.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Шумен
    Мнения
    276

    Тя ме копира!

    Абе случвало ли ви се е ваша приятелка или приятел да се облича като вас,да прави някой неща като вас?Наистина е много гадно...от моя клас има едно момиче, което се облича точно както се обличам аз,държи се като мен.Ужасно е тя иска да стане мое копие по вид и държание. Искам да питам случвало ли ви се е и на вас???

  2. #2
    Guest
    Teq horicca sa adski jalki i nqmat sobstvena individualnost! Obiknoveno sa i dosta prosti! Tegli i edna maina i ne i obra6tai vnimanie! Kakvoto i da i kaje6, tq nqma da se promeni!

  3. #3
    Guest
    Ти пък я "cut"-ни...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Teq horicca sa adski jalki i nqmat sobstvena individualnost! Obiknoveno sa i dosta prosti! Tegli i edna maina i ne i obra6tai vnimanie! Kakvoto i da i kaje6, tq nqma da se promeni!
    И аз така мисля.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Да. Имам един приятел който ме копира но не ми пука.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    И Тфа Ли ТряЯ дА ПомНя Е?!
    Мнения
    345

    Re: Тя ме копира!

    Цитирай Първоначално написано от kissorankata
    Абе случвало ли ви се е ваша приятелка или приятел да се облича като вас,да прави някой неща като вас?Наистина е много гадно...от моя клас има едно момиче, което се облича точно както се обличам аз,държи се като мен.Ужасно е тя иска да стане мое копие по вид и държание. Искам да питам случвало ли ви се е и на вас???
    Ами на мен не са ми го правили тфа обаче аз го бях правила с една "приятелка" обаче то беше да и покажа кфа е задръстена
    ".... so ... can we move on?!!!"
    Click

  7. #7
    emi slu4valo mi se e da i mnogo i se nerveh na taq уфсъ
    ama posle se sbihme
    i poznai te koi pobedi

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Преди живеех срещу затвора,сега живея срещу нас!
    Мнения
    168
    Хахахах имаше едно такова дете ама се премести в друго даскало че мноу тероро от моя страна

    Цеко Сифоня е ебати купоня
    Цитирай Първоначално написано от CuST0M1z3
    ako si padate po niski mom4eta msg me HAH
    -> Нещастник

  9. #9
    Оф, да, правили са го... И наистина е много дразнещо. =/// И т`ва всичко беше само, защото едно момче, което по тя си падаше, ме харесваше, и по този начин тя искаше да го впечатли някак си... Неуспешно.

    "Hominem te esse memento"

  10. #10
    Оффф, и на мен ми се е случвало, и продължава да се случва - тя продължава да ме копира. Първо почна с държанието си, после в стила, после почна да се натрапва на приятелите ми. Отвратително е. Сега тя се държи отвратително с мен. Не знам защо...

  11. #11
    Хубава тема.Да,една от най-добрите ми приятелки повече от една година да ме копира.Каквото аз си взема си го взима и тя или подобно като моето.Дори започна да се гримирва като мен.Примерно като си взема нешто тя ми казва"аа и аз мислех да си взимам същото"...Разбирам да ми е казвала преди това че мисли си взима еди коя си блуза нямаше да отида и да я купя тъй като знам че тя си я е харесала.Гледам вече да не ми прави толкова голямо впечателние.Така че гледай да не се ядосваш и ти ,защото съм сигурна че другите от класа ти виждат какво прави тя.То просто се забелязва

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Teq horicca sa adski jalki i nqmat sobstvena individualnost! Obiknoveno sa i dosta prosti! Tegli i edna maina i ne i obra6tai vnimanie! Kakvoto i da i kaje6, tq nqma da se promeni!
    Каква индивидуалност те гони? В днешно време е модерно момичетата да се обличат като чалгарки, тоест няма как да не се обличат еднакво. Затова, като един човек иска да е различен не трябва да се влияе от модата.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  13. #13
    то си е гадно да те копират.. обаче щом те копира явно ти се кефи на стила на обличане или нещо друго в теб я кефи

