.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 103
  1. #1
    Just`a`loser
    Guest

    От къде си купувате дрехи?

    Интересно ми е откъде си купувате дрехи? Става дума за мъжки дрехи, но и момичетата с удоволствие ще изслушам

    Аз лично последно от Rip curl ръкавици си зех, пък и една жилетка си харесах ма много пари ми се видя... някакви съвети къде да си търся жилетка?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    ami az sam momi4e ama 6te otgovorq-vzimam si drehi predimno ot edin magazin v pld 6toto sa ni poznati i ni pazqt razni interesni dre6ki .... i na centara ako otsko4a do Enitata... obi4am da hodq v sf po vito6ka makar 4e ne si zaslujava-vsimam si tuk tam ot terranova i mango,obojavam pimkie i bershka i kato skokvam do ispaniq si nakupvam ot tam 6toto sa mi lubimi...

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    нямам определен магазин,от който да пазарувам
    макарче често си взимам дрешки от Terranova,аммм има един много готин магазин в квартала,та и оттам
    а кецове си взимам от Boarshopa,Insomnia,BAC и сички други магазини,дето се сетите
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ми пазарувам....къде...в софия като съм
    задължително ходя ф на тъмно, пласибо, мухоморка,
    обикалям няколко втори употреби дето си знам и т.н.
    в монтана пък са само някфи супер обикновени
    магазинчета гадни и фешънски, затова и
    рядко си намирам нещо тук.ако си намеря нещо готино си го купувам, иначе и тука ходя из вторите употреби-намират се супер готини неща понякога, за
    панталони и дънки говоря щото блузи от такива магазини избягвам да си купувам
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    Bate otiva6 v fcuk - tova e na popa sre6tu MacDonalds tam ima 50-60 % namalenie ... drehite sa Xtra jilektite sa po 70-100 lv ako ti e skupo .... terrnova... ina4e masons e za tarikatite ako ima6 kintii tva te savetvam ..... ako ne i kenvelo 6ti svar6i rabota

  6. #6
    Guest
    a be miss sixty mn me kefqt vupreki 4e sa nestandartni ama imam samo 1 bluza ottam 6toto sa super skupi a moito daskalo e takova 4e si4ki(po4ti) sa nekvi super ogati e ponqkoga e malko kompleksira6to(amerikanski kolej) nekvo drehite po teh sa 1000lv ama tva spored men sa izklu4eniq a i jiveqt polovinata v dragalevci i podobni v nekvi ku6ti na 3 etaja i s baseini no neka da ima i takiva hora hubavo e

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    ами в пловдив тука няма хубави магазини харесвам един на replay дето има неща и tally wejl.иначе любими марки са ми replay,rifle,roxy,mango,benetton,esprit,pepe jeans.ахах който каза там за pimkie тва е най-долнопробната марка в германия.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    475
    Минавам по витошка и вече съм фърлил хиляда кинта, затва избягвам напоследък щото се охарчих да стягам автомобилите ми за зимата, иначе последните ми придобивки са трейнъри пума - модела е "Ferrari M. Schumacher Future cat low"
    :P :P :P


    Аз сънувам мамо аз сънувам мамо,
    мерцедеси само, мерцедеси само,
    лъскави и черни нови и модерни,
    мерцедеси мамо мерцедеси мамо.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    само аз ли пазарувам от Илиенци?


  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    475
    Ее le boutique ilyen не е за пренебрегване, и оттам си зимам разни работи ама само след много внимателно подбиране (ако намеря нещо едно към едно с нещо дет съм го видел в цум ).

    Аз сънувам мамо аз сънувам мамо,
    мерцедеси само, мерцедеси само,
    лъскави и черни нови и модерни,
    мерцедеси мамо мерцедеси мамо.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    ми предимно пазарувам от"oneill","board shop" ,но имам страшно много дрешки и от "benetton","roxy","replay","play life/killer loop". :P

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    a be miss sixty mn me kefqt vupreki 4e sa nestandartni ama imam samo 1 bluza ottam 6toto sa super skupi a moito daskalo e takova 4e si4ki(po4ti) sa nekvi super ogati e ponqkoga e malko kompleksira6to(amerikanski kolej) nekvo drehite po teh sa 1000lv ama tva spored men sa izklu4eniq a i jiveqt polovinata v dragalevci i podobni v nekvi ku6ti na 3 etaja i s baseini no neka da ima i takiva hora hubavo e
    Разбирам те... Аз сега, с тия новите колеги, дето са от цялата Европа направо се комплексирах. Най-гадните им дрехи са Lacoste. Ужас!!! Иначе аз най-много да си позволя да си напазаря от Kenvelo или New Yorker. Иначе от България дрехи не купувам, щото първо, че са адски скъпи(без да броим арабските и китайски магазинчета) и второ, купуваш си ги от хубави магазини, уж оригинал, а после разбираш, че са те прекарали много здраво (на Кенвело магазина в ЦУМ хич не си мислете, че е истински. Кенвело официално няма договор за франчайзинг в България и там цените са с голямата резачка). Само обувки от БГ си вземам, щото понякога намирам доста хубавки на ниски цени (щото са български, хехе).

