.

Виж резултатите на анкетата: koe e po vredno?

Гласували
76. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • cigari

    37 48,68%
  • treva

    39 51,32%
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 51

Тема: cigari ili treva?

  1. #1

    cigari ili treva?

    koe spored vas e po vrednoto ot dvete?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    zavisi, vse pak ot trevata ne pu6i6 po 20 cigari, dokato ot cigarite da, abe i dvete ne sa polezni

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    От цигарите си увреждаш белите дробове, от тревата - мозъка. Гласувах за цигарите, защото е по-добре да си дебил, отколкото на легло.
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  4. #4
    Ми цигарите много ясно щото към тях се пристрастяваш,и почнеш ли веднъж спираш чак като те тръшне рака...Малко хора успяват да ги откажат.

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    ako kaja kade jiveq si4ki macki 6e se preselat v moq grad
    Мнения
    32
    haha ami ako nito cigari nito treva ???

    ne6to 6i mi kae6 li ?
    Dominator !!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Mi az si misla 4e cigarite sa po gadni 6toto se pristrastqva6 mn zdravu a ne me razveselqvat taka kakto trevata Te i 2te sa vredni ama pone trevata ima polojitelnu deistvie v/u nastroenieto mi


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    cigarite sa po-verdni! .. 3vata i tq e vredna, no cigarite vodqt do pristrastqvane dokato 3vata ne. no cigarite sa po-golqmoto zlo spored men.
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  8. #8
    Mnoo qsno 4e cigarite ,te ubivat!!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  9. #9
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Хмм значи към тревата не можеш да се пристрастиш,така ли?...Аз това за пръв път го чувам...нали все пак е наркотик А цигарите също са вредни и то много,ама на кого му пука Всички си тровят здравето и после като закъсат защо на мен....
    Абе и двете са вредни...защо няма такъв отговор?!
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  10. #10
    Зависи от тва,колко се употребяват...Абе и двете са вредни даже май пове4е цигарите,щот тва си остава за цял живот,а чадела моеш го откажеш по-лесно,щот тва към тревата е по-скоро психи4еска зависимост,а към цигарите е и психи4еска и физи4еска зависимост. А и чадела в умерени коли4ества не ти вреди,та даже помага. Нали лекува рак,диабет,астма и още кво-ли не. А цигарите само дет ти помагат да успокоиш нервите...
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    Цитирай Първоначално написано от Axel_f
    Хмм значи към тревата не можеш да се пристрастиш,така ли?...Аз това за пръв път го чувам...нали все пак е наркотик А цигарите също са вредни и то много,ама на кого му пука Всички си тровят здравето и после като закъсат защо на мен....
    Абе и двете са вредни...защо няма такъв отговор?!
    ti pu6i6 li 3va? [; .. 6toto az pu6a i znam za kvo staa vapros. az cigari ne pu6a. 3vata q namalih.. bqh q sprqla dori. ma pak propu6ih, 4e da ima prostotiq. imam poznati, koito 3vata uspqha da sprat, no cigarite ne. tva, 4e 3vata e narkotik ne ozna4ava, 4e zadaljitelno vodi do pristrastqvane. prosto ne ostavai s gre6no vpe4atlenie. 3vata e narkotik, oba4e e LEK narkotik..
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  12. #12
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    i dvete sa super mnogo vredni
    ima li zna4enie koe e malko po vredno ot drugoto,kato
    i dvete sa vredni i to mnogo!?
    prosto nz kakvo zna4enie ima koe e po vredno...
    vse pak glasuvah za trevata
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    [color=blue]i dvete sa super mnogo vredni
    Е чак пък супер много...

  14. #14
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Незнам кое е по-вредно,ама и двете си прецакваш организма.Особено с цигарите-те направо водят до пристрастяване и после човек и да иска да ги спре си му е трудничко и малко хора от тези дето са сериозни пушачи са ги отказали.За тревата няма кво да коментирам! ХОРА ПАЗЕТЕ СИ ОРГАНИЗМА,ТВА СИ Е ЧИСТО САМОУБИЙСТВО

  15. #15

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    ako kaja kade jiveq si4ki macki 6e se preselat v moq grad
    Мнения
    32
    lele vie hora se SKUSVATE ot pisane

    ne smogvam da pro4eta si4ki mneniq be
    Dominator !!

