.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1

    ще ги върнете ли (схоцка)?@

    преди 5 минути беше.
    отидох до магазина да разваля 50лв(последните пари на наште) и си купих хляб и цигари(мн. вреден навик ). давам парите които през цялото време стисках в ръката си и със ужас установих 4е това е една хартийка . бръкнах си в джоба но и там не ги открих. обиколих няколко пъти магазина и не ги намерих. отидох на касата и казах 4е ще отида вкъщи да видя дали не съм ги забравила там, и тогава един дядо с подигравателна усмивка ме попита да не би да съм загубила нещо? аз отговорих-да! тои ме попита-какво? аз отговорих-пари! колко?-тои ;50лв-аз
    и тои ги извади от джоба си и ми ги върна.
    направо отка4их. то това при мене си е съдба. веднъж си изгубих портмонето, и един 4овек доиде до у4илище и ме намери и ми го върна със вси4ките пари и документи вътре. ориентирал се бил по у4. карта къде у4а!

    аз съм намирала и портмоне и телефон, и нищо не съм връщала и си казах 4е оттука нататъка 6те връщам на собствениците вси4ко което намеря!
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Аз пък съм точно обратното - винаги връщам, но никога не ми връщат (2 телефона скъпи)

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Ami predi 1-2godini bqh namerila edno portmone s 80lv, s li4na karta, 2kreditni karti, i o6te dokumenti za nqkakvi telefoni...
    Namerih nomera na jenata i i zvunnah - dadoh i portmoneto, pulno sus si4kite pari...i tq naprao se trogna, be6e adski iznenadana, 4e sum napraila tova i nakraq mi dade polovinata pari, koito bqha v portomoneto
    P.P. Kolkoto do temata - mnogo, mnogo kusmet si imala, za6toto mnogo rqdko se sre6tat takiva hora, koito da sa 4estni i ne tolkova al4ni

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Coki gugutko iskam si podpisa!
    Мнения
    319
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell
    Аз пък съм точно обратното - винаги връщам, но никога не ми връщат (2 телефона скъпи)
    лошо ... аз понякога връщам понякога не ... зависи от човек-а ... ако е някое богаташче - нищо няма да му върна ... ако си е нормален човек- всичко до стотинка ...
    един път намерих портмоне с около 120-130 лв ... и документи - ... върнах го какво да правя
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимки в подписа, неподходяща снимка/насилие/ и обида към администраторския екип в подписа.
    /забрана за ползване на такъв

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Голяма късметлийка си,че си попаднала на такъв човек
    Вернъж намерих портмоне със ключове,документи и много парти и го върнах.
    Или ходя си на улицата и гледам как човека пред мен си изпуска някакви пари и му ги връщам
    Попадала съм и на Гсм-и,които съм връщала
    Веднъж най-весело се моткаме с приятели около блока и намерих 50 лева.Обаче няма жива душа...и си умрях от кеф.Качвам се до нас и майка ми ме пита що съм толкова радостна и и казах.Та накрая се оказа,че тя е изгубила тези пари
    Понякога едно нещо е много по-ценно за човека,които го е загубил а не за човека които го е намерил
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  6. #6
    Дядото е постъпил доста човечно, като се имат предвид финансовите възможности на голяма част от пенсионерите. Явно е, че има доста добри хора, които не се блазнят само от парите. А и 50лв погледнато реално не са малко пари. Има много хора, които издържат поне две седмици(ако не е повече) с такава сума. Възхищавам се на такива честни хора, които като намерят нещо, го връщат на собственика му.
    Аз лично не съм намирала досега нищо ценно - само жълти стотинки...

    "Hominem te esse memento"

  7. #7
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    аффф.. и аз винаги връщам, но никога не ми връщат..
    един път много бързах и си купувах минерална вода от попа и нали да платя и ми изпаднаха 2 кинта от джоба точно до крака ..и след една минута гледам някъф келеш с още двама-трима тъпанари и някъф вика 'хъхъ, глейте, намерих си 2 кинта' и некъф се радва и се хили тъпо..
    не ми беше въобще за 2те левки, ами че можеше да са повече повече пари например. много ме издразни..
    ама щях да си изтърва тролея а много бързах, както казах, иначе с удоволствие щях да се заяда ...
    и телефони съм губила и портмонета кфо ли не - никога никой не връща. сладури
    алелуя.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    амиии на мен част от работата ми доскоро беше да намирам нон стоп телефони и портмонета и др ценни вещи изгубени и да ги връщам...