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Преди живеех срещу затвора,сега живея срещу нас!
    Мнения
    168
    benetton,replay,nike,adidas...i ima razni v Sf magazini za nekfi drehi qki sa

    Цеко Сифоня е ебати купоня
    Цитирай Първоначално написано от CuST0M1z3
    ako si padate po niski mom4eta msg me HAH
    -> Нещастник

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    122
    Цитирай Първоначално написано от aHyC
    benetton,replay,nike,adidas...i ima razni v Sf magazini za nekfi drehi qki sa
    Съгласен.А също така много готин подпис имаш
    Любовта е по-силна от всичко

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sofiq
    Мнения
    106
    Няма определени магазини, в които ходя задължително, нито пък марки, които задължително са ми в гардероба...просто като имам нужда (или каприз) от нещо - излизам, обикалям навсякъде и купувам каквото и откъдето ми хареса
    I am the owner of nowhere land
    Queen of the castle that’s made of sand
    Staring in front of the universe
    Maybe someday I’ll be someone else
    I’m sure I’ll do it, but till’ that day
    Here on my star I am just a castaway

  16. #16
    Някои беше писал дрешки на Енита...даа мен лично много ми харесват.Особено последната колекция за Руската зима.Понякога платовете им не струват но това се случва рядко..тази зима са много добри.

  17. #17

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofiq
    Мнения
    90
    Допадат ми дрехите от Mango,Rila Style,Morgan i Kenvelo.Но като обикалям насам натам има и доста добри не маркови дрехи.

  18. #18

    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    52
    Цитирай Първоначално написано от Roxy
    ами в пловдив тука няма хубави магазини
    Вярвай ми за човек като мен от Стара Загора Пловдив и Витошка рай ми се явяват....В нащо село СтЗ само един магазин "Beauty", "Enita" и "Evia" съм си нарочила...Иначе аз не се застъпвам само а една марка, понеже нося разнообразни стилове дрешки, но все пак си падам по уникатите...[/b]

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от дрЕБОсъчко
    само аз ли пазарувам от Илиенци?
    Ми и аз ама като майка се навие да дойде с мен с колата че иначе супер далече ми е...
    Иначе Пласибо..На тъмно...има ендо магазинче м/у Пласибо и Джими'с дето имааа девероятни дрешки...
    Някой ако знае готина 2ра употреба в сф да казва...Като Маниа-та...кат ходя в добрич там има некфи яки си зимам...
    Само за кецове мога да прежаля наще и да дам повечко пари

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Шумен
    Мнения
    276
    Ами аз съм от Шумен... И както казва ~*~Chanel~*~ Пловдив и Витошка са рай.Така де аз лично нямам определена марка или определен магазин от който си купувам дрехи.Като ми потрябва нещо излизам из село и си го намирам не държа да е някоя маркова дрешка.

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    n0 cBe7a u y HaC
    Мнения
    394
    emi grada v koito jiveq e malak i nqma mnogo markovi magazini ta zatva se zadovolqvam s drehi koito ne sa markovi,no na men mi stiga da mi haresvat,markata ne e ot zna4enie,ina4e imam 1-2 bluzki na miss sixty,edno qke na terranova i nekvi danki i o6te nqkolko bluzki i tva e
    I was lost and I'm still lost...

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    от където си харесам

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от дрЕБОсъчко
    само аз ли пазарувам от Илиенци?
    Аз па пазарувам от Красно Село

    My name is Sayid Jarrah.And I am a torturer.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    V moqt si svqt
    Мнения
    370
    Az otkadeti si haresam ne6to No principno.. Muhomorka, BAS... tam si haresvam ina4e v corporide, sabotaj,insomnia,placebo i break point ima su6to mn qki ne6ta

  25. #25

    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    16
    Hora plsss kajete kude e magazina na rip curl.6te sum vi mn balgodarna ako mi kajete.10x predvaritelno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си