.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    NoNаmе
    Guest

    Хероин, зарибен !

    ОТ 2 месеца съм на Хероин ! Една приятелка ме зариби !Няма спиране преди 2 дена пробвах да спра, но без кафево полудях и веднага отидох да си купя още !Немога да се откажа нз защо така ! Почнахме с това момиче уж само да пробвам ама кво стана нз. Не мога да кажа на наще, щото сигурно ще ме изхвърлят или ще ме пратя в комуна ?Дайте някви съвети? Има ли хора които са били на помпа от вас и са се отказали ?

  2. #2
    NoNаmе
    Guest
    на 18 г. съм ако има някво значение !?

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Надявам се че е ебавка.
    Ако не е отиди в заведение,където могат да ти помогнат.
    Всяка изминала минута ти скъсява живота !
    Така че действай
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    796
    heroina ne se probva a se zapochva

  5. #5
    ili spri ili umri ne me ebe za teb no ako ne teb ti puka za teb spri da izlizash s1s sqkvi narkomani ina4e 6te UMRESH i na nikoi ne6te mu puk osven na roditelite ti spri da izlizash s narkomani
    obi4am ubrata

  6. #6
    NоName
    Guest
    Вие тука сте големи тъпаци !!!Ще се друсам колко си искам сега си хванах гадже на 14 години преди няколко часа ще пробвам и нея да я зарибя и после ще я отеба и после ще си хвана нова и така !!!То е ясно че няма да мога да се излекувам, поне да взема още няколко хора с мен в отвъдното !!!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    172
    awe vie tuka verno ste ili mnogo golemi glupaci ili ogromni komplexari.choveka nai dobrodu6no vi pita za suvet,a vie samo go kritikuvate!tova ne e na4ina,na vseki e vuzmojno da se slu4i i togava shte se setite...NoName,ako ima6 jelanie mi pi6i na li4na da si govorim

  8. #8
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от NоName
    Вие тука сте големи тъпаци !!!Ще се друсам колко си искам сега си хванах гадже на 14 години преди няколко часа ще пробвам и нея да я зарибя и после ще я отеба и после ще си хвана нова и така !!!То е ясно че няма да мога да се излекувам, поне да взема още няколко хора с мен в отвъдното !!!
    Тогава защо вобще си пускал темата бе идиот.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  9. #9
    Кофти бате ! Нямам представа кво да праиш ама най-добре почн да пиеш наркотиците се отказват с АЛКОХОЛ !Съвсем Сериозне съм !

  10. #10
    Тури му едно сране!Не се безпокой!


  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SERE MI SEEEE!
    Тури му едно сране!Не се безпокой!


  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    SF
    Мнения
    805
    hahah kafevoto e istinata bratle evala 4e si go osuznal :P

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от justinsfhc
    hahah kafevoto e istinata bratle evala 4e si go osuznal :P
    kafevoto sux;] Jalko za tezi
    det ne sa go osuznali

  14. #14
    Guest
    Ако тоз селендрак ви ебава ок ако не не ми пука нека мре кат говори такива глупости... а с воля наистина става познавам човек който е бил 11 херцог обаче ся е чист и се занимава с лекуване на наркомани собственик на доста комуни в европа правете си изводи а бтв херото съкс чувството може би наистина е най-приятното нещо на света но хероина довежда до огромни проблеми по кръвоносните съдове заради варта содата и останалите диларско/пазарски примеси с които е мешен освен това хероина изключително забавя сърдечната дейност и може да доведе до обездушаване получава се краткотрайна летаргия на организма той се залъгва че няма нужда от О2 (кислород) следователно спираш да дишаш и мреш и всичко това докато трае "приятния" му ефект и витаеш из облаците ... ако искаш пич решавай си сам... хаха

  15. #15
    11 точка от правилника!
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си