.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    :P
    Guest

    Известни личности


    Познавате ли известни личности(певци,певици,моде и,Митъо Пищова.......)?Кои?
    смята се и само да сте ги виждали или да сте говори за малко
    Какви са ви впечатленията от тях?


  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Устата - чичо на една приятелка; печен е
    Руши - гадже на една, която тренираше в същата зала в която тренирах аз балет; нямам впечатления
    Гала - беше на най-дългото хоро в 144 СОУ, много е тъпа и грозна
    Виктория и Деян от Стар Академи - живеят близо до нас; яки са
    Ивайло от Стар Академи - в Арена Младост, когато работех там; много е надут
    Филип Киркоров - от един негов концерт в НДК преди 2-3 години; много печен човечец
    Миро от КариЗма - от една приятелка на сестра ми; готин е
    Галя от КариЗма - от същата приятелка; голяма е наркоманка

    П.П. Ако се сетя още някого ще пиша!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Руши все пак не ходи ли с Таня?!
    иначе познавам Жорж от Стар Академи - живеем от 15 години,един срещу друг(един блок,един вход,един етаж,една плоча )
    друг .. Георги Мамалев - доооста забавен човек
    Графа го знам след един негов концерт супер пичага
    и май за сега са това
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Део и Спенс симпатяги са.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    Kofeto jivee blizo do nas..samo sum go vijdala da si razhojda ku4eto

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Познавам целите 2ма членове на една група - Shemale Zero. А единият член познава членовете на една друга група и даже ходи с вокалиста...

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    една приятелка на майка познава Миро и Галя.гримирала е галя.още една приятелка познава Гала.Марин от стар академи беше на 1вия учебен ден.за друго не се сещам

  8. #8
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    Valq(edna 4algarka-pevica)dvijih s neq lqtoto
    Daniela -//-
    Kosta Markov zapoznah se s nego ot gadjeto mu(moq priqtelka)
    Igrata-gadje na susedkata mi ot 3-q etaj
    MIlko-mnogo e zle toq(kazami kade mu e hotela(na moreto)da hodq pri nego tc tc tc
    Desi Slava-maikata na edna ot nai dobrite mi priqtelki raboti v TV i radio Veselina i gi poznavam pove4eto pevici
    Ru6i-na edno parti
    Di4o-v edin piano bar go vidqh i si polafih s nego
    AHAT(grupata)-te svireha su6tata ve4er v piano
    bara,a gadjeto na brat mi im e fenka i pihme s tqh
    Naiden(BB1)imah vruzka s nego(dosta kratka)
    Evgeni Min4ev-xaxaxaxa toq kakuv e!zapoznah se s nego v edno klub4e na moreto(be6e s dne kurvi(ama naistina-profesionalni))
    Rumuneca-ot moq kvartal
    Lili ot MM-pak ot moq kvartal
    (tva sa mrusnite 4algari)
    Karizma-i miro i galq(bqha v moito staro daskalo da ni govorqt za sex-a)
    ina4e poznavam DRS-vsi4ki ot dobri4 sklad
    NI6TO(ediniqt u4e6e v moito dasaklo) i o6te cifra mnogo


    poznavam o6te mnogo"izvesni" li4nosti,i pove4eto gi poznavam mnogo dobre,no ne mislq 4e sa ne6to pove4e ot nas

  9. #9
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    И аз познавам членовете на Shemale Zero, мацка е мацката Пича е шизофреник. Даже мацката ми е дупчила хрущяла.
    Познавам и лудата група Sentenced to Eternity, те са някфи якиии.
    Познавам ииииии членките на група pkoleva [поздраф, пор!]
    Познавам и един пич, ама не знам от коя група е. Мекекекек, някфа странна беше.
    Бате Енчо живееше в моя квартал. И някфи такива неща...

    Saatana vittu perkele hate crew!

