.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: IOGA

  1. #1
    Guest

    IOGA

    nqkoi ot vas hodil li e?kakvo to4no predstavlqva?za kakvo pomaga?kude moga da hodq?efikasno li e?a be izob6to kajete kakvoto znaete

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    v Spartak(v sofiq) ima vsqka nedelq ot 11 mislq 4e beshe!Az sum hodila...i nai-dobrata mi priqtelka hodi ot dosta otdavna!Az se otakazah oshte na purvite puti...pravqt se uprajneniq obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  3. #3
    Дам,на Спартак...събота от 11, вторник и четвъртък от 8,ама и на много други места има.
    Тренировката включва: Асана-физически упражнения за здраве и тонус на цялото тяло; Паранаяма-дишане за бодрост и увереност;умствени упражнения-за подобряване на концентрацията и паметта
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  4. #4
    MaD_CaT ne moje da se log
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^Green_Lady^
    ..obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...

    лол...тва не
    ми звучи много на събиране за йога
    аз ходя от 2 месеца...и правим релаксиращи упражнения..и асани-уфф..не мога да ви го обясня точно..абе разстягащи упражнения..нали се сещате,че "йогите" правят странни стойки с тялото си

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Цитирай Първоначално написано от MaD_CaT ne moje da se log
    Цитирай Първоначално написано от ^Green_Lady^
    ..obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...

    лол...тва не
    ми звучи много на събиране за йога
    аз ходя от 2 месеца...и правим релаксиращи упражнения..и асани-уфф..не мога да ви го обясня точно..абе разстягащи упражнения..нали се сещате,че "йогите" правят странни стойки с тялото си
    mi da asanite ne sa li uprajneniq!
    a tam kudeto hodih az po4ti svi4ki bqha vegetarianci,hraneha se razdelno i izobshto bqha si istinski yogisti

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    obi4aM meso
    Guest
    ooo 6toms e govori protiv mesoto mai nqma da hodq (bqh re6il da hodq ama ve4e mi mina meraka) az qm predimno meso i ne moga da jiveq bez nego

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Varna
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от ^Green_Lady^
    v Spartak(v sofiq) ima vsqka nedelq ot 11 mislq 4e beshe!Az sum hodila...i nai-dobrata mi priqtelka hodi ot dosta otdavna!Az se otakazah oshte na purvite puti...pravqt se uprajneniq obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...

    ve s 2 dumi mai nqkva sekta a ?
    [Admin-Coki:
    системно използване на няколко снимки с неподходящи размер.
    /забрана за ползване на такъв - 2ра
    / 3-то нарушение с неподходящ размер на аватар
    / забрана на ползване на такъв

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ^Green_Lady^
    v Spartak(v sofiq) ima vsqka nedelq ot 11 mislq 4e beshe!Az sum hodila...i nai-dobrata mi priqtelka hodi ot dosta otdavna!Az se otakazah oshte na purvite puti...pravqt se uprajneniq obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...
    ЛОЛ
    тия и против секса ще приказват
    2 т. системно

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Цитирай Първоначално написано от Uraken
    Цитирай Първоначално написано от ^Green_Lady^
    v Spartak(v sofiq) ima vsqka nedelq ot 11 mislq 4e beshe!Az sum hodila...i nai-dobrata mi priqtelka hodi ot dosta otdavna!Az se otakazah oshte na purvite puti...pravqt se uprajneniq obshto vzeto i se govori protiv mesoto,cigarite i t.n...

    ve s 2 dumi mai nqkva sekta a ?
    mi ne,ne sa sekta...ama si imat nqkakvi navici za jivot i ako se zahvanesh s tova trqbva da znaesh 4e naistina go iskash i 4e do nqkude moje da ti podobri na4ina na jivot ot gledna to4ka na cennostti,hranene,fizika...oba4e mn trudno se postiga,a i mn malko hora razbirat izobshto za kakvo stava vupros!S 2 dumi ne e za vseki!No koito iska moje da probva,ot opit glava na boli

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  10. #10
    Guest
    Йога батенце е НА$ИН НА ЖИВОТ, не някакви ве4ерни курсове..
    Е хубаво е да имаш някаква обща представа, пък един ден можеш да се посветиш на това по цялостно..

    доколкото знам йога без вегетарианство не е никаква йога,
    после щом по4неш следва да поживееш малко заедно с духовната група на някой истински гуру..
    Йога се прави само сутрин след като си се изкъпал и преди да си ял...

    и поне веднъж годишно се прави "випасана" за 15 дни никакво говорене и никакво слушане на не4ий говор и никакво 4етене.. и никакви форуми естествено.
    Това го правя есента в планината, 4е в града е невъзможно

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami az t04n0 6te trygvam sega 0t syb0ta na i0ga
    Ne mi pre4i t0va,4e sa pr0tif cigarite ,za6t0t0 i az sym taka ... pyk bez mes0 nqma da umra Makar,4e ne vqrvam da me 0grani4avat d0 tam

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си