.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: MP3 Player

  1. #1
    Guest

    MP3 Player

    Кажете сега. Имате ли MP3 Player? Каква марка и модел е? Дайте снимки! Кажете доволни ли сте? С каква памет е? Колко струва? Ползвате ли го често? Кое предпочитате MP3 Player или дискмен и защо.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Просто един Аспаруховки противен тип! ;]
    Мнения
    428
    Ei izrod kyv e toq razpit ve
    Samsung 512MB 185lv.
    Estestveno che mp3player pred diskmen (to tui mn golqmo ve)



    it's like a kiss; it's like a joke; it's like a miss to feel the smoke; it's like a dream but it is green; it's like the missing point and this is JOINT

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    212
    Да имам. Няколко. Един счупен - настъпан /горкия/. Един с много малко памет. Един,който загубих.Най-новия ми е Philips с 512MB flash памет. Доволна съм. Слушам музика почти непрекъснато. Батерията му е литиево-полимерна и издържа геройски към 10-12 часа! Дизайна му е просто перфектен е и е много компактен. Против дискмените съм. Те са си гигантски!
    Усмихвай се дори когато ти е много мъчно, защото никога не знаеш, кой ще се влюби в усмивката ти.

  4. #4
    Guest
    [quote="Black_Orchid"]Да имам. Няколко. Един счупен - настъпан /горкия/. Един с много малко памет. Един,който загубих.Най-новия ми е Philips с 512MB flash памет. Доволна съм. Слушам музика почти непрекъснато. Батерията му издържа геройски към 10-12 часа! Дизайна му е просто перфектен е и е много компактен. Против дискмените съм. Те са си гигантски!
    [/qu
    а колко парички ти струваше ?

  5. #5
    SANG - 220лв
    1 GB памет
    Радиото е sux ама другото си бачка идеално... Удобен е и не пречи а батерията му издържа към 14-15 часа. (Аз съм си купил такива дето се презареждат)

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    212
    За парите незнам. Баща ми го донесе от Франция преди 20тина дена. Забравих да кажа че има и FM радио и дисплея е цветен. Доколкото знам и в BG ги има.
    Усмихвай се дори когато ти е много мъчно, защото никога не знаеш, кой ще се влюби в усмивката ти.

  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Sang
    512MB
    119лева

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    JVC -2GB цветен дисплей...не съм си го купувал аз подариха ми го...!

    Miami Beach Mansion Tour Cruise
    Cogen Rapero Con Marijuana, Pistolas, y Cosas Raras

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си