  10. #10
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Тамара Поддубная, Виктор Чучков, Стела Димитрова, Наско Куртев, Росен Миланов, Деян Павлов, Милка Митева.. все известни имена в областта, в която съм. Само че на вас нищо не ви говорят

  11. #11
    Повече от фен Аватара на S8K
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    извъН Вселената...:P
    Мнения
    411
    Да...


    СЕБЕ СИ!!!!!!!!!
    "Всички гъби се ядат някой само по веднъж"



  12. #12
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Svetozar Hristov (to v stz koi ne go poznava )

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    780
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    Svetozar Hristov (to v stz koi ne go poznava )
    мда...и аз го познавам...
    е да сега цяла Зтара Загора се хвали, че го познава, а всъщност най-много да са го виждали в някое кафене...
    Миналото лято работеше със съпругата на брат ми и старата им група...
    Пееха на бир-феста в Стара Загора тогава...говорила съм с него един път, но тва не се брои за познаване..така че не мога да кажа какво ми е мнението за него
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената или цял живот оставаш зад кулисите...

  14. #14
    mariq ilieva-priqtelka na edna priqtelka bez vpe4atleniq
    jorj,ama sigurno ne me pomni-ina4e e mn pe4en
    zara-mn tapa ovca/jivee blizo do nas/
    a da i asq ot mm - be6e sau4eni4ka na sestra mi/gorkata ima6e razli4na daljina na krakata i q operiraha...ama sega mai si e ok /

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Тамара Поддубная, Виктор Чучков, Стела Димитрова, Наско Куртев, Росен Миланов, Деян Павлов, Милка Митева.. все известни имена в областта, в която съм. Само че на вас нищо не ви говорят
    Мяяяяяяяяу...на мен ми говорят А на много хора, като чуят Р. Миланов, и им потичат лигите.

    Подпис: Диксиленд.

  16. #16
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Тамара Поддубная, Виктор Чучков, Стела Димитрова, Наско Куртев, Росен Миланов, Деян Павлов, Милка Митева.. все известни имена в областта, в която съм. Само че на вас нищо не ви говорят
    Мяяяяяяяяу...на мен ми говорят А на много хора, като чуят Р. Миланов, и им потичат лигите.

    Подпис: Диксиленд.
    Хах, ха добър ти вечер, дето се вика

    Я ела да видиш какво става с маестрото на репетициите с Моцарт - Реквиема.. няма човек, който да не е респектиран.. няма такъв диригент и музикален естет просто

  17. #17
    Дикси
    Guest
    Я кажи по-подробно кога ще е Реквиема? Че получих някаква покана от Студентски съвет...Ще взема да дойда да се запознаем.

    Иначе аз си обичам Лучано, Миланов не го знам що за човек е, то не всичко се изчерпва с респекта.

    Диксиленд.

    П.С. Добра ти вечер и на тебе.

  18. #18
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Уфф.. ела, ела.. концерта е в събота, ама не мога да ти кажа сега в колко часа, трябва да питам. Иначе четвъртък и петък ще репетираме отново от 2 до 6.

    За концерта ще питам утре и ще ти кажа.

    Ще ти хареса.. като за четиригласен хор, сформиран само от пианисти, не певци.. хич не сме зле да ти кажа, а оркестъра интерпетира Реквиема много добре под неговата палка. Въобще, качи ли се на сцената, по друг начин започват да звучат.
    P.s Да не забравяме, че го направихме до Лакримоза /там, до където го е написал Моцарт/ само за месец и половина

    Мястото - Музикалното, зала НМУ. През март на концерта на училището ще го изпълним и в Зала България с г-н Павлов.

  19. #19
    Ми Румънеца е от моя квартал, покрай него и Енчев...
    Барабаниста на Слави-живее 2 входа преи мен..
    Майката на една приятелка работи в радио и телевизия Веселина..Марияна Узунова..
    Научих..., че ако възнамеряваш да си оправиш сметките с някого, само ще му позволиш да продължи да те наранява.

