и аз да кажа тежка дума.Искам да знаете че ако сега получа бан ще е било за вас Ще го кажа по деликатно:

    Цоки,колко пъти трябва да ти казвам,че с банове не помагаш на това място?И не само ти.

    Колко пъти да ти казвам,че тук е шибано и дори да махнеш някой потребител,другите няма да са по-добри!

    Колко пъти да ти казвам,че ти не си нещо повече от нас!Напротив ти си обикновен шибан юзър като всички други излъгали се да пишат тук!

    И да,не съжалявам,че не станах мод,когато ми предложи,когато такъв беше и ти!Но много ти порасна работата а?Искам това някъде да се документира!Да се документира,че Цоки е супер шибан балуш!И не само ти!А всички админи на този форум!И не ми говори,че аз съм проблем!Проблема са самовлюбени егоисти като теб!

    Сега,чакам бана си,въпреки това,че официално напускам teenproblem.net и определено тук е problem,но проблема не е в нас,не вече!!!Искам да кажа на I don't give a fuck,че е супер точно момиче и че я уважавам страшно много!Мила виж си последното ЛС от мен!Искам да кажа също и на тедо-давис че ще се видим пак.


    А до тебе Цоки,явно малко ми е било че не влизах 4 месеца,станало е по-зле,но ти си си останал все същия педерас!

    Orevoir mes amis!Et Coki tu es choette! Night ta mere!!!

    Нека някой ти го преведе!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Браво бе ! Сега си отиде поредния полезен юзър ! Доволни ли сте ?!
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    ех, всички като почнете да напускате така драматично
    вижте сега ... според мен никой не ти е виновен.. ако имаш желанието да бъдеш част от форума,да помагаш - нищо не би ти попречило
    ти кво си мислиш,че мен никой не ме дразни ли?!
    нерват ме някой хора,но понеже искам да помагам до колкото мога,искам да бъда част от форума,аз си седя тук и е адски глупаво да обвиняваш някого,че форума не те кефи или нещо от този сорт
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Guest
    OU!Izpkah si o4ite!!!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Определено мисля като miloto_girl-4e, ако ти харесва си седиш тук ако не си отиваш, на някой ще им е мъ4но, други няма да забележат липсата ти.Това си е ли4но твой избор...каквото иска6 прави, никой тук не е вързан

  6. #6
    Има доста вярни неща в изказването на BaT_GirL , е довиждане

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Еми к'во ся..всички дето са от повечеко време си заминават. Не еготино така, ама...к'во да направим. Всички сме на мнение, че админите и модовете се правят много, ама...мен вече не ми пука особено

  8. #8
    е, АЗ разбира се
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    ех, всички като почнете да напускате така драматично
    вижте сега ... според мен никой не ти е виновен.. ако имаш желанието да бъдеш част от форума,да помагаш - нищо не би ти попречило
    ти кво си мислиш,че мен никой не ме дразни ли?!
    нерват ме някой хора,но понеже искам да помагам до колкото мога,искам да бъда част от форума,аз си седя тук и е адски глупаво да обвиняваш някого,че форума не те кефи или нещо от този сорт
    Я да млъкваш ! Май като светна в зелено и дигна въшките !
    П.П. Тва горе кой го е писал, че ми е любопитно ? Познато ми изглежда....

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326

  10. #10
    BaT_GirL`NaPusKa
    Guest
    Мерси,мерси явно на някой им хареса изказванетоми,радвам се

    Аз съм Българче,да лошо е че се получи така,тук съм година и малко и честно казано влизах за да помагам на останалите но да намеря помощ и аз,странно каква помощ можеш да намериш тук обаче...Е това беше от мен,то се видя на който му пукаше повече си отиде или е бан...

  11. #11
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от е, АЗ разбира се
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    ех, всички като почнете да напускате така драматично
    вижте сега ... според мен никой не ти е виновен.. ако имаш желанието да бъдеш част от форума,да помагаш - нищо не би ти попречило
    ти кво си мислиш,че мен никой не ме дразни ли?!
    нерват ме някой хора,но понеже искам да помагам до колкото мога,искам да бъда част от форума,аз си седя тук и е адски глупаво да обвиняваш някого,че форума не те кефи или нещо от този сорт
    Я да млъкваш ! Май като светна в зелено и дигна въшките !
    П.П. Тва горе кой го е писал, че ми е любопитно ? Познато ми изглежда....

    аре по-спокойно,а?!
    ако се разровиш ще видиш,че винаги съм била на това мнение,ама не ... важното е да се заядеш
    що не кажеш на e4o,че се превзема щом мисли като мен,а?!
    щото ви е лесно все да се репчите на модове или админи
    понеже аз умирам от кеф да ви модерирам мненията,да ви трия безмислените постове и теми .. да бе,сигурно...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  12. #12
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Довиждане.

    Моля, без драми.

    Темата се изчерпа.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си