.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Dimitko
    Guest

    Daite mi syvet4e za GSM

    Zna4i naskoro si izgubih GSM-a toi be6e nqkakyv smotan siemens,nqma zna4enie. Oba4e sega iskam da si wzema edin sony-erickson koito struwa okolo 600 lewa.Ako nastoqwam malko powe4e na6ite 6te mi dadat nqkoi drug lew i az imam malko sabrani,kakto i da e 6te go vzema,oba4e az sam samo na 17 godini i da se razkarwam s takyv telefon malko ne wyrwi,znam 4e 6te e gotino,6te imam i mp-3 player i kamera i telefon w edno,no mai trqbva da poema golqma otgovornost s tozi telefon.Kato sedna nqkade na kafe i go izvadq horata 6te kajat wij ko pi6leme s kakyv telefon i 6te im se nabivam vyv o4ite a az ne iskam twa,postoqnno trqbva da mislq za nego ami ako gotkradne nqkoi ili da go s4upq ne6to... Of neznam kvo da prawq apyk ne mi se zanimawa pak s telefoni daraci.Pomognete, posyvetwaite me da go vzema li.Modela W800i Sony-Erickson ako nqkoi go interesuwa

  2. #2
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    е какво ти пречи да не го вземеш? продай си този смотания който имаш,ваште ще те спонсорират и така... а колкото до това че е голяма отговорност ти няма да го държиш в чанта или нещо такова от където има голяма вероятност да ти го гепят!аз съм на 15 години и имам Sony Ericsson Z600 и никой не се е опитал да ми го вземе!а иначе си го държа в джоба-така прави и ти!!!не го умувай а си го вземи GSM-a!!!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  3. #3
    Повече от фен Аватара на niki000
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    314
    Незнам ти прецени аз преди почти една година си зех samsung D500 доволен съм но трябва доста да внимаваш с толкова скъп телефон по добре си земи някой до 450 лв да си по спокоен

  4. #4
    Аз ако бях на тво място щях да си го взема!
    In dreams there are no rules...

  5. #5
    Взимай го няма какво да се колебаеш Хич да не ти пука какво ще си кажат другите.. то ще е от завист
    Който ме обича - след мен да тича
    Който ме мрази - под мене да лази

  6. #6
    Guest
    Мисля, че няма лошо в това да си вземеш такава глезотия...Но 600 лева са си много пари!Вземи изкарай шофьорски курс или нещо друго!На тази играчка ще и се наситиш, а и ще съжаляваш, че я имаш, все ще я мислиш дали ти е в джоба, дали няма да ти я откраднат...Послушай ме!Мен два путе са ме джобили и така съм се разделил някъде с окло 700 лв!...



  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    4ovek glei sa ... ti mnogo se travmatizira6 mai a ? purvo da ti kaja ... SE ne sa hubavi telefoni .... za da se obedi6 sam 6te ti kaja kak .... vij na nokia modeli na po 3 godini si sedqt se na starite ceni i po4ti ne sa padnali dokato q vij teq na SE ... za 1 godina i padat sus mnogo ! tva trqbva da ti govori i kolko sa hubavi telefonite as nqmam ni6to protiv samata kompaniq de no sam si preceni moga da ti kaja 4e ima takiva telefoni na samsung i nokia det sa na po 2-3 goidni i cenite sa im se su6tite po4ti koeto goovri 4e firmata e seriozna a i za kakvo ti e toq W800 mnogo dobre go znam verno ima 510 mb pamet ... i 6te ti sabere dosta mp3-ki no za6to prosto ne si zeme6 1 telefon det da ti vur6i osnovnata rabota i kat organaizer i ne si zeme6 odelno edin mp3 player i edno foto da kajem 3.1 MP ? po eftino 6te ti izlezna i po prakti4no i nqma da se pla6i6 4e kat ispusne6 telefona 4upi6 i kamerata i mp3-to i samiq telefon.... as li4no imam samsung X100 i mi vur6i mnogo dobra rabota odelno si imam i foto det e 3.1 MP i mnogo dobre snima spored mene a i ne e skupo 170 leva mu dadoh i o6te 30 leva za karta i si gotov i edno mp3 e nai lesno nasekade se prodavat edva li ne i na sergiite sus zelen4ucite i plodovete samo det gi nqma :P za tva spored mene kat si zima6 edno telefon4e misli kakuv organaizer ima ... da moje da si zapisva6 bezbroi mnogo belejki ako moje sus po 150-200 simvola za da si spokoen 4e nqma da zabravi6 za ne6to i slaga6 alarma na belejkata i si spokoen .... as za tva mislq da si go smenq moq sus E715 poneje organaizera mu e mnogo po dobur i ima i kamera ima i IR port taka 4e ... a i naistina se nqkoga 6te se po4upi6 telefona ....

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Ако не правиш демонстрации от рода: да се фукаш с него да демонстрираш екстрите му и да се хвалиш, няма кой да ти го вземе. Все пак GSM-ите са да говориме не да се хвалиме с тях. Дръж си го в джоба и това е

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    за кфо изобщо го вадиш като си на кафе???
    дръж го в джоба ебати...
    li4no as si go vadq (gsm-a de )ne za da se fukam ... to s kakvo da se isfukam samsung X100 li ? izvajdam go za da vijdam kolko e 4asa ne za drugo i ako ne6to izvibrira da go osetq vednaga poneje v djoba mi ponqkoga ne go ose6tam spored men lo6oto na ksupite telefoni e 4e trqbva mnogo da vnimava6 da ne go s4upi6 se pak teq 600 leva ... ta tva e nad 1 mesec rabota ?!? q si prestavete 1 mesec i polovina rabota ei taka izvednuj da otidat na kino a

  10. #10
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Nokia 7610.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от niki000
    Незнам ти прецени аз преди почти една година си зех samsung D500 доволен съм но трябва доста да внимаваш с толкова скъп телефон по добре си земи някой до 450 лв да си по спокоен
    Бахтиии гадния аватар...

    по темата...Взимай го бе човек

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Хич, ама хич недей го взема. Бахти, ти един камион пари ще пръснеш за някъв си телефон, дето след една година, вече ще е стар. Аз ако имах 600 лв, щях някъв по-евтин телефон да си взема(до към 250 лв най-много, щото дето каза някой, телефона е да говориш по него) и с останалите пари някъв супер як цифров апарат. Даже може и да артиса някой лев за някъв моден парцал, като се замисля.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  13. #13
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    Цитирай Първоначално написано от korn___
    li4no as si go vadq (gsm-a de )
    xaxaxaxaxa ako gi nqma6e skobi4kite nqma6e da se setim za kvo staa duma...ti me razbi xaxa

  14. #14
    Dimitko
    Guest
    sys sigurnost nqma da po4na da se fukam s nego a prosto 6te si go polzvam kogato mi potrqbva i 6te si snimam kogato mi skimne hubavoto 4e toi postoqnno 6te byde s men i nqma da se nalaga da si nosq i aparata s mene postoqnno ne znam kvo da praq i basi,ako si wzema po eftin sled wreme kato mu padne cenata na toq 6te me e qd 6to ne sam go vzemal .Da go vzema li da ne go li wzema....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си