  20. #20
    Повече от фен Аватара на Danielle
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    ~*i got my hair spiked.. ~*sprayed in orange.. ~*i got my teeth fixed.. ~*pressed by stylish green..
    Мнения
    336
    AZIS!
    predi godinka nqkude tetin mi mu beshe bodyguard i az bqh mn zapalena po nego a i togava imashe ucahstie v anshiq grad ta tetin mi go dokara s kolata pred nas i em vkara vatre oshte pomnq kak sedqh na prednata sedalka i toq se beshe izkipril ot zade i si dade rukata i vika "zdrasti az sum vasko priqtno mi e.."
    i az zamraznah v toq moment smao se nahilih nqkva i razpravqm "az sam daneille priqtno mi e i an mene' togava mi podpisa edna kartichka pisheshe neshto "na Dani s mnoooooogo obicch ot azis" neshto takova no kartichkata hvarlih a pak toi nadali pomni za nashata sreshta........ no si beshe istinsko izjivqvane za mene.....
    Обичам те

    до дъното на небето,
    до дъното на морето
    и до дъното на сърцето.
    _________________

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Plovidv
    Мнения
    152
    haha tuka se nachetoh i na gluposti nqkoy kaza che poznaval sichkite ot "dobrick sklad" sry skupa ama e Dope Reach Squard za tva na kratko e DRS nachi tolkova gi i poznavash
    inache koy poznavam as... mi sus 3-mata ot upsurt na eno kuponche sme bili zaedno ta sme si praili lafche
    S deo predi 3 godini mislq se zapoznahme na moreto shtoto i dvamata bqhme tolkova film che poveche nqmashe nakude Sus lady-b se poznaam shtoto ena moq bifsha pruiqtelka se imashe mnoo s neq Poznavam i Jelqzko Hrisotv (koyto e gledal malko novini i znae malko ot malko za politika znae koy e) Jan Videnov sushto go poznavam... Poznavam i dosta hora ot futbolniq svqat ama edva li shte sa vi interesni tochno te za drugi f momenta nemoga da se setq

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    И Тфа Ли ТряЯ дА ПомНя Е?!
    Мнения
    345
    1.Део и приятелката му - приятелката му е 24 часа в денонощието се пияна горката хаха пък дето говори страшно бързо и се някфи глупости ...спросто седиш и гледаш хаах готин е той
    2.suffer-h цялата група бяха в търново на наградите на ММ и те излязоха и явно никой не ги намерил след тфа за автографи и т.н. и аз си ги видях и с още 2 приятелки отидохме да се запознаем супер яки пичове са!
    4.Хиподил ходехме по турнета с тях
    5.Мишус (missues) водещия на културистика
    6.тука ще сложа сички футболисити: Валери Божинов с него кат бяхме малки майките ни искаха да ни оженят семействата ни са много близки баща му ме научи да показвам среден пръст
    Христо Стойчков ...ми с тати са приятели ...вика ми лапетия ...се ме нерви
    Трифон Иванов пак са с тати приятели
    Красимир Балъков пак същатата причина
    Митко Бербатов ...тъп е...
    и една камара други минали и настоящи футболисти...
    ".... so ... can we move on?!!!"
    Click

  23. #23
    Mi6o 6amara vse pak toi e ot varna.
    Konsa ew bul ot klasa na bratov4etka mi i go poznavam li4no
    Miro i galq ot karizma-na edin tehen koncer
    za drug sega ne se se6tam

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Miii Ustata (sedna v mene i na drugiq den me 0periraha 0t apandisit ), Rumyneca i En4ev ...
    Ivayl0 , J0kera (kaza, 4e ma synuval prednata ve4er :P) i Klavdiq Slavi Trif0n0v , Mi60 6amara ,K0nsa (be6e mi liubimec) i ne se se6tam za p0i4e makar ,4e ima :P

  25. #25
    xiamyourdoomx
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Познавам и един пич, ама не знам от коя група е. Мекекекек, някфа странна беше.
    Бате Енчо живееше в моя квартал. И някфи такива неща...
    Да не е МЕЛЕКХ?
    Тва да редиш кого познаваш е мега тъпо, според мен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си