.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    oppressed_boy
    Guest

    iskam si kosataaaaaaaaa :((((((((((((((((((((((

    kosata mi po4na da kapi predi mesec......ve4e spq....no nova ne raste....nqma li da mi ponikne nova kosa? az sum samo na 17 god...pomognete mi...kakvi hap4eta da piq....s akkvo da se maja...help me

  2. #2
    oppressed_boy
    Guest
    po kolko kosuma ti padat na den? v roda ti ima li nqkoi ple6iv?

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Това най-вероятно е от смяната на времето.И на мен така ми падаше по много коса.
    Кажи колко много ти капе
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  4. #4
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Това най-вероятно е от смяната на времето.И на мен така ми падаше по много коса.
    Кажи колко много ти капе

    ахахаха,за съжаление не ви лъже
    да не ви казвам на морето ква беше станала стаята .. цялата в косми
    споко,мацки,и на мен си ми пада косата,но пролет и есен(поне един месец)и през този период пия "Мерц" ,пак пада,но значително по-малко
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  5. #5
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    карай без коса бе

    Moderated by miloto
    т.10 и т.11 от Правилника
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    Трябва да вземаш витамини.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    burgas mu e maikata
    Мнения
    251
    damm vinagi ima period v koito pada kosata.tva nai-4esto e prez esenta-pada kakto padat i listata moje da prai6 maski ili da vtriva6 nqkvi losioni ima dosta babe6ki recepti se 6e nameri6 ne6to podhodq6to :P
    Вярвай в звездите и синьото небе,в зелените поля и безкрайната шир,в морето и планината чиста.Вярвай в недостиживото, то е там и те чака,просто иди и го вземи!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Coki gugutko iskam si podpisa!
    Мнения
    319
    това може да е от стрес ... един приятел играеше брейк-денс и при него се получи ... от стрес-ът в началото ... незнам - взимаше лекарства - сега е добре
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимки в подписа, неподходяща снимка/насилие/ и обида към администраторския екип в подписа.
    /забрана за ползване на такъв

  9. #9
    Пий Пантогар. Аз имах същия проблем преди 5-6 месеца. При мен беше от стрес. Пих Пантогар 4 месеца, всяка вечер си пръсках Хининова вода в корените, събота или неделя маска със зехтин, жълтък и водка или ракия. Седиш 2 часа или повече, колкото издържиш. Потстрижи се. Внимавай с шампоаните и всичко ще се оправи.Донт уори!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си