.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: za f

  1. #1
    feel me
    Guest

    za f

    Ta vuprosa mi e?Nqkoi ot vas da e pil slu4aino qbulkov ocet i da znae dali pomaga za otslabvane?I ako e taka-po kolko 4esto go piete i koga zabelqzahte rezultat i to kakuv?

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    119
    xaxaxa това е най тъпия нячин за отслабване..засища те за да не се чувстваш гладен..мноу яко ама тва е вредно за дечица под 18
    всъщност 1 от моя клас го използваше ама не виждам никакъв ефект..и баща ми го е пил..пак нищо

  3. #3
    с тоя оцет най-много стомаха да си развалиш .... ходи тичай плуваи и си направи хранителен режим и само времето ще покаже дали правиш правилно тези неща
    M2O Musica allo stato puro!

  4. #4

    Re: za f

    poznavam edna,koqto pie6e ocet i otslabna malko,ama se razbolq ot hilqda bolesti,taka 4e ne ti preporu4vam...

  5. #5
    KOTKATA_17
    Guest
    Naistina tva e mnogo tup na4in za otslabvane az preporu4vam racionalno hranene i fitnes.

  6. #6

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    3
    хах може и да помага но то ще е минимално,не очаквай ефекта уау по скоро тая киселина ще ти разяде червата,мисля че една лъжица преди ядене
    Не спирай да се усмихваш, дори когато ти е тъжно, някой може да се влюби в усмивката ти.

  7. #7
    Аватара на LETHAL
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Bon Temps
    Мнения
    9

    Re: za f

    Цитирай Първоначално написано от feel me
    Ta vuprosa mi e?Nqkoi ot vas da e pil slu4aino qbulkov ocet i da znae dali pomaga za otslabvane?I ako e taka-po kolko 4esto go piete i koga zabelqzahte rezultat i to kakuv?
    Май тази тема е за Козметика и диети .....
    Подпис

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    ами вазможно е ..но са6то така мои ти станат супер глупости на корема .. язви глупости ...по хубаво си купуваи греифрут да яде6 ... успех ама не ти препора4вам с оцет ..едно 4е е гадно друго 4е не е особено полезно

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  9. #9
    tc tc tc potresen sam ot toq vapros

    jiveq na raba za da ne zaemam mnogo mqsto

  10. #10
    ne v nikakav slu4ai ne go pii tva! maika mi go pi i NIKAKAV rezultat ama NIKAKAV!!!!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Somewhere in Pavlikeni
    Мнения
    548
    Цитирай Първоначално написано от лисичката
    хах може и да помага но то ще е минимално,не очаквай ефекта уау по скоро тая киселина ще ти разяде червата,мисля че една лъжица преди ядене

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    169
    Ми аре и аз да си дам експертното мнение : от по 1 лъжичка сутрин от нищо няма се разболееш освен ако оцета не е на 10-11 години...Ебати феновете,разболяват се от оцет...не пийте вода опасна е!
    First rule - I rule

  13. #13

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    grad Ruse
    Мнения
    42
    iam hap4eta s osnowa qbalkow ocet no...ima i mnogo po oda4ni na4ini za otslabwane makar i tozi da dawa rezultati ima osta strani4ni deistwiq
    Kogato glawniq sadiq pi6e sre6tu imeto ti toi ne otbelqzwa dali si spe4elil ili ne ,a kak si igral !!

  14. #14
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    ami neznam dali tova s ocet 6te pomogne,no ne sum 4uvala pri nqkoi da e imalo rezultat(pluz tva sigurno e i gadno da pie6 ocet ).Preporu4vam ti koremni presi,i dieta.Az moje bi sum momi4eto prejivqlo nai-golemite dieti,za da imam hubavo tqlo(a kato malka bqh ffff nema takova prase)macka ako iska6 mi pi6i na li4no i 6te ti kaja kak se otslabva burzo.

    PS:temata nee za tozi razdel(pomagam na moderatorite)

  15. #15
    Guest
    nikoga nedei da pie6 tova za da otslabva6,ako iska6 da ymre6 ot nqkoq bolest davai,ako iska6 da jivee6 sportyvai i leko s mazninite

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си