  14. #14
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Детска ви работа...от къде на къде ще те копира" я и покажи, кой е шефа, другия вариант е пък да си и идол, знам ли ви...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  15. #15
    v moqta grupa sme 3 momi4eta i se 6te se naeri nqkoi koito da ni kopira.na men mi kopirat kosata,na dr drexite ,a na 3tata grima.mn e gadnu ama ko da sa pr.nqkoi ni kazvat 4e trqaa da se radvame 6tot ni podrajavat no niq ne mislim taka.opitai se da ne i obr16ta6 vnimanie ili se promeni taka 4e taq det te kopira da ne moje da go napravi

  16. #16
    ауу т'ва е много гадно .. имаме няколко даже такива в класа!
    с една френдка са вържеме на две опашки, и ги видиш на другия ден 3 момичета и те така...

    ние си топираме супер много косата, и тая едната чак кат ни виде, и грабна от некаде некав гребен ли кво беше и почна в даскалото да са топира ...

    аз щот си хоя с кецки по принцип, едната дет беше все с токове и нз си що си, след 1 седница си беше купила кецки ..

    ХОРА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ .. КВО САМО ИМИТИРАТЕ И КОПИРАТЕ ... ПРОЯВЕТЕ МАЛКО ОРИГИНАЛНОСТ!! НАПРЕГНЕТЕ СИ МОЗАЦИТЕ!!
    Можеш да кажеш на света, че се прибирам.. обратно там където принадлежа! И знам, че царството ми ме очаква и е простило моите грешки!

  17. #17
    Da ne ti puka :P
    Kefi se na vragovete si, zashtoto si vinagi v glavata im, no nikoga v krakata im!!! :P

  18. #18
    Може да не го прави умишлено

  19. #19
    И мен ме копират....И не само стила , а и държанието....Мразя такива хора...Нямат собствен стил и мнение....Копирачи тъпи....Подстригах се с бретон и се филирах и гледаш другата седмица целият ни клас със същата прическа

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Копирай я и ти
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  21. #21
    И на мен са ми го прайли тва ама му теглих една майна и спря

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Teq horicca sa adski jalki i nqmat sobstvena individualnost! Obiknoveno sa i dosta prosti! Tegli i edna maina i ne i obra6tai vnimanie! Kakvoto i da i kaje6, tq nqma da se promeni!
    +1
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    И мен са ме копирали но не мисля че е кой знае колко лошо - в тая възраст всеки имитира други хора докато намери това което му пасва най-добре. Смисал искам да кажа че това си е от възрастта не е краят на света

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Castaway
    ауу т'ва е много гадно .. имаме няколко даже такива в класа!
    с една френдка са вържеме на две опашки, и ги видиш на другия ден 3 момичета и те така...

    ние си топираме супер много косата, и тая едната чак кат ни виде, и грабна от некаде некав гребен ли кво беше и почна в даскалото да са топира ...

    аз щот си хоя с кецки по принцип, едната дет беше все с токове и нз си що си, след 1 седница си беше купила кецки ..

    ХОРА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ .. КВО САМО ИМИТИРАТЕ И КОПИРАТЕ ... ПРОЯВЕТЕ МАЛКО ОРИГИНАЛНОСТ!! НАПРЕГНЕТЕ СИ МОЗАЦИТЕ!!
    Начи всеки,който носи кецове те имитира?

  25. #25
    Ох ми най-добрата ми приятелка наскоро взе много да ме имитира!!! Направих си бритон- и тя си направи, купих си кецове- и тя си купи, харесах си едно момче- и тя го хареса!!! Ай как ме ядосва само...И накрая като изръси " Стига си ме копирала, че ме дразниш! " Малеее ако не бяхме приятелки от толкова време сега сигурно щеше да е в спешното!!!
    I’ll always live for the nights that I can’t remember…And the friends I’ll never forget!!!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си