.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    Нашето море!!!!!!!!!!

    Лято, слънце, море…. Първата любов, детската любов, не обич, любов,… любов към морето.Още помня...Лято, слънце, море.... Още помня как вятърът флиртуваше...


    Споделете ВАШАТА лятна магия!Каде обичате да ходите на МОРЕ и най-интересните ВИ случки.....


    Лятото дреме.
    Морето реве в нощта.
    Звездите капят...
    ***
    Вечерта мълчи.
    В очите ти морски
    се давя.
    ***
    Тишина.Спомен –
    лодки, пясък, море и...
    първа целувка.
    ***
    Мирис на море-
    стъпките ми целуват
    влажния пясък.

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    на море,ако съм с наще обичам да съм на по-скъпите и яки курорти като Албена,Златните,Слънчев Бряг,Дюните ..
    ако съм с приятели(на лагер да речем)предпочитам нещо по-спокойно,където може да си дивеем на воля - Приморско,Китен,Св.Власт и такам
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Valhalla (Бургас)
    Мнения
    45
    морско чадо съм азе - роден съм в Бургас и мнооого обичам морето.. обаче обичам и да пътувам за това през лятото обикалям повечето курорти (и не само) по българското черноморие.. най-любимито ми място е Шкорпиловци , изключително красиво е , там гората стига до самото море и никъде няма такава природа! Във водата пък има ОГРОМНИ рифове пълни със всякакви риби...а самото село е много много спокойно...има много голям мост (или кей , зависи дали си от Варна или Бургас ) , строен от някакъв институт по океанология преди 50 години .. ии в момента е леко порутен и е много вълнуващо като си на него защото се усещя скърцането на корозиралата стомана , придържаща целия мост и как се люшка наляво-надясно .. там може да се намери бунгало за по 3 лева на вечер на човек и то с добри условия (е има и хотел където цените са 10-20 пъти по-високи) ...общо взето едно малко райско кътче Горещо препоръчвам на всички , които търсят тишина и спокойствие (или луди купони с много народ! )
    Thor, god of thunder
    Let me die with a sword in my hand
    Raise your hands, swords in the wind
    Brothers of metal together again
    With blood in our voices we ride
    We'll fight till we win or we'll fight until we die

  4. #4
    Повече от фен Аватара на gorskata_feja
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    v nas
    Мнения
    301
    Несебър - това е моето място... Прекарала съм много време на това място и наистина се чувсвам на мястото си там ! ! ! Имам невероятни спомени от детството си по плажовете в Несебър
    Не мога времето сега назад да върна,грешките които съм допусналa няма как да променя и не искай ти назад да се обърна,а накарай ме напред да продължа!!!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    Аз съм си от Бургас...така че целогодишно съм си на морето Иначе ако трябва да сме честни лятото тука е пълнааааа скука... аз съм или в Созопол при най-добрата ми приятелка или в Приморско на палатка (оле чудничко е там) иначе само за едната вечер и за единия купон до Слънчев бряг и Несебъ тва е!! Но определено нашето черноморие вече си е от класа...само парички ти трябват и не необходимо да ходиш "на вънка" и тука можеш да потънеш в супер лукс....Аиде да идва това лятоооооо че тоя студ бррр...)
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    аххх моренцето......
    обожавам да ходя на море,обичам по-тихите курорти като несебър и ахтопол...
    като нашето черноморие няма никъде!
    "Целувка за лека нощ"

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Най-най-най-любимото ми място на черноморието е Балчик...Имам най-прекрасните спомени от там...Знам вече целия град като дланта си...там се научих да "плувам" ако изобщо съм се научила...там имах най-красивите лета в живота си...един супер забавен лагер...първата целувка.
    Просто всичко там ме зарежда с енергия от рано сутрин когато делфините излизат с рибарите до късно вечер когато всички са на диско и се забавляват...хм ама ми се иска да видя града зимно време..под снега
    размечтах се

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    ;)))))))))
    Мнения
    1
    Ако ме питате мен...всеки обича морето ..плажа емоциите които ти носи :P :P :P
    ИсКаМ и Не ИсКаМ Да ИсКаМ!ТоЗи,КойТо Не ИсКаМ-ИсКаМ!ИсКаХ БеЗ Да ИсКаМ и СъМ БеЗ да ИсКаМ-ИсКаНa!ИсКайКи,КаКтО Те ИсКам,ИсКаШ Да Те ИсКаМ ПоВеЧе!?ИсКаМ Те ПоВеЧе,ОтКоЛкОтО Ме ИсКаШ!КаКвО ПоВеЧе ИсКаШ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си