.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1
    nick _666_
    Guest

    Moderated:Защо момичетата харесват тези по-слабите?

    regnal sam se ama ne iskam da mi vijdate nick sega!!!
    zna4i vuprisa mi e takuv
    zashto momi4etata haresvat tea po slabite otkolkoto tea po golemite mujkari kade po 120kila i sapo 1.90
    mno mi e 4udno!kvo podobreli nqkoi da ti e kadje kinta i 20 ili nqkoi 1.90 120 kila(mashina)koito nikoi nemoje da go spre!zashtooo taka stava!tea po gotinite macki gledat da e poslab!kato hoda nasam natam gi gledam nekvi bra4e nekvi salbi slabi s nekva aka putak az mislq 4e qkite putki trebva da imat edna mashina pod raka?????????????????
    Bue KBo 6Te kajete?????????????

    Moderated by Tiffany
    по т.1 и 7 от правилника.

  2. #2
    Guest
    e to ima i mashini koito imat mnogo 4ustvo za Hupor i mogad da te razveselqt kogato iskat

  3. #3
    Guest
    mi i mene ne me kefi muj kato ma6ina ,da ima hubavo oformeno tqlo da ama da e nekva ma6ina absurt!

  4. #4
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Хахахахаха я не се излагай бе,какво като е 120 килограма и 1,90 висок.Не е важно колко си як,а какво имаш в главата.И не е задължително някоя машина както се изрази да е много добър в боя ...

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Hm ne mislq 4e qkite macki si haresvat samo slabi,no e normalno da si haresvat nqkakvi mom4eta s gotini tela,po slabi4ki...zashto da haresvat nqkakvo 120 kilogramovo jivotno,koeto ako gi stisne malko po-slino shte im izkara vuzduha...ne znam az li4no mislq 4e edna qka macka s edin pi4 s hubavo tqlo e perfektnata kombinaciq!

    P.S i vse pak ako mackata e dostatu4no umna shte gleda gadjeto si po akul a ne po vunshen vid,nali?

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Мелмак
    Мнения
    196
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Там им е проблема на "мъжкарите"...яките мацки с акъл в главата искат забавен,весел истински човек, а не 120 килограмова "машина"
    Mnogo vqrno!!!!!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Моят младеж е 100-тина кила и е почти 2 метра. Което не значи, че по-ниските и слаби не са мъжествени.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от xDON CORLEONEx
    Ще кажа, че авторът на темата е ограничен полу-умствено изостанал тип.
    Има нещо такова...

  9. #9
    abe si4ko si e vapros na vkus,az primerno obi4am po-"gabaritnite" i edri,ama ne iskam slon do men,tova oba4e ne zna4i,4e ne bih si hvanala i nqkoi po slabi4ak.

    А ти кога за последно си се чувствал истински жив?!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    ами защото можеш да преглътнеш ако някое момче е свясно и леко закръглено,ама колкото и да е точен кат е няква свиня за гадже не става машино.хахах

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    PleVeN
    Мнения
    135
    а защо си мислиш че тва е определящ фактор ? все едно да кажа аз не харесвам по "якички" момчета/мъже и никога няма да се влюбя в такъв или пък обратното....пълни глупости
    So I cry,when angels deserve to die!

  12. #12

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofia City
    Мнения
    92
    Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE
    HMSU.ORG

  13. #13

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    някъде на север
    Мнения
    1
    Цитирай Първоначално написано от BroozY
    Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE
    Ти май си много тъп!
    Eй тва че някой ходи да "помпа" не значи че използва анаболи и че е малоумен. Мускулите които се праваят без анаболи имат естествен вид за разлика от подпомогнатите с нещо ненатурално.
    DANG3R Z0N3 000

  14. #14
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от BroozY
    Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE
    Аз също ходя на фитнес ... и сега какво станах малоумник,така ли ? Нещо имаш погрешна представа за фитнеса,както и за хората които го посещават,но си и прав има хора които са много тъпи от фитнес залите.Само,че не всички са такива ...

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  15. #15
    Guest
    Може би защото ц4итрат 4е да си слаб и умен е по важно от това да си силен и глупав?
    Може би защото не искат да са с някой, който е в състояние да ги сма4ка без да иска?
    Може би защото не искат да живеят с някой дето целия му ден е ядене, щанги,пак ядене, сране и спане?

    Може би защото намират слабите мъже за по-естети4ни и красиви,
    от мом4етата с вратлета ,по-големи от главите?

    п.с.