    това лято съм върнал сигурно над 100 телефона..
    ха намери и на мене някои телефон, след като толкова мн. ти върви :P
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Az bih vyrnala kf0t0 i da e!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    malko predi lqtoto namerih nqkvo kato kaluf4e s dokumenti i vutre qko kreditni karti, tva be6e pred kvartalniq magazin .
    I tam pi6e6e adresa na jenata tq nqkva mladi4ka na 26 , i s gadjeto mi otidohme do tqh da i gi vurnem ne6tata no nqma6e nikoi, i vse pak q izdirihme i se sre6tnahme tq ni donese edna butilka wiskey, hodihme na kafe i ot togava moga da kaja 4e daje stanehme blizki

  11. #11
    kusmet
    i dobur diaido :P
    we like it DARK&HARD

  12. #12

    Re: ще ги върнете ли (схоцка)?@

    Цитирай Първоначално написано от х
    преди 5 минути беше.
    отидох до магазина да разваля 50лв(последните пари на наште) и си купих хляб и цигари(мн. вреден навик ). давам парите които през цялото време стисках в ръката си и със ужас установих 4е това е една хартийка . бръкнах си в джоба но и там не ги открих. обиколих няколко пъти магазина и не ги намерих. отидох на касата и казах 4е ще отида вкъщи да видя дали не съм ги забравила там, и тогава един дядо с подигравателна усмивка ме попита да не би да съм загубила нещо? аз отговорих-да! тои ме попита-какво? аз отговорих-пари! колко?-тои ;50лв-аз
    и тои ги извади от джоба си и ми ги върна.
    направо отка4их. то това при мене си е съдба. веднъж си изгубих портмонето, и един 4овек доиде до у4илище и ме намери и ми го върна със вси4ките пари и документи вътре. ориентирал се бил по у4. карта къде у4а!

    аз съм намирала и портмоне и телефон, и нищо не съм връщала и си казах 4е оттука нататъка 6те връщам на собствениците вси4ко което намеря!
    Ti SI SHmaTKa... sHTI vzEmAt DoLniTe gasHTI nqkduE nqMa dA sE usEtIsh
    2т.системно.

  13. #13

    Re: ще ги върнете ли (схоцка)?@

    Цитирай Първоначално написано от Napushen_Buhal
    Цитирай Първоначално написано от х
    преди 5 минути беше.
    отидох до магазина да разваля 50лв(последните пари на наште) и си купих хляб и цигари(мн. вреден навик ). давам парите които през цялото време стисках в ръката си и със ужас установих 4е това е една хартийка . бръкнах си в джоба но и там не ги открих. обиколих няколко пъти магазина и не ги намерих. отидох на касата и казах 4е ще отида вкъщи да видя дали не съм ги забравила там, и тогава един дядо с подигравателна усмивка ме попита да не би да съм загубила нещо? аз отговорих-да! тои ме попита-какво? аз отговорих-пари! колко?-тои ;50лв-аз
    и тои ги извади от джоба си и ми ги върна.
    направо отка4их. то това при мене си е съдба. веднъж си изгубих портмонето, и един 4овек доиде до у4илище и ме намери и ми го върна със вси4ките пари и документи вътре. ориентирал се бил по у4. карта къде у4а!

    аз съм намирала и портмоне и телефон, и нищо не съм връщала и си казах 4е оттука нататъка 6те връщам на собствениците вси4ко което намеря!
    Ti SI SHmaTKa... sHTI vzEmAt DoLniTe gasHTI nqkduE nqMa dA sE usEtIsh
    ami da, kato ni6to... sega kat se zamislq, edin 4erven sutien otdavna nemoga da si namerq...
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  14. #14
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265

    Re: ще ги върнете ли (схоцка)?@

    Цитирай Първоначално написано от х
    Цитирай Първоначално написано от Napushen_Buhal

    Ti SI SHmaTKa... sHTI vzEmAt DoLniTe gasHTI nqkduE nqMa dA sE usEtIsh
    ami da, kato ni6to... sega kat se zamislq, edin 4erven sutien otdavna nemoga da si namerq...
    Чове4е, при нас е семейна 4ерта... Едни дънки от половин година не мога да ги намеря...

