.
Затворена тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: maneken

  1. #1
    Guest

    maneken

    zdraveite mom4e sym i imam tqlo za maneken i vyn6na krasota kym kogo moje da sa obyrna za da mi se sbydne tazni moq me4ta?ako ima ot burgas hora da mi kajat profesionalni studiq da si napravq snimki plss

  2. #2
    Хмм
    Guest
    ЕМи щом се имаш за толко хубав, готин, с хубаво тяло я пробвай с МисТър Свят Ли нз Кфо Беше Може да спечелиш ше се Гордеем с Теб!!

  3. #3
    Guest
    Ами аз съм момиче и съм от Бургас.Аз за да стана манекенка се обърнах към Ivet fashion.Имат школа за манекени тъй че ако си обеден че това искаш давай.Може да посетиш и web адреса им.Успех!

  4. #4
    visages models, 6te popitam kak1v e adressa na ofisa v1v burgas. ako iska6 pove4e info pi6i mi ls
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от х
    visages models, 6te popitam kak1v e adressa na ofisa v1v burgas. ako iska6 pove4e info pi6i mi ls
    Да школата на Визаж е добра!!Имам няколко колеги от там ,които са много готини!!!

  6. #6
    Постни снимки!

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Темата е СТАРА.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си