.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 90
  1. #1
    Питащ
    Guest

    Бихте ли си променили принципите заради момиче/момче?

    Бихте ли си променили принципите заради момиче/момче?
    Бихте ли променили нещо сериозно във вас заради любимия човек? Не говоря за нещо лошо като например пропушване или нещо от сорта(макар че съм чувал за такива хора: пропушили заради момиче)! Говоря за нещо неутрално - такова, което не би ви навредило по някакъв начин, нещо от харектара ви. Моля обосновете се!

    Например ако момичето, което харесвате слуша чалга като луда, а пък вие мразите чалгата, ненавиждате я, бихте ли запчнали да слушате чалга заради момичето?

    Благодаря за отговорите!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Враца - София
    Мнения
    329
    Ми има доста голямо значение какъв ще е принципа. Аз лично съм променял доста по себе си за да стана това което съм сега и не бих казал че съм трудно забележим. Ако е нещо от рода на чалгата както ти каза или определена черта от външния вид (начин на обличане.прическа и т.н.) бих казал че може да се промени. Но това не са черти на характера. Ако например ти мразиш лъжата а тя непрекъснато те лъже едва ли ще почнеш да свикваш и ще я заобичаш нали? Или дори и да си промениш начина на мислене...ми принципите едва ли ще се променят чак толкова. Все пак ти си изграден като личност и неможеш пак и пак да се самоизграждаш по различни начини. В крайна сметка ще се раздвоиш и в един момент няма да знаеш кфо искаш камоли кфо изпитваш и как да постъпиш
    TaKe OFf YoUr CloThES...RelAx oN YoUr bEd,ClOsE YoUr EyEs AnD OpEn YoUr LeGs As MuCh As You CaN..It'S TiMe FoR.....PAMPERS!
    http://textove.com/text.php?song=4775

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Ако реша, че това нещо наистина не е редно да правя, ще го променя. За външния си вид направих един компромис - не си слагам син грим, защото той мрази синьото.

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Кратко и ясно - ДА. Няма какво да се обсъжда.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Coki gugutko iskam si podpisa!
    Мнения
    319
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Кратко и ясно - ДА. Няма какво да се обсъжда.
    Кратко и ясно - НЕ.Има какво да се обсъжда.
    все пак заради момиче което съм харесал не трябва да променям характера си ... тъпо е - изключително много.Няма смисал просто - аз съм си аз - ако ме хареса - здраве да е ... ако не - майната му - не е единствена ...
    Това да тръгнеш да пушиш заради момче/момиче пък е най-голямата глупост която съм чувал - и после като скъсате какво ?! сам си вредиш на здравето ...
    характерите на дадена двойка са за да се допълват а не да се променят ...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимки в подписа, неподходяща снимка/насилие/ и обида към администраторския екип в подписа.
    /забрана за ползване на такъв

  6. #6
    Голям фен Аватара на HeDa
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    y nas :>
    Мнения
    534

    :]~

    Mi az do sega ne sym promenqla ni6to v sebe si zaradi nqkoi drug , no ako mi se naloji moje i da promenq ne6to,no zavisi i kakvo e to... :]~ Ako e do muzikata mai shte moga da se jalvam ama malko....

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Всъщност, щом си с него, ти неминуемо се променяш.

    Аз щях да направя една глупост - да пропуша коз заради бившия. Добре, че скъсахме преди това да стане.
    Може би съм слабохарактерна.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Определено! Особедно за чалгата... и аз имах напоследък подобен случай, но какво толкова? Чалгата е музика, според някои хора, нека се радват. Пък и е тъпо, всички да слушат чалга на купона, а само аз да си седя и да се моля за мп3 плейър ))) Да става купона.
    А за други промени от характера ми, зависи какви. Попринцип промените са хубаво нещо. аз може да се променям външно, но вътрешно винаги ще си остана такъв какъвто съм си. Ако не ме харесва така, явно не е за мен
    Don't hate me, I'm just blind.

  9. #9
    Който те обича ще те обиуча такава каквато си ... Като промениш едно нещо в себе си 100% дава въздействие върхо друго...ОПитах се да променя бившият си като му забраних да пуши,последствие той почуства,че не му давам свобода и че го задушавам и беше една от причините да ме зареже
    Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм,КоГатО Те ГледаМ с ДруГa Да ВърВиш?Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ,КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи?Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари?Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Вие не си ли търсите гадже със подобни интереси на вашите?

  11. #11
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    'Няма какво да се обсъжда' - имах предвид от моя страна.

    Да се променяш заради човека до теб означава да правиш компромиси - връзка без компромиси не може да съществува.

    Не говорим за коз, пушене, алкохол, наркотици и подобни. Изрично е споменато:
    Говоря за нещо неутрално - такова, което не би ви навредило по някакъв начин, нещо от харектара ви. Моля обосновете се!
    Ще прослушам всичко - ако трябва и метъл и всякакви неща, които не понасям ще прослушам, важното е да съм с момичето, което обичам. Ще се наложи и тя да слуша Моцарт от време на време обаче - и в това е взаимността - ще го прави и тя, за да бъде с мен.

