.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Пазарджик :P Kou KaTo MeHe :P
    Мнения
    31

    Проблем с космите по тялото

    Значи искам да попитам как мога да отстраня проблема с космите първо по краката.Много съм притеснен.На 14 години съм ( 14 без 3 дни ) и вече са около по 1.5 см.Майка ми ми казва да не ги бръсна, а да ги махам с депелатуар ( така май се казваше не съм сигурен ) и така и направих . Махах ги няколко пъти и сега нали е зима и ходя само дълго облечен не ги махам.Дайте ми съвет с какво да ги махам, защото разбрах, че махането с депелатуар=бръсненето.А всички мой връстници и набори ( с изключения ) нямат почти никакви !!!Много ми е гадно.Особено като вървя с къси гащи и те някакси "стърчат".Давайте сериозни мнения, моля Ви !
    Не е важно къде си ! Важно е с кой си :P

  2. #2
    козметик?

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Пазарджик :P Kou KaTo MeHe :P
    Мнения
    31
    Да поискам помощ от козметик ? Мисля с кола маска, защото са ми казвали, че е най-дълготрайно и може би уредявали.Вярно ли е ?
    Не е важно къде си ! Важно е с кой си :P

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    Ако питаш мен изобщо не си махай космите на крака,смисъл смятам ,че не е нужно,но ако така ти харесва-избора си е твой

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    V kosmosa!
    Мнения
    109
    Цитирай Първоначално написано от SaD_Funlooking
    Да поискам помощ от козметик ? Мисля с кола маска, защото са ми казвали, че е най-дълготрайно и може би уредявали.Вярно ли е ?
    Ami da moje da se kaje 4e e vqrno.... Probvai s kola maska kakto si re6il!

    celta opravdava sredstvata!

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    първо казва се депилатор
    второ да,вярно е,че е като бръсненето,само дето си губиш повече време и повече пари
    трето ти защо искаш да се обезкосмяваш?! Заради себе си или защото другите нямат косми?! Ако е второто е много глупаво Ако е първото .. според мен си е най-добре да се бръснеш .. с кола маска ще стане .. прекалено гладко .. повече от нужното
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Фен Аватара на Poulet
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    205
    Абе ти си момче,не си ги махай по краката-гадно е!Виж на подмишниците и...*** е друго нещо,ама на краката е ужасно!
    Две хубави очи,
    Душата на дете.
    В две хубави очи
    Музика лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Пазарджик :P Kou KaTo MeHe :P
    Мнения
    31
    Не знам как е по-вашите населени места, т.нар.градове и села , но в нашия почти всички повече харесват да са така-с гладки крака.И аз се харесвам много повече.Въпрос на лично мнение все пак.
    Не е важно къде си ! Важно е с кой си :P

  9. #9

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    mircmax
    Мнения
    194
    Az puk haresvam mom4eto da ne e runtavo i mislia 4e trqbva da se brusne6 , no kolo maskata e yjasno boleznena (probvala sum-mn boli)!
    Всеки ден дарявай поне по една усмивка на хората около теб.

  11. #11
    Епилираният
    Guest

    Re: Проблем с космите по тялото

    Цитирай Първоначално написано от SaD_Funlooking
    Значи искам да попитам как мога да отстраня проблема с космите първо по краката.Много съм притеснен.На 14 години съм ( 14 без 3 дни ) и вече са около по 1.5 см.Майка ми ми казва да не ги бръсна, а да ги махам с депелатуар ( така май се казваше не съм сигурен ) и така и направих . Махах ги няколко пъти и сега нали е зима и ходя само дълго облечен не ги махам.Дайте ми съвет с какво да ги махам, защото разбрах, че махането с депелатуар=бръсненето.А всички мой връстници и набори ( с изключения ) нямат почти никакви !!!Много ми е гадно.Особено като вървя с къси гащи и те някакси "стърчат".Давайте сериозни мнения, моля Ви !
    Махни ги с епилатор,но ще ти трябва много силна воля.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Ти момче ли си?!Е за кво ше си ги махаш точно по краката Ноо ако си твърдо решен епилатор!!!Кви са тея бръсначки...глупости се пак едва ли ше искаш секи ден да се занимаваш с тва Пробвай с епилатора,а пък ако решиш че мн те боли давай с бръсначката,но имай предвид,че при бръсненето ще се сгъстят още повече...същото е с депилатоар
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  13. #13
    Голямата стъпка

  14. #14
    Мии незнам немога да ти помогна с махането вече изброиха всички методи но моето лично мнение е ,че не трябва да ги махаш прекалено е гейско верно не трябва да си кат някоя горила ама не е хубаво и да си гол като охлюв.Пробвай просто да ги подкъсиш

  15. #15
    ^Мислиш ли,че за 3 години още не се е решил?!

  16. #16
    Леле не видях годината Ужас много съм проста

  17. #17
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114
    еми може с епилатор макар че боли или кола маска ако не ти се дават пари за козметик
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  18. #18

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    ехооо темата е от преди 3 години

  19. #19

    Ти не си добре...

    Как може да си обезкосмяваш краката бе Братле ти нормален ли си? + т'ва си едва на 14, ако продължаваш така още 2 години, зимата ше си имаш 2-ори постоянен чифт панталонки (освен твоите ). Какво като са ти 1.5 см??? Мойте сигурно са 2, но мога да ти кажа, че тва ми е най-малкия проблем Не трябва да си бръснеш краката, защото не само ше те взимат за по-"нежен" от другите, но и ше ти стават все по-големи, а тва вече е наистина гадно . Ако толко искаш да се обръснеш някъде по-добре пробвай в: подмишниците, к**а, мустаците и брадата (ако има такава) ако не, не се дери

  20. #20

    Re: Ти не си добре...

    Цитирай Първоначално написано от HipHopBlond
    Как може да си обезкосмяваш краката бе Братле ти нормален ли си? + т'ва си едва на 14, ако продължаваш така още 2 години, зимата ше си имаш 2-ори постоянен чифт панталонки (освен твоите ). Какво като са ти 1.5 см??? Мойте сигурно са 2, но мога да ти кажа, че тва ми е най-малкия проблем Не трябва да си бръснеш краката, защото не само ше те взимат за по-"нежен" от другите, но и ше ти стават все по-големи, а тва вече е наистина гадно . Ако толко искаш да се обръснеш някъде по-добре пробвай в: подмишниците, к**а, мустаците и брадата (ако има такава) ако не, не се дери
    Темата е от толкова отдавна, че той вече е на 17 години.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си