    По темата- Кръв повръщам пари не връщам!!!
    Виж ако намеря документи или нещо друго дето е по- ценно за собственика отколкото за мен, ще го върна, ина4е не!
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    Ха...зависи...примерно ако намеря портмоне с пари и документи предоплагам бих ги върнал...но само пари без важни неща-не...нещастието на едни е щастие за други...затова много внимавам какво нося и къде го слагам...не нося портмонета(лесно се губи всичко наведнъж)а всичките пари си ги държа в джоба...където си е доста сигурно,защото там само аз си бъркам иначе ако намеря GSM честно казано не знам...надали ще го върна...просто рядко губя неща...затова...Трябва да се внимава

  16. #16
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    А, сетих се- веднъж върнах един телефон... Не съм била толкова зле на4и- пък и той не беше кой знае кво...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  17. #17
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    зависи,но май не бих върнала
    вие всички тук яко благородни се изкарахте,дано наистина да е така
    ако намеря някакъв готин телефон,еми не бих го върнала .. щом има готин телефон,начи ще има пари за нов(може да е тъпа логиката ми,но..),но ако е някакъв обикновен и евтин ще го върна - на мен няма да ми трябва,по-добре да го върна на хората ..
    а за пари .. ами .. не,не бих върнала .. даже не бих замислила и ще си ги прибера,и ще се радвам на късмета си
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  18. #18
    Guest
    e mn qsno 4e 6te vurne6 dokumenti ama pari ne...osven ako ne si gi potursi i az vidq i sum siguren 4e toi gi e zagubil..ina4e ne vru6tam
    vse pak si e kusmet

  19. #19
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Ами ... 1ъж като се прибирахме от даскало /целия клас бяхме , зимата/ 1 момче намери GSM в снега . И сички викаха 'прибери го , прибери го , земи си го за тебе бе !' Замълчах си . След 1-2 крачки едно момиченце 2/3 клас го чух да казва през сълзи 'тати немога да си намеря телефона , тате извинявай изгубила съм го ! ' И оня моя съученик чу момичето ама си замълча - аз му викам 'дай ми телефона ' - и той - 'да бе що , аз си го намерих да не го е губила !' ... е накрая ми го зех от ръката и и го върнах , и тя сладураната ме цунка После на тоя нищо мизерник , не съм му говорила 2 месеца най-малко ...

    Да ... обичам сичко да си е на място , затова връщам ... е да де , ама на мене не са ми връщали нищо изгубено ...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Цитирай Първоначално написано от SyLZaTa
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell
    Аз пък съм точно обратното - винаги връщам, но никога не ми връщат (2 телефона скъпи)
    лошо ... аз понякога връщам понякога не ... зависи от човек-а ... ако е някое богаташче - нищо няма да му върна ... ако си е нормален човек- всичко до стотинка ...
    един път намерих портмоне с около 120-130 лв ... и документи - ... върнах го какво да правя
    Кво значи "ако е богаташче"???!!! Всички имат еднакви права. Аз към всички се отнасям еднакво - НЕ връщам Квот си намеря, за мене си е
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от *-*Krisito*-*


    ... е да де , ама на мене не са ми връщали нищо изгубено ...
    Забелязах,че повечето сте на тоя принцип..
    аз връщам,ама на мене никой не връща...
    Еми,ако всички мислят по този начин...то никой няма да връща намереното...точно вие бъдете тези,които ще направят изключение и ще върнете..Не говоря лично към тебе.. Браво,много добре си постъпила с телефона

    Аз като се замисля май нищо не съм намирала...пари са изтръвали пред мене хора,и не са виждали..аз съм им ги връщала...но не съм губила май...Веднъж в даскало дадох 20стотинки за сокче от 10 и ми върнаха един лев на стотинки...еми върнах му ги на човека.. малко,малко...ама все пак реших да мму ги върна..
    ООоо освен наскоро си изгубих шала в училище
    НЯма ГО !!Всички лелки издирих...нищо не са намирали...Сега като почнеме даскало...само да видя някоя с моя шал...и ше ида и ще го стегна около врата й ,да я питам аз от къде го е набарала

  22. #22
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Ако има някакъв начин да разбера на кой е, да бих го върнал. Но, в другия случай...по-добре аз отколкото друг

  23. #23
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Така, като ви слушам, имам чувство че живея в друг свят.. как пък така има толкова много добри хора, а до сега не само, че никой не ми е върнал стотици неща, които съм изгубил и на които ми има координати, а и чак ме преджобваха до скоро по автобусите без да усетя.

    Странна работа..

  24. #24
    Повече от фен Аватара на Liz
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Canada/Sf
    Мнения
    477
    Az puk kakvoto i da namerq bih vurnala...I da sa 200$ ili 1 lev ili telefon kvoto i da e bih vurnala...
    Az ne moga da vzema ne6to koeto ne e moe i sum go namerila...
    6toto e mn gadno sa se gubat pari...Ujasno e posle tolkova tq hva6ta qd...Ako ti izgubi6 100 leva namq li da ti stane gadno...
    I am the substance and the one who has no substance.


  25. #25
    xDON CORLEONEx
    Guest
    Аз пък ако намеря нещо няма да го върна. Finders keepers. Кво да направя, че лошия късмет на някого е мой късмет?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си