    Бих си променил навици заради нея и други. Любовта е чувство, което ни моделира като пластелин - ту отнема части от нас, ту ни дава нови неща, които не сме подозирали, че ще притежаваме /щастие, промени с нас самите/

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Coki gugutko iskam si podpisa!
    Мнения
    319
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Вие не си ли търсите гадже със подобни интереси на вашите?
    vseki si tursi no e tupo da si promenqsh svoite interesi zaradi drug/a ...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимки в подписа, неподходяща снимка/насилие/ и обида към администраторския екип в подписа.
    /забрана за ползване на такъв

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Вие не си ли търсите гадже със подобни интереси на вашите?
    аз лично - не, защото различията се привличат. Е интересите може да са ни подобни, но ако по характер сме също еднакви, няма да ни е много интересно. Ще се съгласяваме със всичко, няма да спорим... бялх, какво хубаво има на една връзка, ако ги няма споровете А иначе другото /промяната/ е колкото да не е само спорове.
    Don't hate me, I'm just blind.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    На мен не ми се е налагало и няма да ми се наложи да си променя интересите заради някого. Има логика да промениш нещо лошо в характера си или поне да опиташ да го промениш.

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    121

    Re: Бихте ли си променили принципите заради момиче/момче?

    Аз не бих се променил!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    780
    ами....наистина явтора на темата е треало да бъде малко по-конкретен и да уточни за какви принципи става дума...
    реално погледнато аз мисля,че ако един човек ме обича,то той ме обича заради това,което съм и не би искал да се променям заради него...
    но заради сегашната ми връзка се старая например,да не давам израз на някои лоши черти от характера си,защото знам че на него му е неприятно.
    Относно музика,приятели,външен вид не мисля че бих променила драстично някое от тези неща...обаче трябва все пак малко или много да се съобразяваш с човека до себе си,както и той с теб де
    Да се съобразяваш до толкова,че да не изневеряваш на себе си,но и да не нарушаваш хармонията между двамата с излишно инатене!
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената или цял живот оставаш зад кулисите...

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    На мен не ми се е налагало и няма да ми се наложи да си променя интересите заради някого. Има логика да промениш нещо лошо в характера си или поне да опиташ да го промениш.
    Да има логика? По-точно зависи от гледната точка, защото доста неща от характера се считат за лоши. Примерно доста хора не харесват чалгата и я намират за лошо, следователно трябва члагарите да се променят. А гледна точка на чалгарите, всичко останало е лошо, следователно трябва всичко останало да се промени. А от гледна точка на философ или човек, който гледа отстрани, и двата видя правят нещо лошо, като казват че другото е лошо... Но това си е в човешката природа, там стадо, ала бала
    Don't hate me, I'm just blind.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Аз бих стига да не става въпрос за нещо,което наистина ще ми навреди.Но наистина нещото,което аз бях на път да променя е да спра цигарите заради 1 момче...и щях да успея,ако не ме беше зарязал.Има неща,които сам научила от повечето си гаджета,които принципно не са ме интересували и съм благодарна за това.

  19. #19
    Guest
    бих ли си нарушила принципите заради него?!хах,та аз го направих хиляди пъти..правих компромиси,бях търпелива,съгласявах се с всичко,само и само да го видя..а сега ми се повръща само като си помисля..вече казах "стига"..никога повече няма да се унижавам заради него,нито пък да потъпквам гордостта си..всичко,които ще кажа е "достатъчно"!!!

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Ако има унижение, не е компромис. И не е любов.

  21. #21
    Guest
    не е любов ли?! хаха,да съм казала,че е любов?!не,далеч не е любов.по-скоро лудост,страст,копнеж..не е любов..

  22. #22
    Еми, за музиката ми конкретно никога няма да спра да слуша това което слушам за който и да било, но за нещо друго сигурно да !Както и никога няма да почна да се кефя на Негри,Евреи,Цигани и подбни ако тя се кефи(пък може и да я зарежа за това ако много си пада по маймуни) !

  23. #23
    do edno vreme si mislih 4e nikoga nqma da mi se naloji da se promenq a dori i da se slu4i az 6te si ostana takava kakvato sym,za6toto protivopolojnostite se privli4at...no sled kato namerih 4oveka kogoto prekaleno silno obi4am mi se naloji da se promenq za da ne go izgubq....ne be6e stra6no. taa zavisi kolko dyrji6 na tozi 4ovek i dali si gotov/a da prejivee6 edna svoq promqna)sy6to e vajno da se zamisli6 dali toi-tq 6te go oceni

  24. #24
    Ako ima6 dostatu4no seriozna vruzka s 4oveka do teb,nqma kak da ne se promeni6 suznatelno ili nesuznatelno!Dulgotrainiq i zdraviq kontakt s koito i da e 4ovek te promenq malko ili mnogo po otno6enie na principi,vuzglei i t.n. i t.n. i tova e ne6to absoliutno estestveno!

  25. #25
    Ako ima6 dostatu4no seriozna vruzka s 4oveka do teb,nqma kak da ne se promeni6 suznatelno ili nesuznatelno!Dulgotrainiq i zdraviq kontakt s koito i da e 4ovek te promenq malko ili mnogo po otno6enie na principi,vuzglei i t.n. i t.n. i tova e ne6to absoliutno estestveno!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си