.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Baba Ti vanga
    Guest

    Питанка относно даскалите

    Имат ли право даскалите да пишат двоики ако не сме си предали контролните в дадения срок или ако не си даваме белещниците?

  2. #2
    Guest
    Да ти кажа-няма значение!
    Нямат право да правят такова нещо,но повечето от училището го 'практикуват'

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    учителите нямат право и да ти пишат 2-ка при положение, че отсъстваш от конкретния час, но го правят... всеки луд с номера си

  4. #4
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    За това,че нямаш бележник нямат право,ако не си се явил на контролно и си бил болен нямат право да ти пишат двойка.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  5. #5

    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Мойто село
    Мнения
    13

    ако не си дадеш контролното имат право да ти пишат двойка .... но дори и да нямат право, те са си учители и МОГАТ по всяко време да ти напишат двойки. ако си недоволен отиваш наизпит, пишеш си всичко и си имаш шестица.
    по добре не им казвай "Нямате право да ми пишете двойка" ... по зле за теб.
    Мечо ПУх!
    ]

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    n0 cBe7a u y HaC
    Мнения
    394
    Цитирай Първоначално написано от Мечо Пухче

    ако не си дадеш контролното имат право да ти пишат двойка .... но дори и да нямат право, те са си учители и МОГАТ по всяко време да ти напишат двойки. ако си недоволен отиваш наизпит, пишеш си всичко и си имаш шестица.
    по добре не им казвай "Нямате право да ми пишете двойка" ... по зле за теб.

  7. #7
    Така...
    Мнението ми е, че дори и да нямат право учителите биха го направили, за да те стимулират/принудят/наранят,ако щеш дори.
    От мен да знаете, че учителят /както и клиентът/ е винаги прав. Нямаш право да оспорваш в повечето случаи. Затова моят съвет е, предавайте си контролните-може и 3-ка да вържете, носете си бележниците, защото не тежът толкова много! И изобщо, защо да си създавате излишни главоболия за дреболии и НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ: От тези хора зависи Вашето бъдеще... Никой няма да ви приеме във средно/висше, дори и след време на работа, ако имате ниска диплома. Макар и тя да не показва реалните ви знания и опит, тя е в цял свят мерило за знания !

    И................не спирайте да се забавлявате въперки всичко !

  8. #8
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    За това,че нямаш бележник нямат право,ако не си се явил на контролно и си бил болен нямат право да ти пишат двойка.
    На мене са ми писали 2 двойки докато бях и съм болен след което са ги задраскали
    11 tochka deaktiven profil.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    за контролното-дфойка
    за бележника-да вървят на майната си
    "Целувка за лека нощ"

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Izabel
    Така...
    Мнението ми е, че дори и да нямат право учителите биха го направили, за да те стимулират/принудят/наранят,ако щеш дори.
    От мен да знаете, че учителят /както и клиентът/ е винаги прав. Нямаш право да оспорваш в повечето случаи. Затова моят съвет е, предавайте си контролните-може и 3-ка да вържете, носете си бележниците, защото не тежът толкова много! И изобщо, защо да си създавате излишни главоболия за дреболии и НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ: От тези хора зависи Вашето бъдеще... Никой няма да ви приеме във средно/висше, дори и след време на работа, ако имате ниска диплома. Макар и тя да не показва реалните ви знания и опит, тя е в цял свят мерило за знания !

    И................не спирайте да се забавлявате въперки всичко !
    EXACTLY
    Мисли глобално, действай локално!

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Шумен
    Мнения
    276
    Ами според мен нямат право ама кво да правим.Аз бях болна и изпуснах едно контролно и даскалката ми писала 2-ка аз й викам "бях болна бе г-жо" и тя "еми да не си била болна" ебахти отношението...а за бележника нямат право да ти пишат 2-ка щот нали после класните пишат ненанесените оценки с червено .Абе нямат право!

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Попринцип нямат...ама си пишат!!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    те много неща нямат право да правят,но въпреки всичко правят,каквото си искат
    и ние учениците много неща нямаме право да правим,ама .. спазваме ли го това нещо ?!
    Не,нали?!
    Емиии каквото повикало,такова се обадило Случвало се е една госпожа да пише на едно момче от класа ми и отсъствие, и двойка
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  14. #14
    gabbybon
    Guest
    NE nqmat pravo!

  15. #15
    v deklaraciqta za pravata na 4oveka i ma edna klayza v koqto sa ypomenati pravata i zadaljeniqta na y4enika .Moje6 dasiq nameri6 v neta printirqi siq i moje6 daq v4ykondri6 v glavata na saotvetniq daskal koito iska dati pi6e 2 zadeto nesi nosi6 belejnika ili pak otsastva6 po vreme na kontrolno

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Да ти кажа-няма значение!
    Нямат право да правят такова нещо,но повечето от училището го 'практикуват'

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си