    оня ден бях на сауна... имаше некаф тип, като трикрилен гардероб, огромен, космат, минимум 120 кила
    направи ми впе4атление миниатюрната му 4урка
    едвам се виждаше, мъни4ка, свита.. може би от стероидите

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Оф...аз не харесвам слабите, ама мразя и грамадните. Обичам атлетично тяло разбира се, ама има и едни нечовешки напрао - тея дет са толкова мускулести, че едвам минават през вратата - те са отврат и бих предпочела слабичък пред тях....
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  17. #17
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Do 4oveka si e.Moje da se vlubq v gramadna gorila ili v nehiliten momak.Vajnoto e da me privli4a i da mi dopada kato harakter.Ne mislq,4e vsi4ki jeni se vartqt okolo slabi4kite.Razli4ni hora-razli4ni vkusove.Ako nqkoi haresvat zdravi4ki mom4eta,drugi moje da si padat po slabi-nqma lo6o.Vajnoto e da se razbirat dobre i da se 4uvstvat ok s tqh.Teloslojenieto ne e opredelq6to[/i]
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  18. #18
    Guest

    Re: Moderated:Защо момичетата харесват тези по-слабите?

    Цитирай Първоначално написано от nick _666_
    regnal sam se ama ne iskam da mi vijdate nick sega!!!
    zna4i vuprisa mi e takuv
    zashto momi4etata haresvat tea po slabite otkolkoto tea po golemite mujkari kade po 120kila i sapo 1.90
    mno mi e 4udno!kvo podobreli nqkoi da ti e kadje kinta i 20 ili nqkoi 1.90 120 kila(mashina)koito nikoi nemoje da go spre!zashtooo taka stava!tea po gotinite macki gledat da e poslab!kato hoda nasam natam gi gledam nekvi bra4e nekvi salbi slabi s nekva aka putak az mislq 4e qkite putki trebva da imat edna mashina pod raka?????????????????
    Bue KBo 6Te kajete?????????????

    mi ti 6to si tursish "slabi putki" a kaji de ...?
    i iskash qkite slabite momi4eta da te haresvat ama ni6to ne praish za sebe si otidi na fitnes oformi si tqloto i taka.... ama e mnogo trudno nali ... sigurno kato vidish nqkoq debelanka i kazvash she q i speklata da si oprai tqloto purvo mi naprai go i ti i she vidish 4e momi4etata (qkite- vpro4em daje nz kak gi delish) shte te haresvat!

  19. #19

    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Планетата Земя
    Мнения
    99
    тва е адски ограниче мислене!
    Да си ходят с каквито искат момичетата. Аз пък съм с впечетлние, че си търсят все "машини", ама не виждам за кво ти е да си машина, да не би да трагнеш из гората сега да ловиш глиган за момичето?!
    Долу авторитетите!

  20. #20
    prosto taka se slu4va, pri mene li4no...
    vse stava taka 4e izglejdam ogromna v sravnenie s m1j1t do men i obratnoto, no tova e prosto ste4eniq na obstoqtelstvata. ne s1m vinovna 4e s1m tolkova visoka
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  21. #21

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofia City
    Мнения
    92
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Цитирай Първоначално написано от BroozY
    Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE
    Аз също ходя на фитнес ... и сега какво станах малоумник,така ли ? Нещо имаш погрешна представа за фитнеса,както и за хората които го посещават,но си и прав има хора които са много тъпи от фитнес залите.Само,че не всички са такива ...
    Не бе верно не всеки е тъп, но аз за пример имам 90% от познатите ми който точно т'ва правят. Ходят зимата с една тънка блузка с дълги ръкави и отгоре вехтото якенце за 100лв дето през него можеш да си видиш пъпките. Е т'ва ако не е тъпотия незнам просто, аз нещо не ги разбирам тея хора просто.
    HMSU.ORG

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от stop_the_war
    не виждам за кво ти е да си машина, да не би да трагнеш из гората сега да ловиш глиган за момичето?!
    Добро, добро. А доколкото знам, такива мъже имат вода в мускулите и всъщност някой кльощак може да ги набие като едното нищо. Имам един познат - нисичък, слабичък...спокойничък...оба че адски силен.

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Май поинт уъз, дет културистите само изглеждат силни. И се тъпчат с какво ли не...говорят постоянно за разни фитнес програми и диети...

  24. #24
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от BroozY
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Цитирай Първоначално написано от BroozY
    Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE
    Аз също ходя на фитнес ... и сега какво станах малоумник,така ли ? Нещо имаш погрешна представа за фитнеса,както и за хората които го посещават,но си и прав има хора които са много тъпи от фитнес залите.Само,че не всички са такива ...
    Не бе верно не всеки е тъп, но аз за пример имам 90% от познатите ми който точно т'ва правят. Ходят зимата с една тънка блузка с дълги ръкави и отгоре вехтото якенце за 100лв дето през него можеш да си видиш пъпките. Е т'ва ако не е тъпотия незнам просто, аз нещо не ги разбирам тея хора просто.
    Това за якенцата си е така,но всеки е различен.

    `Death`Whore` -> Културистите са силни,все пак не е лесно да клекнеш с 460кг. но си взимат и "химия",ако мога така да се изразя.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Haresvam si po-slabi,za da moga da gi obhva6tam s dve race
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си