  16. #16
    Тревата е по-малко вредна, тъй като не причинява зависимост, от нея пушиш значително по-малко като количество, ефекта е значително по-добър, и е несъвместим с ежедневната работа, уроци и т.н., за разлика от тйутйунежите цигари, които се пу6ат всяко мейду4асие пред даскало!
    Drugs must be a food for the soul, not for the ego!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    abe cigarite sa mnoo po vredi ot trevata tfa e iasno...vupreki 4e az si upotrbiavam i 2te i mi e iako

  18. #18
    kogato sum mnool nerven za neshto puftq cigarki
    kogato iskam da se pootpusna i da ne mislq za...nishto...trevica..ama neshto dobro ot roda home@made

  19. #19
    a-a-ShrooMKa^f
    Guest
    est 4e cigarite sa mn po vredni 6toto ot tqh se umira ot rak po skoro:Pa ot treva do sq nqma registriran smurten slu4aie da moje bi zatypqva6 pri postoqnna upotreba ama kvo ne umira6 nali:Posven tyi trevata ima medicinsko deistviev minaloto sa q predpisvali za menstryalni bolki i sqkvi dr takiva

  20. #20
    I dvete nai ve4e trevata
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  21. #21
    Никотинът,
    активното вещество в тютюневия дим, от много време е известен с високото си ниво на пристрастяване. Всъщност лекарите и фармаколозите не са стигнали до консенсус по въпроса кое причинява по-голяма зависимост - никотина или хероина.
    "марихуаната е 150% по-канцерогенна от тютюна". Това откритие е базирано единствено на съдържанието на катран в листата на марихуаната, сравнено с това в тютюна, като радиоактивността не е била взета под внимание. (Катраните в конопа не съдържат радиоактивни вещества).
    Ама пове4ето хора пушат главите
    Всъщност, марихуаната е доказана като препарат, който действа очистващо на дробовете и даже разширява въздушните канали, с които влиза в контакт. Именно затова много хора, страдащи от астма, търсят облекчение чрез марихуаната. Лекарите приемат, че в този случай марихуаната може да бъде по-ефикасна от всички лекарства на пазара. Изследвания доказват, че благодарение на свойството на марихуаната да изчиства дробовете от дима и всички вещества, които го замърсяват, тя всъщност може да намали риска от емфизема, бронхит и рак на белите дробове.
    Канабисът е много различен от тютюна
    поради факта, че не съдържа никотин и съответно не води до пристрастяване. Психоактивното вещество в марихуаната, THC, е нарочено като причинител на мозъчна и генетична вреда, но всички тези изследвания са опровергани. Всъщност дори и Francis Young, административен съдия в DEA, заяви, че "марихуаната в естественият си вид е много по-безопасна от много храни, които обикновенно използваме".

    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Психоактивното вещество в марихуаната, THC, е нарочено като причинител на мозъчна и генетична вреда, но всички тези изследвания са опровергани.

    [/b]
    Опровергани или неопроваргани?

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от WannaBe
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Психоактивното вещество в марихуаната, THC, е нарочено като причинител на мозъчна и генетична вреда, но всички тези изследвания са опровергани.

    [/b]
    Опровергани или неопроваргани?
    Опровергани...демек не е вярно,4е психоактивното вещество в джойнта,ТНС причинява мозъчна и генетична вреда.
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  24. #24

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    petrich
    Мнения
    42
    Цитирай Първоначално написано от d3m0n@
    haha ami ako nito cigari nito treva ???

    ne6to 6i mi kae6 li ?
    напулно те подкрепям
    Dobrite mom4eta Orivat V raq,
    A Loshite Kydeto Si POISKAT!!!!

  25. #25
    Guest
    hmmm stranno,no trevata e mnogo po vredna ot cigarite vse pak..Ot trevata stava6 bezmozu4en narkoman,a cigarite te sa 100puti po bezobidni.I vse pak jivei normalno bez nito edno ot dvete

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си