.

Виж резултатите на анкетата: Е? Изпейте си мъката...

Гласували
22. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Ами, май съм си правопропорционален/лна

    19 86,36%
  • Сякаш в огледалото гледам двама/две различни момчета/момичета

    3 13,64%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437

    НЕпропорционалност

    Ей, хора, никога не сме говорили за непропорциоността на телата ни. Става въпрос за разликата между дясната и лявата половина на трупа. Днес се сетих за тва, понеже открих, че носът ми е кривнат целия на дясно (аз твърдя, че е заради носът на тати - без хрущял, а някога е бил крив). Така разбрах, че от лявата страна ми е по-хубав. Не се очудвайте - аз доста се мандахерцам пред огледалото, заради тоя нос - намирам го за доста гадничък Иначе, съм забелязала, че и едната гърда ми е по-голяма от другата, но това уж е нормално за пубертета :P . Други критични разлики май нямам...
    Е, кажете вие тези свои различия, ако могат да се нарекат така.
    И да не забравяме, че несършенството прави човека красив... :P

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    и моя нос малко се различава от едната страна,друго незнам

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    4estno da si priznaq - mislq 4e nqmam takiva frapira6ti razli4iq i 4e tqloto mi e proporcialno...
    Ne sum zabelqzala dosega nikakvi razliki ot dvete strani na tqloto

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    Цитирай Първоначално написано от sineoka_kukla
    4estno da si priznaq - mislq 4e nqmam takiva frapira6ti razli4iq i 4e tqloto mi e proporcialno...
    Ne sum zabelqzala dosega nikakvi razliki ot dvete strani na tqloto
    ми не на никой не е пропорционално, но на теб нищо не се забелязва с просто око

  5. #5
    Нормално е да има някви "различия".В смисъл такъв, има малко хора с право пропорционални черти.Например, преди няколко години в "Шоуто на Слави" гримьора на Хилари Клинтън беше казал, че като сгънеш на две нейна снимка(на лицето), всички черти съвпадат.
    Честно казано, това дали едната страна на носа се различава от другата,е почти незабележимо.
    При мен например,малкият пръст на крака ми е по-голям от другия малък.
    Мисли глобално, действай локално!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Аз пък не съм се замисляла
    и заглеждала толкова...
    брейй...ся ще има една седмица хубаво да се оглеждам кво не ми е пропорционално..ли там както се казваше
    иначе днес една моя съученичка ми каза,че нуса и бил кривнат повече на дясната страна

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    hmmmmmmm tva si e interesno, po princip dqsnata polvina na 4ovek e po-razvita demek po -qka ,nz dali e taka pri vseki, no pri pove4eto hora e taka
    I na men dqsnata ruka mi e po-qka, pone tova go razbiram po prustenite mi -na dqsnata sa mi tamun, a ako gi premestq na lqvata mi padat , tova e moje bi za6toto vsi4ko vur6a s dqsnata(hihi ne sum lewa4ka,te sigurno sa obratno na men)
    abe tva si e interesno, no nikoga vsi4ko ne e proporcionalno dori pri "uj"nai-idealniq 4ovek

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    nqkade tam...
    Мнения
    181
    az sam si ok.Sqka6 nqma ni6to frapira6to...
    za vseki ima lubov...no nai-4esto nie sre6tame tazi lubov v nai-nepodhodq6tiq 4ovek..Tova ne biva da ni spira.Lubovta ne pita nito koi,nito koga,nito kade.nie prosto trqbva da i se pod4inim....]]

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    az iam 4ustvoto 4e taliqta mi ne e s ravni izvivki vyzmojno e de 6toto stoikata mi si msilq 4e e nepravilna makar 4e hodih vednyj na lekar i kaza 4e si4ko e norm se 2...i az iam 4usvtoto 4e nosa mi so4i nalqvo ako se vgledam pove4e v mene siurnu trqq se obesaa ot komplexi za tva ne se gledam mn


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Преди живеех срещу затвора,сега живея срещу нас!
    Мнения
    168
    Еми принципно лявата част и дясната час на лицето са хипер различни изглежда че са еднакви но не...Напраете опит с 2 огледела едното си го сложете през средата на лицето а в другото се огледаите после ке го обарнете наопаки и си огледаите другата част на лицето

    Цеко Сифоня е ебати купоня
    Цитирай Първоначално написано от CuST0M1z3
    ako si padate po niski mom4eta msg me HAH
    -> Нещастник

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    do sega ne sam zabelqzala razliki...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    dam ... lqvata mi gurdq e po golqma ot lqvata mrazq go toq nomer su6toto e i s racete mi lqvata mi e po golqma ot dqsnata ot ramoto do predmi6nicata a na dqsnata mi raka puk predmi6nicata mi e po golqma abe tupa logika i sa kolko vreme 6te se potq vuv fitnesa da gi izravnq ne e istina

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не сте се заглеждали в тялото си? уау...
    На мен гърдите и зъната ми са леко различни, едното кутре на крака ми почти го няма...едната ми вежда оптически е скъсена заради пиърсинга...много странно...

  14. #14
    доколкото съм забелязвала капачката на лявото ми коляно е малко по-нависоко от това на дясното. както и самият ми ляв крак от коляното надолу е с малко по-друга форма
    средният ми пръст е леко изкривен горе, ама това е щот кат награбя химикалката и стискам, та не пущам ... и то с времето стана дефектно
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  15. #15
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз на въшншен вид съм правопропорционална, ама като мозък - никаква логика, какво остава за пропорционалност ПЪъълен Хаос, дами и господа, госпожички и младежи
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си