.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Su4inenie po angliiski na tema "I always want to be....

    molq vi pomognete mi kakvoto i da mi napi6ete 6te e ot polza za6toto mi e mnogo vajno za ocenkata , blagodarq na vsi4ki predvaritelno

  2. #2
    Guest
    Mislq 4e temata trqbva da bude "I have always wanted to be..."
    Emi za vseki 4ovek si e razli4no
    Trqbva da napi6e6 kude iska6 da u4i6 (ako si u4enik v 7 kl) ; ako si po-golqm moje da napi6e6 kude iska6 da sledva6, za6to iska6 tam, kak misli6 da se realizira6 s tazi profesiq, kude iska6 da raboti6 i t.n. Uspeh!

  3. #3
    Guest
    12 klas sum molq vi napi6ete ne6to bez zna4enie kakvo
    kolkoto da imam ne6to

  4. #4
    Guest
    Molq vi de utre 6te trqbva da go predam opitah se da napi6a ne6to , no ne stana , napisah super malko .Tam mai Sherry razbira6e ang. molq te ako moje6 mi pomogni mnogo 6te sum ti blagodarna

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Както каза другия Гост "за всеки си е различно". Пишеш си за това каква искаш да станеш, в смисъл с какво искаш да се занимаваш след като завършиш, и го описваш Дано да успееш да го напишеш...


  6. #6
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  7. #7
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Uf,sorka,4e ne sam vidqla posta dosega,kompa mi ne be6e u nas 4 dni.6e se opitam da napi6a ne6to ve4erta,utre 6e predade6 kvoto sam napisala
    PS:Razbrah 4e krainiq srok e bil ponedelnik,kaji trqbva li ti o6te,predala li si ne6to,da ne go napi6a sega naprazno..
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си